Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

ax.gif Reikalingas pardavėjas su santechnikos prekėmis.Reikalavimai panašaus darbo patirtis.
Kreiptis
Savanorių 241,Kaunas
(Paskelbta iš skelbimas.lt)

Miestas: Kaunas
Kontaktai: Itc, 338811;338822, E-mail: info@itc.lt
Paskelbta: 2005 02 09 10:13
Gal sakau notėtų Tautvydo mama
Atsakyti
Nera, saunuole, kad uzsiemei paieska.
Nezinau, gal reikia jai pasiulyti, bet kazin ar visai dienai siuo metu ji galetu g.gif ir ar gaudosi santechnikoje?
Bet liuks ideja- reikia paieskoti per skelbimus.
Gal dar Sever reikia paprasyti. Ji minejo, akd turi drauge Noriu dirbancia. Gal suorganizuotu skelbima. Ka manot, mergickos?
Atsakyti
Ir dar šiandienos kauno dienoje yra daug skelbimų ir valytojoms ir pardavėjoms(beje nurodo, kad su apmokymu) ir sandėlininkėms. Kažin mama pati bandė į laikraštį žvilgtelėti. g.gif Dar yra tokie darbeliai, kaip anketų atsakinėjimas internetu, užtruktų 20-30 min, o už tą anktos užpildymą moka 5-20 dolerių, tik bijau, kad kol išmoktų kompu naudotis labai užtruktų, o ir galimybės nėra unsure.gif
Atsakyti
Paskambinsiu jai ir pasakysiu apie Kauno diena. smile.gif
Aciu Nera, uz rupesti. wub.gif
Atsakyti
Tas anketu pildymas man afera kvepia.
Atsakyti
Imeskit kas nors saskaiteles nr. 4u.gif lankyt as tikrai nelankysiu .... nesupraskit klaidingai, as gal labai jautri, bet apsibliausiu ten nuejus. Nu negaliu as .....nei i vaiku namus , nei i ligonines..... man gaila, baisu... kam as su tokiom nuotaikom? unsure.gif As geriau visada pinigeliais...... Mano rajono berniukas gi.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laselis: 10 vasario 2005 - 13:22
Laseli, saskaitos Nr. kazkur temos pardzioje turetu buti.
Kita vertus, gali ir grynuosius kam nors perduoti.
O siaip Tautvydas i ligoni nepanasus - is paziuros -guvus, saunus, geria nuauges, mokantis bendrauti vaikinas.
As irgi esu labai jautrus zmogus, netgi bliovike, bet tikrai nepasimeciau, kuomet pirma kart ten lankiausi. smile.gif
Malonu, kad prisidesi 4u.gif
Atsakyti
Pardon, per skubejima primaisiau... biggrin.gif biggrin.gif
Ne "geria nuauges" bet GERAI nuauges...... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2005 02 10, 13:56)
Pardon, per skubejima primaisiau...  biggrin.gif  biggrin.gif
Ne "geria nuauges" bet GERAI nuauges...... doh.gif


Juokas pro asaras tongue.gif .

Nea, neisiu blush2.gif , sorry , nu man net nezinau kaip papasakoti, as jauciu tada baisine kalte, kad as turiu stai ta ir ta ir ana... ir vakar persenusius surelius ismeciau, ir del vaiko slogos pergyvenu ir alga tipo maza ...... nu ne man tai blush2.gif

Geriau jau as tiesiai zmoguciui i saskalitele, bet saskaitos nerandu . verysad.gif Rase , kad kazkur yra Danielos puslapis, bet nzn kur.
Atsakyti
Laseli, gal tu Ziuzios paprasyk, gal ji galetu tau i asmenine ta saskaita imesti.
As bent neturiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2005 02 10, 14:35)
Laseli, gal tu Ziuzios paprasyk, gal ji galetu tau i asmenine ta saskaita imesti.
As bent neturiu sad.gif


okis, rasau Zuziai
Atsakyti
Lasheliuk, tuoj atmesiu smile.gif
Atsakyti