Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

QUOTE(Temidė @ 2010 07 28, 11:04)
Bandysiu pasiaiškinti... Net jei ir ne pigiau, vis tiek nupirksim.

Oi būtų labai puiku, jei pavyktų gauti pigiau ax.gif Reiktų 500 mg stiprumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2010 07 28, 12:29)
Oi būtų labai puiku, jei pavyktų gauti pigiau ax.gif  Reiktų 500 mg stiprumo unsure.gif

Nera, kitą savaitę turėsiu. Ar man Vilmai paskambinti ir nuvežti, ar tu paimsi?
Atsakyti
Galiu nuvežti, aš dabar vis tiek "laisvo oro direktorė" smile.gif Kiek pinigėlių pervesti ir kur?Ar geriau grynais?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2010 07 30, 13:03)
Galiu nuvežti, aš dabar vis tiek "laisvo oro direktorė" smile.gif  Kiek pinigėlių pervesti ir kur?Ar geriau grynais?

Nieko nereikia. Kad tik sveikas būtų. Kai turėsiu pas save, paskambinsiu tau. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Esu cia naujoke, noreciau labai prisideti prie pagalbu. Gal galetumet man parasyti ko reikia sitam berniukui ar jo seimai. 4u.gif

Labai dekoju blush2.gif
Atsakyti
Nera, o tavo telefonas pasikeitęs? g.gif Arba aš kažką grybauju...
Turiu vaistukus Tautvydui. Būtų gerai susimatyti 4u.gif
Atsakyti
Nera, tu gyva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 08 17, 23:14)
Nera, tu gyva? g.gif

Gyva aš, gyva. Atostogauti buvom išvažiavę smile.gif Tel. nepasikeitęs schmoll.gif Jei taviškis irgi ne, tai aš pasuksiu tau ir susitarsim mirksiukas.gif
jolkyte, smagu, kad nori prisidėti thumbup.gif Tautvydui nuilat reikia vitaminų ir maisto papildų. O ir mokykla jau tuoj, kanceliarinių prekių aišku reiks, nekalbant apie batus unsure.gif
Atsakyti
Na kokios naujienos iš Vilmos ir Tautvydo? Nera, ar pavyko iki jų nuvažiuoti? Ar užteks dabar tiek vaistukų? Norėjau Tautvydui rugsėjo pirmajai įdėti dar pinigėlių, kad nuvežtum, bet va u-žsiplepėjom apie remontus ir pamiršau doh.gif Tai gal aš pervesiu Vilmai į sąskaitą, kaip manai?
Atsakyti
Vakar Tautvydas buvo tikrintis. Kepenyse arba cista arba metastazės. Tikslūs atsakymai turėtų paaiškėti kitą savaitę, kai bus ir kitų tyrimų atsakymai unsure.gif
Atsakyti
Net silpna pasidarė. Kiek dar tam vaikui reikės visko ištverti. Tikėkimės viskas bus gerai .
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 10 07, 13:44)
Net silpna pasidarė. Kiek dar tam vaikui reikės visko ištverti. Tikėkimės viskas bus gerai .

Kažkodėl jau bijau sulaukti iš Vilmos žinutės unsure.gif
Atsakyti