Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

4u.gif Aciu, reiks kada ir man susiruosti ten. Niekad nebuvau. O kur Varniu gatveje konkreciau?
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2005 04 19, 12:03)
4u.gif Aciu, reiks kada ir man susiruosti ten. Niekad nebuvau. O kur Varniu gatveje konkreciau?

Jis yra uz varniu gatves. Preini IKI link Neries ir po desine puse pamatysi tongue.gif .Bet jis ankstyvas turgus 13-14 val jau tuscias. tongue.gif
Atsakyti
Aciu, orientuosiuos. smile.gif
Atsakyti
Aš savaitgalį patikrinsiu Aleksoto turgų.Balanda koks maždaug Tautvydo ūgis?
Atsakyti
Ugis blink.gif Na, apie Kaledas buvo virs 140. Kai maciau per Velykas, atrode ugtelejes. Gal koks 150 galetu buti orientacinis dydis? blush2.gif
Atsakyti
Turgaus patikrinimas atliktas.Dvirati galima nupirkti 120 lt mazdaug.Tiesa jis ne naujas, bet geriau negu nieko smile.gif
Atsakyti
Sveika, Nera, aciu uz zvalgyba.
Tai ka darom, bandom surinkti panasia sumele? Isties, butu geriausia, kad Tautvydas pats prisitaikytu sau tinkama.
.....As gal 50 galesiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2005 04 25, 09:33)
Sveika, Nera, aciu uz zvalgyba.
Tai ka darom, bandom surinkti panasia sumele? Isties, butu geriausia, kad Tautvydas pats prisitaikytu sau tinkama.
.....As gal 50 galesiu. ax.gif


Šį mėnesiuką max 30 verysad.gif
Atsakyti
Lašeli - wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2005 04 25, 11:46)

Parašiau tau i asmenkę wub.gif wub.gif
Atsakyti
Lašeli, jai sugavau tavo pinigelius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2005 04 25, 13:50)
Lašeli, jai sugavau tavo pinigelius 4u.gif



Taip gretai??! Geras, o aš dar VB vis keiksnoju už ilgus pervedimus tongue.gif Linkėjimai, ir tegu atsargiai važinėja gatvėmis.slabodkėj tooookių psichų važinėja.... stupid.gif fool.gif new_russian.gif
Atsakyti