Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Parašysiu, kuomet perduosiu pinigus...... Gal dar kas panores prisideti smile.gif
Atsakyti
Ir aš prisidėsiu.Balanda aš ryt į laisvę vis tiek važiuoju, tai užbėgsiu pas tave mirksiukas.gif Tikiuosidirbsi ir telefoną turėk mirksiukas.gif
Ddar toks klausimas iškilo ax.gif Na perduosime mes jiems pinigus, išsirinks tą dviratį, o kaip jie jį parsiveš?Ar jie ratuoti????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NERA: 25 balandžio 2005 - 14:05
QUOTE(NERA @ 2005 04 25, 15:04)
Ir aš prisidėsiu.Balanda aš ryt į laisvę vis tiek važiuoju, tai užbėgsiu pas tave mirksiukas.gif Tikiuosidirbsi ir telefoną turėk mirksiukas.gif
Ddar toks klausimas iškilo ax.gif Na perduosime mes jiems pinigus, išsirinks tą dviratį, o kaip jie jį parsiveš?Ar jie ratuoti????


Jeigu jie gyvena sąjungos aikštėj, tai ten nėra net kur važiuot. 10min pėstute iki turgelio
Atsakyti
Nera, nebusiu tik per pietus -12-13val. Telefona, aisku laaaaaaabai pasistengsiu pasiimti.
Lašelis gerai sako, gal pradžioje tegu jie pasižiūri Vilijampoles turguj - jei ras, tai ir problemos su parsigabenimu nebus.
Jei neras, tada ziuresim. smile.gif
Atsakyti
Balanda tave prigrąsinau, o pati pamiršau blush2.gif
Atsakyti
NERA, nera problemos 4u.gif Susimatysim kita karta. Gal dar kas nors is merginu prisijunks.
Ketinu Vilmai pinigelius iduoti koki 4-5-adieni. Gaila, del anglu kalbos nelabai ka galim padeti.
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2005 04 26, 13:45)
NERA, nera problemos 4u.gif Susimatysim kita karta. Gal dar kas nors is merginu prisijunks.
Ketinu Vilmai pinigelius iduoti koki 4-5-adieni. Gaila, del anglu kalbos nelabai ka galim padeti.


mano kaimynka stažuotėj, kitą savaitę paaiškės.gal ir pagelbėsim?
Atsakyti
O vilijampolėj pasirinkimas didelis?Aleksote apie 100 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2005 04 27, 16:00)
O vilijampolėj pasirinkimas didelis?Aleksote apie 100 ax.gif


Nedidelis verysad.gif
Atsakyti
Tai dabar jau net nebežinau kaip geriau unsure.gif Jei pasirinkimas nedidelis, tai ir kainos bus aukštesnes unsure.gif O kur jie ta dvirati laiko?Bijau, kad ir naujo nepavogtų
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2005 04 28, 14:12)
Tai dabar jau net nebežinau kaip geriau unsure.gif Jei pasirinkimas nedidelis, tai ir kainos bus aukštesnes unsure.gif O kur jie ta dvirati laiko?Bijau, kad ir naujo nepavogtų


Ten kainos tikrai nedidelės, juo labiau, kad labai lengvai pasiduoda derybom žmogeliai.Tegu jie pasižiūri. Va dėl laikymo tai tikrai g.gif Nors už tokius pinigus ne kaži kas išeis, vistiek mėlynanosiai pavogti gali cry.gif Gal tikrai tegu mama rimčiau apsvarsto tą pirkinį?
Ir jei ne , gal tuos pinigėlius Tautvyduko anglu k mokytojai pamokėti, kad po pamokų papildomai padirbėtų? Tos mokyklinės nebrangininkės.Juo labiau , kad mokytoja tur būt žinoo Tautvyduko situaciją?
Atsakyti
Mergickos, su Vilma tik snekejau - jie dabar isvyje i kaima, gris savaitgali.
Pirmadieni- i Vilniu tyrimams vaziuoja.
Sutarem susitikti 2-ad-3 iad.
Pasakiau, kad pinigeliu panaudotam dviraciui iduosiu, nes Tautvydas sienom lipa, kaip jo nori. Kitu vaiku paskolinti neprisipraso. Na, o del dviracio laikymo nepasisnekejom. Manau, ras koki nors sprendima, kaip ji issaugoti.
Gero savaitgalio, jei "nepasimatysim" 4u.gif
Atsakyti