Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Nupirksiu kauliukus smile.gif
Atsakyti
Meduliukai, anksciau Summer rase, kad gruodžio 28d. jiems reikia važiuoti į Vilnių pasitikrinti. Turi būti iki pusės dešimtos ryto. Jei kas, galiu tau i asmenine atsiusti mamos telefono Nr. - pasitikslinimui. smile.gif
Nera, puiku, jei nupirksi kauliukus. Gales Tautvydukas zaisti biggrin.gif
Aga, kada planuojate vaziuoti? Gal buni kada miesto centre - iduociau knyga Tautvydukui.
Atsakyti
Tai gal imeskit man i asmenine telefona Tautvyduko mamos.O kurioje vietoje jie gyvena?
Atsakyti
Meduliuk, imeciau tau info i asmenine. Patvirtink, ar gavai, nes man kaip tik siunciant kompas kazko pradejo luzti.
Jei bent kiek gaudaisi Vilijampoleje, tai turetum nesunkiai rasti.
smile.gif
Atsakyti
Mes ryt su Aga vaziuojam aplankyt ,Balanda imesk i AZ kaip lengviau rasti ir adresa smile.gif
Atsakyti
Arvira, kiek zhinau, rytoj Tautvydelis turetu buti Santarishkese planiniam sveikatos patikrinimui. Namuose galite ju nerasti...
Atsakyti
Zinute gavau, su mama susiskambinau - viskas tvarkoj smile.gif Si karta jau sutarta del nuvezimo,jei nebus kas parveza - paims mano vyras.Jeigu kada dar reikes nuvezti ir parvezti - rasykit.As daviau jai savo telefonus, bet gali ir nedristi paprasyt, tai kai zinosit,kad paveziot reik - kreipkites smile.gif
Atsakyti
Meduliukai, ishpeshiau vakar pazhada ish jos, kad jei kils kokiu problemu, kad ish karto paskambintu kam nors ish musu... Tikiuosi, kad teses smile.gif Na, jei ka, tai stengiuosi pati bent pora kartu savaiteje paskambinti ir psiteirauti, kaip jiems sekasi smile.gif
Atsakyti
Nu ot ot ot, ryt su Arvira sutarem vaziuot, o jie Vilniuj bus doh.gif kazka reik galvot, tada gal atideti jau po Nauju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2004 12 27, 08:04)
Nupirksiu kauliukus smile.gif




Bunu centre siandien vakare ir ketvirtadieni nuo 16 val dirbsiu centre.
Atsakyti
Aga, tai as ketvirtadieni galeciau tau knyga iduoti, butu super, jei dar Nera kauliukus iki jusu vaziavimo surastu.... smile.gif Visgi, as gal ne taip greitai prisiruosiu, jus su Arvira turbut pirmesnes aplankysit. Kur ir kaip tave rasti - gal i asmenine pasiustum info?
Atsakyti
As turiu ir "kauliukus" atliekamus zaidimui, tik va kas juos paimt galetu, uzveztume ir mes su kokia dovanele, bet kad as tai sergu, labai koseju, o tai gali vaikui pakenkti.Gal kuri is Silainiu esat? paduociau smile.gif
Atsakyti