Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Nesibaigė, ale vis tiek prošvaistė...
Atsakyti
Ir uzhrakinau ir vel atrakinau smile.gif Labas rytas smile.gif (Gal man chia "raskladushke" isitaisyt?) biggrin.gif
Po pietu turechiau gaut informacija ish Vilmos, kiek ji jau mato savo saskaiteleje... Jei jau turesim viska, galesim pasakyti "stop" smile.gif
Labai achiu visoms (ir visiems) atsiliepusioms ir atsiliepusiems 4u.gif Vilmos balse girdejosi asharos smile.gif
Atsakyti
Tai laukiam....
Ziuzia, gal kavos? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mhmmmm smile.gif Su pienu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, tik dabar prisedau prie kompo. Blaskausi ir niekaip nesurandu savo failuose Vilmos saskaitos. Senai nepervedinejau blush2.gif
Priminkit, prasau ...i mano asmenine.
Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Čia vos ne detektyvinė mįslė buvo tos sąskaitos numerį iš jos išpešti, o pasirodo ballando ją turėjo jau seniai g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Itariu, nebent priesh kokius 3-4 metus galejo turet smile.gif Nes mes jau min 2 metai derames su Vilma, kad kaip nors savo saskaitos numeri pasakytu wink.gif
Atsakyti
Taigi, kad taip senai, kad ir neberadau blush2.gif As tik nepamenu, is kur ja buvau gavusi. Man rodos, kad ne is pacios Vilmos. Ar ne kazkokio fondo tinklapio ( bet ne Rugutes g.gif ) Vienzo, dabar jau turesiu - aciu Ziuziai.4u.gif
Atsakyti
Tai vat ir pas mane buvo ta pati istorija. Kol dar buvo "gyvas" Danielos fondas, Tautvydo istorija ir jo mamos sąskaita buvo paskelbti fondo internetiniame puslapyje. O kai fondas dingo kartu su visu puslapiu, tai pasirodė, kad niekas iš mūsų tos sąskaitėlės taip ir neužsirašė... O Vilma paskui nė už ką nebesutiko sąskaitos numerio duoti ("Ir taip daug man padėjot, kiek čia galiu prašyt...").
Atsakyti
Va, Ziuzia, aciu, priminei. Man regis, is Danielos fondo puslapio as ja ir turejau. 4u.gif Tik po to kelis kartus teko su Vilma susitikti, tai tos saskaiteles kaip ir neprireikdavo. O paskui as ja ir pradanginau. blink.gif
Atsakyti
Ačiū labai visiems už pagalbą ir forumo dalyviams ir geriems žmonėms už jo ribų 4u.gif Jau turime reikiamą sumą skolai padengti thumbup.gif Vilma aišku vis tiek tiesos nebuvo pasakius, pasirodo jos skola buvo ~4600 lt. Tikėjosi savo visą algą atiduoti unsure.gif Vilma pamačiusi, kad užtenka pinigų tiek susigraudino, kad net verkti pradėjo unsure.gif Dar ištraukiau pažadą, kad man atsiūs vaistukų pavadinimą, tai dar ir jų pabandysiu nupirkti. Labai tikiuosi, kad jie nereceptiniai unsure.gif
Atsakyti
Na tai smagu tada 4u.gif O pinigėlių dar prikapsės į sąskaitą, nes keletas draugų dar mano skambino, kad padarė ir žinau, kad dar keli darys.
Bet šiems žmonėms jų nebus per daug. Ačiū visiems.
Nera, gal Tautvydui atostogos dabar?
Atsakyti