Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

QUOTE(NERA @ 2008 03 03, 14:12)
Temide, šią savaitę Tautvydo gimtadienis. Gal pavyktų mums kažkaip susitikti?

Kada ir kur?
Atsakyti
Jo tikrasisi gimtadienis ketvirtadienį. Galim nors pusvalandžiui į namus užsukti su tortu ir dovanom ax.gif
Atsakyti
Nera, tai reikia būtinai nulėkti. Pusvalanduką ar valandėlę visada rasim.
Atsakyti
Temide, aš šiandien niekaip negaliu verysad.gif Gal pabandom rytojui paplanuoti?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 03 06, 15:46)
Temide, aš šiandien niekaip negaliu  verysad.gif Gal pabandom rytojui paplanuoti?

Tai susiskambinam, mieloji. Tikiuosi nieko rimto tau pačiai g.gif
Atsakyti
Man viskas gerai, tiesiog šiandien būtinai turiu aplankyti vieną ligoniuką, o ten manau užtruksiu ilgai unsure.gif Gal geriau pabandom rytoj iš karto po darbo pasiplanuoti ax.gif
Atsakyti
Temide, ar važiuojam šiandien?
Norėčiau Vilmą bent perspėti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 03 07, 14:09)
Temide, ar važiuojam šiandien?
Norėčiau Vilmą bent perspėti ax.gif

Aš važiuoti galiu, bet ryte turėjau temperatūros. Aišku, darbe sėdžiu, nemirštu, tik baisu, kad jei koks virusas čia, kad neužkrėsčiau Tautvydo g.gif O gal šiaip tik laikinas blogumas čia buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2008 03 07, 15:02)
Aš važiuoti galiu, bet ryte turėjau temperatūros. Aišku, darbe sėdžiu, nemirštu, tik baisu, kad jei koks virusas čia, kad neužkrėsčiau Tautvydo g.gif O gal šiaip tik laikinas blogumas čia buvo unsure.gif

Aš psiskambinsiu Vilmai, perspėsiu, kad mes trumpam užsuksim. Apie kelintą tau patogu?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 03 07, 15:36)
Aš psiskambinsiu Vilmai, perspėsiu, kad mes trumpam užsuksim. Apie kelintą tau patogu?

Tai po darbo. Aš tau tuoj pasuksiu į mobilų.
Atsakyti
Aplankėm Tautvydą su Vilma. Abu prisižadėjo gerti vaistus, o Tautvydas dar pažadėjo kas dieną išmokti po dešimt anglų kalbos žodžių. Vilmos koja sutinus, vaistų aišku negeria, nusipirkus tik tepaliukų tai jais ir tepa, kad bent kiek galėtų judėti. Atsikelti iš sėdimos padėties turi padėti Tautvydas unsure.gif Temidės berniukas susidraugavo su Tautvydu , pasikeitė telefono numeriais ir susitarė susitikti. Tikėkimės, kad draugystė nenutrūks ax.gif
Tiesa turiu prisipažinti, kad ir vėl nepataikiau į duris blush2.gif
Atsakyti
Negaliu lotuliukas.gif Kai prisimenu mus spaudžiančias tą "skambutį", negaliu nesijuokti. Bandysim Tautvydą išsitempti į kiną ar atsivežti pas mus į namus pažaisti per šį ilgąjį savaitgalį. Juolab, kad vienam jam nusimato jį leisti. verysad.gif
Atsakyti