Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

QUOTE(Ašarėlė @ 2007 05 10, 07:38)
Raportuoju  pioneer.gif kaip sekėsi: ėmiau organzos skarutę nedidutę, rišau, rišau, viriau, viriau  ax.gif . Ir kadangi nesulaukiau greito atsakymo, išvirus išrišau neišdžiovintą  blush2.gif , kažkas panašaus į burbulinę gavos, bet......

P.S. rezultato nerodysiu  schmoll.gif , nes pirmas blynas prisvilęs  lotuliukas.gif gavos.


Niu va, nekantri labai buvai lotuliukas.gif mirksiukas.gif


tvirtesne medziaga kaip organza tokia, sifonas, manau dvigubai sumazeja, o mano poliesterine ta rozine tai dvigubai nesusitrauke. Kuo tvirtesne medziaga, tuo labaiu susitraukia burbuliukai smile.gif

Atsakyti
perskaiciau visus puslapius, bet arba neradau, arba prazioplinau kiek laiko reikia virti puode? blush2.gif
Atsakyti
as koki 10 - 15 min
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 05 10, 12:18)
Niu va, nekantri labai buvai  lotuliukas.gif  mirksiukas.gif 


verysad.gif tai tik bandymas ir tebuvo. Dabar jau gudra assa.gif, tai tikiuosi kai skarutę burbuliuosiu - pavyks 4u.gif . Svarbiausia buvo susipažint su visu darymo procesu smile.gif .
Aš viriau 20 min. 4u.gif .
Atsakyti
Sveikos smile.gif pirmasis blynas mano bigsmile.gif
tik kad nuotrauku kokybė nelabai kokia.... doh.gif (kažkas su spalvom) realybėj ji daug ryškesnė biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
labai gražus šalis smile.gif kokia čia jo sudėtis? ? nes vis pasidairau po parduotuves ir suabejoju kokios sudėties pirkt? smile.gif
Atsakyti
organzos šifonas kaip sakė man g.gif žodžiu sintetinis šifonas smile.gif
gal šiek tiek plonoka....nelbi tvirti tie burbulai... g.gif bet užtat švelnumas... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(magnolyn @ 2007 05 10, 15:46)
organzos šifonas kaip sakė man  g.gif  žodžiu sintetinis šifonas smile.gif
gal šiek tiek plonoka....nelbi tvirti tie burbulai... g.gif  bet užtat švelnumas... wub.gif



Saunuole magnolyn thumbup.gif labai grazus pirmas tavo darbelis,reikia pagaliua an medziaga nusipirkti,ir burbuliuku,na ir gumiciu daug bigsmile.gif ,jau taip noriu irgi isbandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2007 05 10, 19:15)
Saunuole magnolyn thumbup.gif labai grazus pirmas tavo darbelis,reikia pagaliua an medziaga nusipirkti,ir burbuliuku,na ir gumiciu daug bigsmile.gif ,jau taip noriu irgi isbandyti ax.gif

aš tai su siūlais raišiojau... g.gif išvargau šiektiek schmoll.gif o kaip ten tos gumytės dėl virimo kaip aa? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(magnolyn @ 2007 05 10, 20:06)
aš tai su siūlais raišiojau... g.gif  išvargau šiektiek schmoll.gif  o kaip ten tos gumytės dėl virimo kaip aa? unsure.gif

gumytės gerai, po kelių virimų pradeda trūkinėti, bet jos nebrangios
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2007 05 10, 18:15)
Saunuole magnolyn thumbup.gif labai grazus pirmas tavo darbelis,reikia pagaliua an medziaga nusipirkti,ir burbuliuku,na ir gumiciu daug bigsmile.gif ,jau taip noriu irgi isbandyti ax.gif



as irgi su siulais raisioju smile.gif
Atsakyti
Ir aš nusižiūrėjus padariau burbuliandiją lotuliukas.gif dėjau dekoratyvinius stiklinius burbuliukus ir juos vyniojau siūlu user posted image
Papildyta:
MB pamatęs kad į skarą akmenis rašioju kreivai žiūrėjo blink.gif o kai visą tą reikalą virti pradėjau sako gal tau greitąją iškviesti fool.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti