Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

uups gal galetum įmesti nuotraukytę, kaip atrodo pabaigtas šalis.

Ir dar, iš kur gauti tiek medinių (arba bet kokių) burbulų?
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 03 24, 10:09)
kol kas nors pasidalins shifono burbulavimo technika, papasakosiu kaip suburbuluoti vilnos shalika smile.gif  Jums reikes gerai besivelianciu siulu (90% mocheros ir 10%nailono) ir 250 didoku mediniu burbuliuku (ar stikliniu, tik tada teks velti rankomis). Is pradziu teks paprastu lygiuoju mezgimu numegzti ilga shali
user posted image
tada i ji gumelemis suraisioti medinius burbuliukus
user posted image
suvelti skalbimo masinoje 90C temperaturoje (geriau tai daryti uzrishus shali pagalves uzvalkale, nes nuo plaukeliu gali uzsikimsti skalbimo masina) arba suvelti rankomis muiluojant ir mirkant pakaitom labai saltam- labai karstam vandenyje. Nusausinti, leisti gerai isdziuti ir nuraishioti gumeles. Dziaugtis dailiu burbuluotu shaliu ir visiems pasakoti kaip ji padaryti biggrin.gif
user posted image

kaip graziai atrodo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
šiaip iš natūralaus šilko dažai neišsiplauna net juos neužtvirtinus. o ant kai kurių medžiagų nesilaiko ir užtvirtinti. tai , manau , priklauso kokią medžiagą pataikysit. pabandysiu šiandien kaip laikosi ant medžiagos nuo kaspino, nes šifono šiuo metu neturiu
Atsakyti
naca, Oj ant šifono niekaip nesilaiko, dar karta bandžiau... man siulė dailės prekių parduotuvėj kažkokius tai akrilinius (velnias, gal maišau, bet kokiu atveju nepamenu) sakė su tais pabandyti gal nenusiplaus, ale aš nepirkau, sakiau išbandysiu su fenu lotuliukas.gif o šiaip tai kurpiu įdėja papaišyti, užlyginti ir tik tada raišioti, vyras sakė nepataikysi gražiai, bet manau bandyti verta ir net būtina!!!

Giege, gi gali akmenukus dėti nebūtina gi medinukų ieškoti. O šiaip pamenu panos apnerdinėjo nuo automobilinių sėdinių, vyrai naudodavo, kad užpakaliai "masažuotųsi" lotuliukas.gif
Atsakyti
aha, tikrai nesilaiko. aš dar turiu garais fiksuojamus dažus, gal kada pabandysiu
Atsakyti
Pabandžiau šiandien ant mažos nutampytos juostelės tuos burbulus daryti. Verčiausi priemonėm, kurios namuose buvo - naudojau akmenukus iš pajūrio, gaila nedaug turėjau ir dydžiai labai skirtingi. Va kaip gavosi:

user posted image

user posted image

O gražiai kad būtų, reikia ką nor vienodo (arba beveik) įrišinėti (bent jau man taip). Ir apvalaus, nes mano akmenukai kaip blynukai, tai nelabai. schmoll.gif Tiktų stiklo ar mediniai rutuliukai. Bet normaliai skarai tai labai daug reikėtų g.gif ką dar vienodo dydžio panaudot galima būtų? g.gif ir kad per brangiai nesigautų... g.gif g.gif kai sumastysiu, būtinai darysiu bigsmile.gif ar turit idėjų? mirksiukas.gif
o kaip bus po skalbimo? g.gif išsileis tie bumbulai? g.gif šiandien dar "grožiuosi", rytoj skalbt bandysiu bigsmile.gif
kaip kokioj laborotorijoj lotuliukas.gif
o audinio dažyt nemoku verysad.gif schmoll.gif , paliksiu geresniems laikams, dabar bent vienspalvę burbulinukę susimeistraut wub.gif
Atsakyti
Kas del kamuoliuku, stikliniu kamuoliuku yra pirkti YSK parduotuvese. Ten gana namazas maiselis kainuoja lyg 2,5Lt. Pabandykit,gal rasit g.gif
Atsakyti
tuoj atsikels namiškiai parodysi ką padarius buvau su tokom instukcijom... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonbonke...: 25 kovo 2007 - 08:21
QUOTE(giege @ 2007 03 24, 19:27)
Ir dar, iš kur gauti tiek medinių (arba bet kokių) burbulų?

daug visokiu stikliniu ir mediniu burbulu yra jasinskio gatvej beveik priesiais muzikini angara sagu parduotuve. o sintetika galima virinti 90 laipsniu tempoj? ir kaip suplastikiniais burbulais, ar jie netinka, gal isislydys? g.gif

ir dar klausimas - o tos gumeles ant burbulu neissilydo virinant? sorry, kad klausineju kvailai blush2.gif man labai grazu, noriu pabandyt pati blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulkute: 25 kovo 2007 - 08:28
Bonbonke, laukiam bigsmile.gif
QUOTE(bulkute @ 2007 03 25, 06:21)
daug visokiu stikliniu ir mediniu burbulu yra jasinskio gatvej beveik priesiais muzikini angara sagu parduotuve. o sintetika galima virinti 90 laipsniu tempoj? ir kaip suplastikiniais burbulais, ar jie netinka, gal isislydys? g.gif
ir dar klausimas - o tos gumeles ant burbulu neissilydo virinant? sorry, kad klausineju kvailai blush2.gif man labai grazu, noriu pabandyt pati blush2.gif

cia apie mezgini?Jei taip, tai 90C tai niekas neuretu issilydyt, nei plastikiniai burbulai nei gumeles. Galima bandyt ir 60C, siaip mochera lengvai veliasi, turetu ir 60 pakakt, jei baisu.
O jei apie audini, tai sintetikos negalima virint, bet mes ja todel ir virinam, kad 'sugadint', ty, suburbuluot negryztamai. Gumeliu snt sintetikos nenaudociau schmoll.gif
Atsakyti
jūs čia nieko nesitikėkit lotuliukas.gif aš tik pavyzdėlį dariau... blush2.gif nors buvau paėmus didelį gabalą medžiagos, bet suraišiojus, tai gavosi atsiprašant 5x3cm špingalietas lotuliukas.gif na šakės... ir ko jie taip ilgai miega? doh.gif
Atsakyti
Sintetini audinį as raišiojau su siūlu... užsiknisimas juodas, bet užtatai rezultatas atperka visus mazolius, kuriuos pritryniau beraisiodama doh.gif
Atsakyti