Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(laisveja @ 2007 05 22, 21:45)
Jau pirma blyna padariau  cool.gif Israisiojau rutuliukus, taigi ramia sazine galesiu eiti miegoti. Nerisau ju viens salia kito, palikau ir laisvos medziagos tarpelius gan nemazus, nes norejau rezultata pamatyti jau sivakar.  ax.gif Ar darysiu dar?  g.gif Pasakysiu rytoj  lotuliukas.gif

g.gif a tai tu ja dar shlapia ishrishai? unsure.gif parodyk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 05 23, 01:51)
g.gif  a tai tu ja dar shlapia ishrishai? unsure.gif  parodyk bigsmile.gif



neeee... neitiketinai greit isdziuvo ax.gif norejau jau vakar nufotografuoti ir parodyt, bet baterijos nusedusios fotoaparato buvo doh.gif nors nelabai drasu jums rodyti savo pirma blyna, bet parodysiu, kai tik grisiu namo biggrin.gif
Atsakyti
rodyk, rodyk smile.gif
Nekritikuosim ivertinsim, o gal ka ir patarsim blush2.gif mirksiukas.gif
Bet manau kad viskas gerai pas Tave ten smile.gif
Atsakyti
Ieškojau vakar 100proc.poliestrio radau gal kokiu 5 rūšių. Aš čia skudurynuose skarele ir šalikėliuis žiūrėjau- tai jų yra visokių, šiurkštūs, slidūs, skystas-lengvutis ir toks standus-tai koks geriausias? Kaip savo medžiagą apibūdintumete.

Ir dar klausimas apie pupeles- jus čia visai tas mažytes raišiojate ar kokias?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaubute: 24 gegužės 2007 - 10:49
Siurksios neimk, ji dar labiau taps siurksti, ir labai skystos neimk, bus skysta tongue.gif
Paziurek kad paciai malonu butu liesti, minksta medziagyte smile.gif
Atsakyti
Na mergaites verda mano skara,kuri bus prie maudimuko,paziuresiu kas iseis ,jeigu bus laaabai jau blink.gif nerodysiu tongue.gif

Idomu ar maisyti nereikia,neprisvils biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 24 gegužės 2007 - 15:24
pamaisyk, pamaisyk ir dar druskos imesk, kad "skanesne" butu lotuliukas.gif

laukiam tavo sedevriuko smile.gif
Atsakyti
Na merginos jus ir isradingos! Pabandykit ivairesnius daikciukus apraisioti. Pvz: kavos pupeles, monetas, zirnius, varstus(labai grazu)... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2007 05 24, 21:28)
Na merginos jus ir isradingos! Pabandykit ivairesnius daikciukus apraisioti. Pvz: kavos pupeles, zirnius


grikius..manu kruopas...hihihi.gif

sorry, katik baigiau skara raishiot,- esu nepakaltinama tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 24 gegužės 2007 - 23:37
manu kruopas - idealu thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laugh.gif tai kam raišiot manų kruopas - tepkit klijų, berkit kruopų ir virkit košę hihihi.gif
Aš irgi nepakaltinama - prie diplominio kabu ph34r.gif
Atsakyti
parodysiu savo nauja burbuline unsure.gif
user posted image

o shita siandien parduotuvej nufotkinau bigsmile.gif tik 2,22eur...ir raishiot nereik ir ilga/plati, taisyklingai surashiota doh.gif tik gaila, spalvos 'ne mano',- buciau tikrai nusipirkus blush2.gif
user posted image
jauciu, cia sagos kokios raishiotos g.gif
Atsakyti