Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Aha, ir aš skambinau, tai kaip ir neblogos naujienos, tik kad abu labai pavargę. Nera, aš visą dieną žliumbiu. Mano draugei kepenų vėžys. Šiandien paskambinau, tai ji jau net nepajėgė kalbėti.
Atsakyti
Necituoju specialiai, kad galėtum paskui ištrinti. Tu turi nustoti žliumbti, jai taip nepadėsi.O pagalba jai dabar labai reikalinga. Ji vaikšto? Užsiimkit mėgiama veikla, stenkitės nukreipti jos mintis pozityviai, padovanok mielą daiktą. Bet pirmiausia turi suimti į rankas save ir valdyti savo emocijas.
Atsakyti
Visa tai aš puikiai žinau, Mieloji, bet šiandien po vizito pas ją, nebesusiturėjau. Ji jau nebevaikšto, ir net kalbėti šiandien nebepajėgė. Nekalbu jau apie tai, kad net valgyt negali, nes neturi jėgų nieko nuryti. Pasijaučiau tokia bejėgė, kad norėjosi skradžiai žemės prasmegti. Tai va. verysad.gif
Kada į svečius atlėksi?
Atsakyti
Nu palauk, vadinasi žinojai, kad serga, kuo serga, turi susitaikyti ir gyventi toliau.Tau belieka pasirinkti, kaip nori praleisti likusį laiką-kartu verkiančias, ar smagiai besijuokiančias? Žinau, akd sunku, bet tu esi tas žmogus, kuris turi blaiviai mąstyti. Tau jau sakė-TU TURI BŪTI STIPRI mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 04 04, 14:12)
Ziuzia, žvilgtel, ar ne apie šitą daiktą kalbėjom? http://www.dormeo.lt...=cat_5246_other



Apie šitą Nerukai...

Liumcikai, ligos tai neišgydys... Bet pasaugotų Vilmos kojeles jos ganėtinai šaltoje ir drėgnoje darbovetėje... Atroze sergančius sąnarius reikia laikyti šiltai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziuzia: 22 balandžio 2008 - 17:04
Mano močiutė tokius turi, tai labai patenkinta.
Tikrai lengviau judėti, kai sąnariams šilta, o ir skausmas ne toks baisinis.
Atsakyti
Vadinasi liux.Reikia priversti Vilmą išsimatuoti kojas, kad žinotumėm kokio dydžio tuos daiktus(net nežinau, kaip pavadinti blush2.gif , įtvaras gi netinka) pirkti.
Temide, tikiuosi šiandien geriau jautiesi 4u.gif
Papildyta:
Temide, o gal žinai kur pirko? Megos parduotuvėj, kelio įtvarų neturi unsure.gif Kiti kontaktai -baldų parduotuvės, tai aišku, kad ten bus čiužiniai ir pagalvės unsure.gif Dar gal į ortopedinį pabandyti nulėkti g.gif Nu reiks pabandyti išsiaiškinti.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 04 23, 07:40)

Temide, o gal žinai kur pirko?  Megos parduotuvėj,  kelio įtvarų neturi unsure.gif  Kiti kontaktai -baldų parduotuvės, tai aišku, kad ten bus čiužiniai ir pagalvės unsure.gif  Dar gal į ortopedinį pabandyti nulėkti g.gif  Nu reiks pabandyti išsiaiškinti.


o per interneta nenori uzhsakyti? bent jau tuoj nuorodoj kaip suprantu galima pirkti internetu.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 04 23, 07:40)
Temide, o gal žinai kur pirko?  Megos parduotuvėj,  kelio įtvarų neturi unsure.gif  Kiti kontaktai -baldų parduotuvės, tai aišku, kad ten bus čiužiniai ir pagalvės unsure.gif  Dar gal į ortopedinį pabandyti nulėkti g.gif  Nu reiks pabandyti išsiaiškinti.

Labas rytelis 4u.gif Nera, o tuos antkelius , tai pirkome Vytauto pr. Ten tokia yra parduotuvė "Pirmas žingsnis" vadinasi. Gamina visokius įtvarus ir pan. Tai vat ir šiti antkeliai ten buvo. KAžkur telefoną turėjau, tai galima būtų paskambinti ir paklausti ar turi. Nes dydis , tai jei gerai atsimenu, tai ten tik vienas. Kitiap sakant - universalus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2008 04 23, 09:01)
Labas rytelis 4u.gif Nera, o tuos antkelius , tai pirkome Vytauto pr. Ten tokia yra parduotuvė "Pirmas žingsnis" vadinasi. Gamina visokius įtvarus ir pan. Tai vat ir šiti antkeliai ten buvo. KAžkur telefoną turėjau, tai galima būtų paskambinti ir paklausti ar turi. Nes dydis , tai jei gerai atsimenu, tai ten tik vienas. Kitiap sakant - universalus biggrin.gif

O *****, o aš čia nervuojuosi, kad Vilmai dydžio neturės, nes pas ją kojos tai neplonos.
Atsakyti
sveikos 4u.gif gal galit ir man parasyti Vilmos saskaita i a.z.prisidesim ir mes kazkiek ax.gif
Atsakyti
Merginos, Vilma nuo spalio neturės darbo. Jei kas žinosit, kas ieško pardavėjos, sandėlininkės duokit žinoti unsure.gif
Atsakyti