Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Kada planuotum? Dirbu iki 17, bet minutei galeciau iseiti taves pasitikti ir kitu laiku.
Atsakyti
Apie 13-14 val.
Atsakyti
Imetu savo mob. tau i asmenine.
Ar tik sviezius vaisius pirksi, ar tyreles? Klausiu del to, kad pas mane kabinete gan silta - kad issilaikytu iki vezimo.
Atsakyti
Gal tada nupirkt granatu ir sulciu (ne morku, kiek supratau), kad nesugestu? Granatai tikrai nesuges.
Atsakyti
Gerai. smile.gif
Atsakyti
Aquamarine, ar gavai mano koordinates i asmenine?
Atsakyti
Viska gavau. Aciu. Jau isvaziuoju.
Atsakyti
Liuks.Aš ryt važiuosiu į laisvę, tai tau pasuksiu smile.gif Kauliukai būtinai atkeliaus smile.gif Jei spėsiu dar tyrelių nupirksiu biggrin.gif O gal kokių vitaminų reiktų unsure.gif
Atsakyti
Atrodo, skaiciau, kad jam negalima berods vitaminu smile.gif
Atsakyti
Tautvydukui kol kas dar vitaminu negalima. Jogurto kapsuliu, kaip supratau, iki sausio vidurio mamytes jau parupino smile.gif Pachiai Vilmai vitaminai butu gerai, bet shiuo metu gal dar turi? (Summer priesh Kaledas B grupes vitaminu nuvezhe)... Shiaip gal kas zhinot, kokie vitaminukai labai tiktu prie skydliaukes problemu? Gal kas nors su jodu?
Atsakyti
Juros dumbliai gerai , o pas ja su skydliauke problemos ? Nes pas man juros dumbliu buvo galeciau rast .
Atsakyti
Jai labai rimtos problemos su skydliauke. Jau buvo ir operacija numatyta, bet susirgus Tautvydeliui teko atideti rupeschius del savo sveikatos...
Atsakyti