Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

čia jau galutinis variantas?? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_agnute_ @ 2007 05 13, 21:39)
čia jau galutinis variantas??  blush2.gif  blush2.gif

Šitas taip rolleyes.gif o ką?
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 05 13, 21:24)
Ir aš nusižiūrėjus padariau burbuliandiją  lotuliukas.gif dėjau dekoratyvinius stiklinius burbuliukus ir juos vyniojau siūlu
Papildyta:
MB pamatęs kad į skarą akmenis rašioju kreivai žiūrėjo  blink.gif  o kai visą tą reikalą virti pradėjau sako gal tau greitąją iškviesti  fool.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif


thumbup.gif tavo burbulinė skarelė wub.gif . Šaunuolė 4u.gif .

lotuliukas.gif ir maniškis tą patį sakė, žvairai žiūrėdamas ax.gif . Bet pamažu baigiu pripratint prie visokių savo rankdarbinių „nesąmonių“ biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2007 05 14, 09:35)
thumbup.gif tavo burbulinė skarelė  wub.gif . Šaunuolė  4u.gif .

lotuliukas.gif ir maniškis tą patį sakė, žvairai žiūrėdamas  ax.gif . Bet pamažu baigiu pripratint prie visokių savo rankdarbinių „nesąmonių“  biggrin.gif .

Maniškis irgi pripratęs, bet pasijuokti niekada nepraleidžia progos lotuliukas.gif

Dar norėjau paklausti, o kaip jūs tiesiai tuos burbuliukus įrišat nes man į galą nusikreivino ir gavosi nelabai gražiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 03 24, 13:27)
gal ir nevisai į temą, bet aš tai sagę dariau tokia technika, tai labai lengvai išėjo tie bumbulai. truputį pavirinau ir tiek, paskui nudažiau šilko dažais, bet jei kokiam skalbiamam daiktui tai nežinau dėl dažų užtvirtinimo g.gif , nebent garinant

user posted image



Grožis neišpasakytas thumbup.gif Super!
Atsakyti
Nuo ko priklauso virimo trukmė? Ar iš akies bandot, ar nuo audinio rūšies?
Atsakyti
as visada 15 min mazdaug verdu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2007 05 13, 21:24)
......
MB pamatęs kad į skarą akmenis rašioju kreivai žiūrėjo  blink.gif  o kai visą tą reikalą virti pradėjau sako gal tau greitąją iškviesti  fool.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
raži burbuliandija gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūružė @ 2007 05 14, 11:01)
Nuo ko priklauso virimo trukmė? Ar iš akies bandot, ar nuo audinio rūšies?



QUOTE(Rudaakė @ 2007 05 14, 18:38)
as visada 15 min mazdaug verdu smile.gif

Aš viriau 20min rolleyes.gif manau kad bet kokiam audiniui 15-20 minučių pakankamai

QUOTE(Kakošėlio mamka @ 2007 05 14, 18:53)

raži burbuliandija gavosi  thumbup.gif

Aciu
Atsakyti
Tikriausiai po virinimo puodai jau pasmerkti? blush2.gif maistui jau nebetinka?
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2007 05 15, 09:53)
Tikriausiai po virinimo puodai jau pasmerkti?  blush2.gif maistui jau nebetinka?

tinka,košė dar skanesnė lotuliukas.gif
Atsakyti
Taigi neprikepa ten niekas ir nedazo. Va po kiausiniu dazymo , tai pas mane buna pasmerkti user posted image
Atsakyti