Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Vilmai dirbti sekasi neblogai. Vyras isikėlė gyventi kitur. Vilma kupina pasitikėjimo savimi, nežinau kas čia ją taip įkvėpė g.gif Tautvydas lieka namuose vienas nakvoti, o savaitgalį važiuoja pas mamą į darbą. Kol kas viskas gerai. Vilma sutinka dirbti viršvalandžius, kad tik pinigų daugiau būtų, o aš pažeidžiu įstatymus, bet leidžiu blush2.gif
Atsakyti
Smagu girdeti.
4u.gif O pasitikejimas atsiranda, kai pati jaucia, kad kazka dirbti ir uzdirbti gali ž maziau priklausoma nuo kitu tampa.
Nera, tai tau didelis aciu uz Vilma smile.gif
Atsakyti
Dėkoti kol kas nėra už ką, mat darbukas, tai laikinas, o ir tūkstančių neuždirbs, juo labiau, kad už butą didelės skolos. sad.gif Nu žiūrėsiu ką po to darysiu g.gif
Atsakyti
Mielos mamos, iškeliu vėl temą į paviršių. Kas pažįsta Tautvydo maytę, jau žino, kad ji paprastai neprašo pagalbos, o kiek tik gali visada kabinasi pati. Kol tik pajėgia. Šį kartą ji paprašė pagalbos, nes viena su šita sistuacija tikrai nesusidoros...
Prieš keletą dienų gavau išsigandusios Vilmos žinutę, kad atėjo piktas laiškas iš elektros skirstomųjų tinklų su reikalavimu susimokėti skolą už elektrą iki vasario 10 d., kitaip atjungs elektrą. Kas nežino situacijos, trumpai priminsiu, kad Vilma su Tautvyduku gyvena koridorinio tipo bendrabutyje, kuriame viskas apskaičiuojama bendrai, o paskui dalijama gyventojams. Sąskaitos už elektrą per mėn. būdavo milžiniškos (kartais po 200 ir daugiau litų). Ji visada stengėsi po truputį mokėti, bet pilnos sumos padengti negalėdavo, nes kartu kas mėnesį vis atidavinėja skolas už šildymą, kurios susidarė, kol ji su Tautvydu gulėjo ligoninėje. Atlyginimas jos nedidukas ir sumokėjus tą skolos dalį jiems su Tautvydu likdavo ne kažinkas. Vos prieš mėnesį Vilmai pagaliau pastatė elektros skaitiklį ir ji jau džiaugėsi, kad palengva kaip nors skolas atiduos pati. Bet elektros tinklai nelaukia ir atsiuntė griežtą įspėjimą, kad ketina išjungti elektrą... Susidariusi skola tikrai nemaža. Kreipėmės pagalbos į "Rugutės" fondą ir fondas sutiko suteikti paramą šeimai, tačiau vistiek dar trūksta pinigėlių... Reikia dar surinkti 2000 litų ir per tokį trumpą laiką... sad.gif Vilma tikrai pati nepajėgs nei tiek surinkti, nei kur nors pasiskolinti. Jau kalbėjom su Temide, kad mamos pagelbės Vilmai nueiti į elektros tinklus paprašyti atidėti dalies skolos gražinimą, nustatyti terminus ir mokėjimus, kad būtų išlošta laiko. Sąskaitos dabar tikrai bus daug mažesnės ir skola nebeaugs, svarbu padengti tai, kas jau susidarė iki šios dienos... Aš pati irgi planuoju pervesti Vilmai truputį pinigėlių, šiek tiek jų davė ir mano draugai, kurie pažįsta šią šeimą ir nori jai padėti. Galbūt ir tarp jūsų būtų norinčių pagelbėti Vilmai ir Tautvydui? Parašyčiau Vilmos sąskaitėlę į az. (Pirmą kartą pavyko išpešti iš jos sąskaitos Nr. ir gauti sutikimą duoti jį kitiems žmonėms devil.gif ). Kas turite galimybę - nepalikim Tautvydo ir jo mamos bėdoje sad.gif Ji tikrai labai retai prašo pagalbos... Dažniausiai iš jos replėmis tenka traukti, jei kas yra negerai ir vos ne prievarta brukti pagalbą. Jei jau pati paprašė padėti, vadinasi tikrai nebemato kitos išeities...
Atsakyti
QUOTE(Ziuzia @ 2008 02 04, 18:19)
Mielos mamos, iškeliu vėl temą į paviršių. Kas pažįsta Tautvydo maytę, jau žino, kad ji paprastai neprašo pagalbos, o kiek tik gali visada kabinasi pati. Kol tik pajėgia. Šį kartą ji paprašė pagalbos, nes viena su šita sistuacija tikrai nesusidoros...



Jusu az pilna, tai prasau parasykit saskaitos numeriuka man i az, nes as paskui galiu pamirst blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2008 02 04, 22:03)
Jusu az pilna, tai prasau parasykit saskaitos numeriuka man i az, nes as paskui galiu pamirst  blush2.gif

Mergaitės, Ziuzios a.ž. pilna. Kas norėsite padėti Tautvydukui ir jo mamytei, rašykite man į a.ž. dėl sąskaitos Nr.
Ačiū Jums visoms iš anksto. ax.gif
Mariposa, tuoj tau parašysiu.
Atsakyti
Labai atsiprašau mamų, kurioms vakar negalėjau atsakyti (namie prie interneto nelabai galiu prieiti). Ačiū Temidei už pagalbą smile.gif Pratryniau dėžutę, žinutės jau ateis smile.gif
Atsakyti
Ir labai ačiū visoms atsiliepiančioms ir prisidedančioms 4u.gif
Atsakyti
Į Vilmos sąskaitėlę jau įkrito 700 lt. smile.gif Jau tikiu, kad mums pavyks 4u.gif
Atsakyti
730 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, jau turime 1150 Lt.
Ačiū visoms už gerą širdį ir supratingumą wub.gif wub.gif wub.gif
Kaip gera žinoti, kad tiek nuostabių žmonių aplinkui wub.gif wub.gif
Atsakyti
Fantastika clap.gif Betrūksta 850 lt smile.gif Jau drįstu manyti, kad gal nebereikės jokių derybų dėl atidėjimų ir kartu su "Rugutės" parama Vilma galės padengti visą skolą thumbup.gif Mamos, jūs fantastiškos wub.gif
Atsakyti