Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Nera, gal tabletychiu kiekis skiriasi? Ten lyg ir 60 buvo pakuoteje... Lyg tai "New Nordic" gamybos. Pati nemachiau, mamyte telefonu sake...
Atsakyti
Pieno mineralai jau nupirkti biggrin.gif
Atsakyti
Achiu, Nera smile.gif Norechiau prisideti. Gal atsiusk saskaitele savo, pervesiu piniguchiu smile.gif
Atsakyti
Nereikia dėkoti, tą darau, nes pati to noriu, o jei nenorėčiau net per jėgą nepriverstų( čia toks charakteris pas mane ax.gif ). Šiam kartui jų užteks, kitą kartą gal kita nupirks mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif Shaunuoles jus, mamytes wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos, Tauvydo mama parase zinute ( atsiprasydama, kad praso )
SU PRASYMU nupirkti Tautvydui Karsilio ir Pieno mineralu.
NERA, kiek zinau, turi Pieno mineralu, ar ne?
As Karsilio nupirkti galiu, taciau kas galetu juos nuvezti???? 4u.gif
Atsakyti
Pieno mineralai jau nupirkti ir guli sad.gif Aš sergu sad.gif Bet ryt vis tiek ruošiuosi važiuoti į Sodrą( jei nepablogės), tai jei Tautvydo mama galėtų atvažiuoti iki Laisvės, perduočiau jai unsure.gif Bet čia aišku šalutinis variantas, nes aš ir mamą užkrėsti galiu cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NERA: 07 vasario 2005 - 13:53
Nezinau, kaip geriau padarius. sad.gif Gal tada man geriau uzveshtum?
Atsakyti
O.K. ryt uzbegsiu smile.gif
Atsakyti
Nera uzveze Pieno mineralus.
Prasysiu, kad Tautvydo mama pati iki Centro atvaziuotu vaistuku pasiimti - as negaliu istrukti. sad.gif
Atsakyti
Raportuoju: susitikau su Tautvydo mama, idaviau Neros pieno mineralus, dar karsilio ir jogurto piliuliu. Ivertinus turetas jogurto atsargas, visko turetu uztekti 1 men.
Dabar apie mamos darbus. Su mezgimais panasu- nelabai. Kaip ir numaniau - zurnalu, modeliu ir patirties ( kad megztu pastoviai ) neturi. Nebent kojines galetu.
Prisiregistravusi darbo birzoje. Ten, paziureje i paskutine darboviete ( dirbo Dalmetos devet. drabuziuose ) ir siulo pardavejos darba, bet maisto prekiu parduotuvese. Vilma sake, kad tokio darbo nesugebetu, be to, darbdaviai reikalauja su patirtimi, t.y. kad iskart galetu prie kasos aparato sodinti.
Anksciau ji n metu dirbusi sandelininke. Dabar tokiu paklausos nera.
Merginos, gal kas turi kokiu minciu?
Tautvydas gali tam tikra laika ir vienas pabuti/
Tiesa, liudna naujiena - pavoge jo dvirti, kuris stovejo bendrame koridoriuje.
Tautvydas laukia, kada atsils, kada gales vazinetis, o cia - va kaip. sad.gif
Atsakyti
Nu jooo blink.gif Mano mezginiai ir vėl atkrito sad.gif Na manau jei labai to dviračio reiks galėsim susidėti ir nupirkti, na nebūtinai naują. Ką manot?
Atsakyti