Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

QUOTE(Temidė @ 2008 02 08, 12:24)
Nera, o vaistų pavadinimą sužinojai?


Tyli Vilma kol kas unsure.gif
QUOTE(renax @ 2008 02 08, 13:10)
O kokia sildymo skola ?

Kiek žinau buvo virš 2000 unsure.gif
Atsakyti
Nera, paskambink ir paklausk dar kartą wink.gif Primink pažadą smile.gif

Liumcikai, o kas mamoms belieka, jei iš pačios Vilmos nieko neina išpešt? smile.gif Tik su vaiku sudarinėt "suokalbius" wink.gif

Renax, tiksliai skolos dydžio nežinau (Vilma kaip visada sakyt nenori devil.gif ), bet mano samprotavimais turėtų būti dar didelė... Kada čia paskutinį kartą apie tai kalbėjom, prieš metus ar pusantrų? Tada šildymo skola (su visais delspinigiai ir išieškojimo mokesčiais) siekė apie 7000 Lt. Kiek žinau, buvo sutarta, kad ji tą skolą atidavinės po truputį (lyg tai po 200 kas mėnesį ar 220, tiksliai nepamenu)... Tai per visą tą laiką ji galėjo spėti gražinti apie pora tūkstančių, gal kiek daugiau... Čia taip bandau samprotauti... Tai dar tikrai turėtų būti nemažai. Bet vargiai pavyks iš jos išpešti. Ji kas mėnesį stropiai moka tą pažadėtą sumą ir bando susitvarkyti su ta skola pati...
Atsakyti
Pamiršau parašyti, kad žinom Vilmos vaistukų pavadinimą-Gran Arthryl N20.
Ir dar , Vilma pati pasiteiravo dėl skyrybų, gal jau pribrendo pati unsure.gif
Atsakyti
gal galima ir man vilmos sask nr.noreciau ir as prisideti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elingusia @ 2008 02 20, 14:07)
gal galima ir man  vilmos sask nr.noreciau ir as    prisideti 4u.gif  4u.gif

Parašiau į a.ž. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 02 20, 08:35)
Pamiršau parašyti, kad žinom Vilmos vaistukų pavadinimą-Gran Arthryl N20.
Ir dar , Vilma pati pasiteiravo dėl skyrybų, gal jau pribrendo pati unsure.gif

Gal vertetu juos nupirkt , nez zinant Vilma ji uz buta atiduos vaistu nepirks.
Atsakyti
Pirksim , pirksim 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, mestelkit ir man į až Vilmos sąskaitėlę ( ax.gif tom dienom, kai mažiukas būna geras, deginu darbelius ant medžio, o pinigėlius, gautus už juos, kam nors paaukoju, tai, sakau, kodėl gi ne Vilmai?.. blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_Š @ 2008 02 20, 22:46)
Mergaitės, mestelkit ir man į až Vilmos sąskaitėlę ( ax.gif  tom dienom, kai mažiukas būna geras, deginu darbelius ant medžio, o pinigėlius, gautus už juos, kam nors paaukoju, tai, sakau, kodėl gi ne Vilmai?..  blush2.gif )

Parašiau į ą.ž. Ačiū Tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2008 02 20, 22:08)
Gal vertetu juos nupirkt , nez zinant Vilma ji uz buta atiduos vaistu nepirks.

Net neabejok tuo. Tiesiog viena mergina žadėjo padovanoti eurolitukų blush2.gif Jei ne, bandysiu savaitgalį nupirkti ir palėkti iki jų, bet keliom minutėm, kad tiesiog perduoti vaistukus, nes Vilma jų tikrai nenusipirko unsure.gif
Atsakyti
Taip ir maniau devil.gif Apie save ji visada tik pachioj pabaigoj pagalvoja...
Atsakyti
Temide, šią savaitę Tautvydo gimtadienis. Gal pavyktų mums kažkaip susitikti?
Atsakyti