Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

man antrasis salikelis grazesnis, standziau, tvirciau atrodo
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 05 15, 09:53)
Tikriausiai po virinimo puodai jau pasmerkti?   blush2.gif maistui jau nebetinka?

kad ten nieks nedažo mano puodas nesusigadino 4u.gif
QUOTE(Katinytis @ 2007 05 15, 10:19)
Taigi neprikepa ten niekas ir nedazo. Va po kiausiniu dazymo , tai pas mane buna pasmerkti user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 05 15, 10:31)
man antrasis salikelis grazesnis, standziau, tvirciau atrodo

Todėl kad burbuliukus tankiau raišiojau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 15 gegužės 2007 - 10:19
QUOTE(P@nter@ @ 2007 05 13, 21:24)
Ir aš nusižiūrėjus padariau burbuliandiją  lotuliukas.gif dėjau dekoratyvinius stiklinius burbuliukus ir juos vyniojau siūlu user posted image
Papildyta:
MB pamatęs kad į skarą akmenis rašioju kreivai žiūrėjo  blink.gif  o kai visą tą reikalą virti pradėjau sako gal tau greitąją iškviesti  fool.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Kokia cia medziagyte? Labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 03 24, 13:09)
kol kas nors pasidalins shifono burbulavimo technika, papasakosiu kaip suburbuluoti vilnos shalika smile.gif  Jums reikes gerai besivelianciu siulu (90% mocheros ir 10%nailono) ir 250 didoku mediniu burbuliuku (ar stikliniu, tik tada teks velti rankomis). Is pradziu teks paprastu lygiuoju mezgimu numegzti ilga shali
user posted image
tada i ji gumelemis suraisioti medinius burbuliukus
user posted image
suvelti skalbimo masinoje 90C temperaturoje (geriau tai daryti uzrishus shali pagalves uzvalkale, nes nuo plaukeliu gali uzsikimsti skalbimo masina) arba suvelti rankomis muiluojant ir mirkant pakaitom labai saltam- labai karstam vandenyje. Nusausinti, leisti gerai isdziuti ir nuraishioti gumeles. Dziaugtis dailiu burbuluotu shaliu ir visiems pasakoti kaip ji padaryti biggrin.gif
user posted image


Paskaitau, pasigrožiu jūsų darbais...
Toks klausimas man iškilo - aš turiu tokį didžiulį šalį, tačiau sudėtis 80% sintetikos, 20% mocheros. Tai su tokia sudėtim turbūt nieko gero neišeis ?
Rišimui galėčiau panaudot tuos plastmasinius rutuliukus, kur vaikams pripila šokinėjimui...bet jeigu tiek daug sintetikos siūluose, tai jie turbūt nesusivels ? O gal tuomet reiktų virti puode, o ne skalbimo mašinoj ? Patarkit kas nors.
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 05 15, 12:39)
Kokia cia medziagyte? Labai grazi wub.gif

Čia 100procentinis polyesteris, kažkada Maxsimoj pirkau ir jau nebenešiojau blush2.gif

QUOTE(Runciuke @ 2007 05 15, 13:01)
Toks klausimas man iškilo - aš turiu tokį didžiulį šalį, tačiau sudėtis 80% sintetikos, 20% mocheros. Tai su tokia sudėtim turbūt nieko gero neišeis ?
Rišimui galėčiau panaudot tuos plastmasinius rutuliukus, kur vaikams pripila šokinėjimui...bet jeigu tiek daug sintetikos siūluose, tai jie turbūt nesusivels ? O gal tuomet reiktų virti puode, o ne skalbimo mašinoj ? Patarkit kas nors.

Pavykti manau pavyks,nepavykti gali tik su natūraliomis medžiagomis natūraliu šilku medvilne tom kurios nesusitraukia, tik galvoju kad kaži kaip sureguos plastikiniai burbuliukai kai tu juos pavrsi neišsilydis mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2007 05 15, 10:03)
tinka,košė dar skanesnė lotuliukas.gif

Ačiū merginos, tada mėginsiu burbuliuotis ir aš smile.gif o tai buvo gaila puodų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Runciuke @ 2007 05 15, 10:01)
Toks klausimas man iškilo - aš turiu tokį didžiulį šalį, tačiau sudėtis 80% sintetikos, 20% mocheros. Tai su tokia sudėtim turbūt nieko gero neišeis ?
Rišimui galėčiau panaudot tuos plastmasinius rutuliukus, kur vaikams pripila šokinėjimui...bet jeigu tiek daug sintetikos siūluose, tai jie turbūt nesusivels ? O gal tuomet reiktų virti puode, o ne skalbimo mašinoj ? Patarkit kas nors.


QUOTE(P@nter@ @ 2007 05 15, 11:45)
Pavykti manau pavyks,nepavykti gali tik su natūraliomis medžiagomis natūraliu šilku medvilne tom kurios nesusitraukia, tik galvoju kad kaži kaip sureguos plastikiniai burbuliukai kai tu juos pavrsi neišsilydis mastau.gif


beveik neabejoju, kad 80%sintetikos ir 20% mocheros nesivels schmoll.gif siaip, nesunku paziurejus kas darosi su shaliu skalbiant shiltesniam vandenyj,- jei traukiasi,- galima bandyt...
Plastmasiniai rutuliukai baisiai dideli gi..jei as cia apie tuos g.gif o ir lydosi jie lengvai rolleyes.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif ir cia pasigirsiu,- sviezia burbulinuke:
user posted image
buvo 35x160cm, dabar,- tiesiog idealus dydis apie kakla ir lieka grazhus galiukai.
suraishiojau 201 stiklini rutuliuka blink.gif
Atsakyti
Laaaaabai grazu thumbup.gif

kokia medziagyte bubuliavai?

As dabar sifona ispaisiau, dziuna, tai burbuliuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 05 18, 10:13)
irnesakyk.gif ir cia pasigirsiu,- sviezia burbulinuke:
user posted image
buvo 35x160cm, dabar,- tiesiog idealus dydis apie kakla ir lieka grazhus galiukai.
suraishiojau 201 stiklini rutuliuka blink.gif



SUUUUPER thumbup.gif ŠAUNUOLE
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2007 05 18, 10:13)
irnesakyk.gif ir cia pasigirsiu,- sviezia burbulinuke:
buvo 35x160cm, dabar,- tiesiog idealus dydis apie kakla ir lieka grazhus galiukai.
suraishiojau 201 stiklini rutuliuka blink.gif

Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti