Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

gal butu imanoma derinti su tais kas i darba i vilniu vazineja? galima butu bandyt rasyt az mamytei meduliukas, jos vyras berods vazineja, o jie labai labai geri zmones heart.gif
Atsakyti
Gera mintis, mamulia smile.gif Rytoj jau turechiau suzhinoti, ar jiems leis tikrintis Kaune, ar vistik reiks vazhinetis... Jei teip - pabandysim paieshkoti pagalbininku smile.gif
Atsakyti
AGA, NERA, prikabinkit ir mane - is as noreciau kuo nors prisideti. Rasciau ir viena kita zaisliuka ar knygele Tautvydukui, nupirkciau vitaminu, vaisiu ar pan.
Kiek suprantu, mama stambesnio sudejimo? Gal kazka is savo nenesiojamu drabuziu galeciau pasiulyti?
Del galimybes pavezioti Kaunas-Vilnius, deja, pagelbeti negaleciau.
Atsakyti
rytoj uznesiu mamai pinigeliu sventems.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2004 12 14, 08:57)
Kaune ir aš galėčiau prisidėti clap_1.gif Tik nežinau kur sad.gif Aga kai ruošiesi važiuoti duok žinoti ir aš ką nors nupirkčiau biggrin.gif



Pries sventes pasistengsiu butinai aplankyti ji, malonu jei prisidesi kuo nors clap_1.gif
Atsakyti
Aplankiau si ryta Tautvyduko mama. Nunesiau siek tiek maisto, skanestu, nedaugnes ryt vaziuoja namo. Sventems daviau siek tiek pinigeliu. Mamai neramu kaip jiems ten seksis namie, bet pasakiau kad ir Kaune ja aplankys, albai apsidziauge. Visoms labai dekinga wub.gif
Atsakyti
Mamulia, nu tu saunuole. O as taip slyksciai jauciuosi, kad iki taves nedavziavau, o ir vaikai mano abu jau serga, bet vakare vyras bus namie,tai jei ji ryt isvaziuoja tai gal kazkaip vakare siandiena iki tu santariskiu nuvaziuoti sad.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2004 12 15, 13:49)
Mamulia, nu tu saunuole. O as taip slyksciai jauciuosi, kad iki taves nedavziavau, o ir vaikai mano abu jau serga, bet vakare vyras bus namie,tai jei ji ryt isvaziuoja tai gal kazkaip vakare siandiena iki tu santariskiu nuvaziuoti  sad.gif g.gif


Mes važiuojam su Ziuzia apie septintą - pusę aštuntos. Jei nori - junkis clap_1.gif
Atsakyti
Enigma, mieloji, jei vaikuchiai uzhkrechiama liga serga, tai gal geriau nereikia... Tautvydukas shiuo metu labai opus, imunine sistema beveik lygi nuliui sad.gif O bacila atneshti galima ir "ant rankoves", jei aplinkoje yra serganchiu... Jei kas nors shalia manes sloguodavo, tai nevazhiuodavau pas juos.
Shiaip ash vazhiuoju shiandien vakare pas juos, gal galechiau paimt perduoti? Pagaliau ir veliau ka nors sugalvotume: apie Kaledas mano draugas vazhiuoja i Kauna. Gal priprashychiau paimti lauknesheli ir perduoti Aga ar Nerai?..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziuzia: 15 gruodžio 2004 - 14:16
Va, vasarele atsiliepe smile.gif
Atsakyti
Mamulia, gal Tautvyduko adresa zinai ir man i a/z galetum man imesti?
Del sios sav. nepazadu, bet sekancia sav. tikrai aplankyciau.
Atsakyti
Ash dar neturiu ju adreso, tik zhinau, kad Vilijampoleje... Pasiklausim shiandien, kai nuvazhiuosim smile.gif
Atsakyti