Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Tai parašys kas nors, kur tuos pinigus pervesti? Ko dar tai šeimynai reikėtų be batų ir striukės? Ypač vaikui.
Atsakyti
Oj varge, mergaites, kaip ash nenoriu rinkti pinigeliu. Butu daug geriau, jei kas nors galetu padeti kartu nuvazhiuoti su dovanelemis pas Tautvyduko mama... Ir jai butu daug smagiau, kad pamatytu nauju veidu. Ash suprantu, kaip sunku surasti laiko, bet tikrai neturejau tikslo prashyti pinigeliu... Jau tokiu atveju geriau pasiskolinchiau ish kokios drauges ir nesukchiau sau galvos smile.gif
Atsakyti
Kalbant apie kita pagalba (ne apie dovaneles Kaledoms), Tautvyduko mama turi sąskaitą banke. Ja galima rasti Danielos puslapyje arba galiu atsiųsti i az.


Atsakyti
Kada planuotum važiuoti į ligoninę? Neprižadu, bet gal galėčiau prisijungti. Ir mašinytę nupirktume.
Atsakyti
Summer, man būtų geriausia trečiadienį po darbo. Bet jei tau būtų patogesnis kitas laikas - aš pabandyčiau prisitaikyti.
Atsakyti
Enigma, uz tave ji truputi stambesne, bet gal tiks jei koks laisvesnis apdaras.
Atsakyti
Supratau, tada mamos spinta perversiu smile.gif
Atsakyti
Parduotuveje Dominukas (Verkiu g.) pries pora savaiciu maciau, kad pultu valdomoms masinoms 50% nuolaida. Gal pravers?
Atsakyti
Labai achiu smile.gif Begsim zhiureti smile.gif
Atsakyti
O as jau Kaune pasistengsiu ju nenuvilti ir aplankyti clap_1.gif
Atsakyti
Kaune ir aš galėčiau prisidėti clap_1.gif Tik nežinau kur sad.gif Aga kai ruošiesi važiuoti duok žinoti ir aš ką nors nupirkčiau biggrin.gif
Atsakyti
Achiu, mamytes smile.gif Jus tikros shaunuoles smile.gif Adresa ash suzhinosiu smile.gif Jie, man rodos, Vilijampoleje gyvena. Ir gali buti, kad dar viena svarbi reikme ishkils, kai jie grish namo... Pasitikslinsiu, kai susitiksim rytoj vakare. Kai ligoniukas po transplantacijos grizhta namo, jam karta i savaite reikia vis atvazhiuoti i onkohematologini skyriu pasitikrinimui. Patariau mamai prashyti, kad sudarytu galimybe tikrintis Kaune (ten irgi neseniai atidarytas toks pat skyrius). Tik neaishku, ar gydytojai sutiks. Jei sutiktu - bedos kaip ir neber. Bet jei ne - mama tures problemu su keliones Kaunas-Vilnius ir atgal organizavimu. Visuomeniniu transportu po transplantacijos vazhineti negalima, o savo transporto nera... Zhodzhiu, mamai kiekviena karta reikes ieshkoti pagalbininko. Jei tokiu atsirastu - butu labai puiku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziuzia: 14 gruodžio 2004 - 10:22