Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

QUOTE(NERA @ 2009 04 21, 07:26)
Labai noriu pasidžiaugti , kad  vieni žmonės surinko ir pervedė Tautvydo vaistukams  300 lt thumbup.gif  Jei farmacininkai nemeluos ir tikrai suteiks nuolaidą, tai gal net ir vitaminams paaugliams užteks thumbup.gif
Dar kartą labai labai ačiū. Tiesa, pamiršau pasiklausti ar galiu paminėti viešai Jūsų vardą, todėl, tiesio AČIŪ.

Kadangi zinau kas , tai padekoti tektu daiva_z , uz labdaros ideja ir uz sutikima pinigelius skirti Tautvydukui . Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2009 04 21, 15:14)
Kadangi zinau kas , tai padekoti tektu daiva_z , uz labdaros ideja ir uz sutikima pinigelius skirti Tautvydukui . Aciu  wub.gif

Oi, o tu paklausei ar ji nieko prieš, kad mes skelbtume unsure.gif Nes aš tai nepaklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2009 04 21, 09:32)
Nera, o ar pasiekė Tautvydą išsipildymo akcijos žadėti pinigai?

Pasiekė 2000 lt. Ir dar žadėjo, kad išpirko 10 dienų Palangoj unsure.gif
Bejej gegužę Tautvydas važiuos vėl į Santariškes, tai gydytojos nurodymu kol kas jokių vaistukų negers. Nors aš tiesą sakant nelabai tikiu, kad tos kepenys stebuklingai sumažėjo unsure.gif Bet geriau palaukti gydytojos išvadų ir rekomendacijų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NERA: 21 balandžio 2009 - 15:50
QUOTE(NERA @ 2009 04 21, 13:29)
Oi, o tu paklausei ar ji nieko prieš, kad mes skelbtume unsure.gif Nes aš tai nepaklausiau blush2.gif

thumbup.gif Nieko pries , juk padeka , ji pas mane temoje rase , nuostabi moteris turinti auksines rankas ir sirdute 4u.gif
Atsakyti
Merginos, reikia jūsų blaivios kritikos, nes pas mane blaivaus proto nerasta blush2.gif
Tautvydas neina taisytis dantų, mat bijo pas poliklinikos stomatologą eiti doh.gif O jeigu aš už tuos pinigėlius jį nusivežčiau pas savo vaiko stomatologę. Manau, akd prie manęs jis tai neišsidirbinėtų kaip prie mamos, mat žino kokia aš griežta blush2.gif Aišku prieš tai pasitarčiau su Vilma.
Atsakyti
Sveikos,
na dantukus aplamai reiktu tvarkyti, bet zinant situacija, gal iseitu ji nusivesti tau i poliklinika, be mamos ir pabandyti sutaisyti, tai ir lt sutaupytumet ar vaistam ar savrbesniem reikalam? jai yra galimybe pasinaudoti valdiksa instancija, bet jai jis atsisko kategoriskai, tai geriau tada tikrai vestis i privacia ir grietai sutvarkyti, na tu vistiek geriau matai kaip yra istikro 4u.gif
Atsakyti
Žinote, gerai tos "nemokamos medicinos paslaugos", bet vizitas pas poliklinikos odontologą gali ilgam (arba labai labai ilgam..) atbaidyti vaiką nuo dantukų taisymo.. Man taip buvo, kai taupydama laiką (atostogavo mūsų gydytoja)nuvedžiau vieną dukrą pieninį dantuką traukti į polikliniką. Ir viskas - doh.gif po to jokių dantistų.
O privačiuose kabinetuose net ir vaikas yra klientas smile.gif - mano mažajai netgi patinka blink.gif dantukų taisymas.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2009 04 22, 07:03)
O privačiuose kabinetuose net ir vaikas yra klientas  smile.gif  - mano mažajai netgi patinka  blink.gif dantukų taisymas.

Maniškė irgi laukia kada eis pas dantistę smile.gif
Atsakyti
Šiaip tai išties labai svarbu gydytojo bendravimas su pacientuku... Mano dukriuška taip pat paniškai bijojo stomatologų (čia nuo apsilankymų poliklinikoje)... Bet kai prikalbinau nueiti privačiai, tai jau 12 metų vaikšto be jokios baimės "pas tetą Justiną"... Vaiko baimė dažniausiai susijusi su tuo, kad kažkada dantukas buvo gydytas skausmingai, bendraujama grubiai ir be ceremonijų...
Atsakyti
tai turbut kaip ir nuspresta jau, vesit nenoriuka i privacia kur butu sutaisyti visi dantukai ir be baimes ir skausmo..
Atsakyti
Nu ot iš jūsų kritikės doh.gif Man gi kritikos reikėjo smile.gif
Atsakyti
Tai kad nėr čia ką kritikuot, nebloga idėja.... Geras gydytojas gali vaiką ir nuo baimės pagydyt. Bet pasitikslink, ar vistik nereiks mamos dalyvavimo bent jau pirmą kartą, nes gali reikėt jos sutikimo gydymui. Beje, jei reikės pinigėlių tam reikalui, irgi sakyk... Žinom, kek kainuoja stomatologinis gydymas...
Žinoma, niekas nesako, kad nėra gerų gydytojų poliklinikoje, bet reikia gerai žinoti, pas ką eini...
Atsakyti