Įkraunama...
Įkraunama...

Burbuliniai šalikai ir skaros

merginos, o dar neišsiaiškinot kaip tas skareles nudažyt? blush2.gif
Atsakyti
O ŠILKAS TURI BUTUI NATŪRALUS ,AR GALIMA KOKI MAIŠYTA,NORIU TURGUJE PAS BABULKOS NUSIPIRKTI PABANDYMUI, g.gif
ATLEIKSIT,KAD TIEK KLAUSYMŲ blush2.gif
Ačiū labai už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 05 gegužės 2007 - 09:55
silkas man atrodo taip paprastai burbuliuoti ir netinka, na nezinau, reikia eksperciu paklausti, reikia grynos sintetikos.
dazyt irgi dar nesiryztu, perku jau tokias margas.
Atsakyti
saunuoles,reikes ir man pabandyti,o sifonas tinka?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 05 05, 13:35)
saunuoles,reikes ir man pabandyti,o sifonas tinka?

Imi gabaliuka organzos,gabaliuka sifono,gabaliuka nat silko ir pabandai wink.gif Greiciau bus nei laukti atsakymo tongue.gif
Atsakyti
sifonas ir organza man regis tinka smile.gif

silkas nelabai
Atsakyti
cia siaip citata:

Grožio receptai iš praeities

“Japonijoje prieš šimtmečius atsiradusios šibori technikos išmokau prieš septynerius metus kūrybiniame seminare Rovaniemyje, Suomijoje. Medžiagą reikia labai smulkiai sudygsniuoti ar surišti, susukti norimomis kryptimis. Tai užtrunka - sudygsniuoti 6 metrų šilko gabalą prireikia geros savaitės. Galima į jį dar įrišti grūdų, riešutų, kitokių daiktelių. Japonai įriša netgi ryžių, bet jų kantrybės retas europietis turi. Paskui audinį reikia virinti augalų nuoviruose”, - pasakoja prityrusi tekstilės dailininkė ir pedagogė, dėstanti Kauno dailės instituto studentams.

Sintetika, gavusi virimo karščio, jai suteiktas formas užfiksuoja amžiams. Šilkas smulkutes klosteles ir kitus išgautus faktūros niuansus praranda išskalbus ar išlyginus, lieka tik persiliejančių spalvų raštas. “Tačiau šilkas atrodo gražiau, tauriau nei sintetika, todėl dažniausiai renkuosi jį”, - sako J.Petruškevičienė.

Linas irgi pasiduoda šibori technikai, tačiau sunkiau, o medvilnė - itin “užsispyrusi”. Todėl Jūratė Petruškevičienė šiuos audinius retai naudoja. Dailininkė mėgsta “sukryžminti” įvairias technikas, išgaudama ypatingą efektą.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 05 02, 13:03)
Cia mano antras blynas:

user posted image
Tik jis toks skystesnis jau, medziaga matyt tokia plonesne, ilgesnis salis, tai istempia burbulus.
O raisioju tai stiklinius burbuliukus, biski plokscius tokius, pirkau juos Jyske, nepilnai 3 litai kainuoja toks nemazas maisiukas smile.gif Surisau i sita du pakelius.

wub.gif wub.gif wub.gif labai graziai gavosi, sveikinu.
Atsakyti
QUOTE(gosiukas @ 2007 05 09, 12:25)
wub.gif  wub.gif  wub.gif labai graziai gavosi, sveikinu.



aciukas blush2.gif

tik skaryte tokia skysta pati, reiktu tvirtesnes medziagytes smile.gif
Bet labai smagus uzsiemimas thumbup.gif Laiko reikalauja daug, bet rezultatas viska atperka wub.gif
Atsakyti
Viską perskaičiau pioneer.gif tvarkingai nuo pat pradžių. Vakare jau grįžus iš darbo ir nereikia klaust ką veiksiu lotuliukas.gif doh.gif . Senai svajojau apie tokį grožį rolleyes.gif , vakare bandysiu yahoo.gif .
Atsakyti
Rudaake ,o kokia tu medziaga pirkai ir kur ax.gif
Atsakyti
Mano burbuliuke tongue.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti