Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Labai visoms AČIŪ. Visoms stengiuosi parašyti ir padėkoti asmeniškai, labai atsiprašau, jei ką praleidau. Ačiū , kad nelikote abejingos, kad prisidėjote ir vis dar prisidedate. Tiek Vilmai, tiek Tautvydukui tai be galo svarbu. Ir kiekvienas Jūsų pervestas litas šiems nuostabiems, bėdų prispaustiems, žmogučiams turi aukso vertę. Ačiū, kad esate . Ir kad esate pasirengusios ištiesti pagalbos ranką, tiems, kuriems jos taip reikia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2008 02 05, 15:10)
Fantastika  clap.gif  Betrūksta 850 lt smile.gif Jau drįstu manyti, kad gal nebereikės jokių derybų dėl atidėjimų ir kartu su "Rugutės" parama Vilma galės padengti visą skolą  thumbup.gif  Mamos, jūs fantastiškos  wub.gif


Cia jus FANTASTISKOS mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš sėdžiu darbe ir bliaunu, kad tiek nuostabių žmonių aplink mus. Kartais tik reikia apsidairyti. Jie taip arti wub.gif AČIŪ!!!! Nors , aišku, į šį žodį nesutelpa nei mano, nei Tautvydo, nei jo mamytės , nei visų kitų, kuriems šie žmogučiai rūpi, dėkingumas.
Atsakyti
Labutis visoms,

Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami padėti Tautvydui. Šiandien "Rugutė" Vilmai pervedė 2000,00 Lt. Visada sakau ir sakysiu, tikiu ir tikėsiu, tik susikibę už rankų esame stiprūs. Pasistengsim, atrasti kelią į Vilmos širdį ir remti juos kiekvieną mėnesį.
Jei dar trūks pinigėlių - mes visada šalia.

Visada Jūsų,
Edita
Atsakyti
Edita, AČIŪ Jums wub.gif wub.gif wub.gif
Mergaitės, Vilmos sąskaitoje JŪSŲ dėka jau 1630 Lt.
Ačiū JUMS, Mielosios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 05 vasario 2008 - 16:07
Nerandu žodžių... Tik bliaunu atsisėdus. Edita, didžiulis didžiulis Ačiū Vilmos ir Tautvydo vardu. wub.gif (Na, manau, kad jūs dar turėsit progos apsikabinti smile.gif ) Didelis didelis Ačiū visoms Mamytėms... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Net nesitikėjau, kad tiek žmogučių atsilieps...
Atsakyti
Ech...Ir kaip netikėti stebuklais... Žmogaus gerumas - pats didžiausias stebuklas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas. Tikrai puiku, kad yra geru zmoniu. Atsiusk ir man i AZ saskaitos nr.
Aciu
Atsakyti
Gryžus, pirmiausia suneramino Ziuzios až, bet paskaičius čia pasidarė labai smagu smile.gif Merginos ačiū jums visoms 4u.gif
Su Vilma pakalbėsiu rytoj, šiandien tik gryžau, todėl dar nelabai jėgų turiu ax.gif
Temide, aš jau gryžau mirksiukas.gif
Ziuzia, stengsiuosi ryt suų tavim susisiekti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 02 05, 18:37)
Gryžus, pirmiausia suneramino Ziuzios až, bet paskaičius čia pasidarė labai smagu smile.gif  Merginos ačiū jums visoms 4u.gif
Su Vilma pakalbėsiu rytoj, šiandien tik gryžau, todėl dar nelabai jėgų turiu ax.gif
Temide, aš jau gryžau mirksiukas.gif
Ziuzia, stengsiuosi ryt suų tavim susisiekti mirksiukas.gif

Sveika keliauninke 4u.gif Matai, koks čia kipišas buvo kilęs. Tačiau viskas išsisprendė ir kaip sakoma nėra to blogo, kad neišeitų į gera. Dabar jau išgavome Vilmos sąskaitą, tai galima bus nuolat pašefuoti.
Atsakyti
Ziuzia mad.gif Rakink duris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2008 02 05, 20:12)
Sveika keliauninke 4u.gif Matai, koks čia kipišas buvo kilęs. Tačiau viskas išsisprendė ir kaip sakoma nėra to blogo, kad neišeitų į gera. Dabar jau išgavome Vilmos sąskaitą, tai galima bus nuolat pašefuoti.

Puiku, kad viskas taip baigėsi, tiksliau nesibaigė dar niekas unsure.gif
Atsakyti