Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Vaziuoja ketvirtadieni, nes treciadieni niekaip neiseina nuvezti blush-anim-cl.gif ax.gif
Atsakyti
Lauksim naujienu, kaip sekesi. smile.gif
Atsakyti
Tai Tautvydukas, pasirodo, buvo vakar Vilniuje. Gavau mamos zinute, kad kraujo tyrimai geri, taciau sirdele - nelabai.
Gal reiktu dar juos sekancia savaite aplankyti, kaip galvojate?
Atsakyti
Mamos jei kas važiuosit duokit žinot, nupirkčiau sulčių.O nuo tachikardijos ir gudobelės lašai gerai, gal ir jų reiktų nupirkti smile.gif
Atsakyti
Hmmm, shiaip zhinau, kad gudobele gerai, bet beda ta, kad Tautvydukui ne bet kokie vaistukai tinka ir viska reikia derinti su gydanchia gydytoja...
Atsakyti
Kalbejau su Vilma telefoniuku. Pavyko ishpeshti, kad Tautvydukui padidino pieno mineralu (kalcio-magnio) doze iki triju tabletychiu per diena. Praita karta mamyte nupirko kazhkokius vaikishkus kramtomus apelsinu skonio, rodos... Lyg tai 12 lituku kainuoja vienas indelis. Gal kas nors galetu parupinti kitam apsilankymui? Pinigeliu galechiau pervesti. (Ish mamos, kaip visada, viska replemis reikia traukti smile.gif )
Atsakyti
Sutapimas, Ziuzia, as irgi siandien skambinausi. Del mineralu tai nepavyko, kaip kad tau, susizinoti. Beje, tai ne tas pats, kas jogurto piliules, ar ne? Pardon, medicinos klausimais esu visiska neismanele blush-anim-cl.gif Jogurto tableciu kuriam laikui uzteks. Siuliau Tautvydui krimsti razinas ( stiprina sirdele, nat. maistas ), bet mama sake, kad jis ju i burna neima - atsivalge kazkada.
Negeria ir valerijono del nemalonaus kvapo. Gal kas gali gauti valerijono tabletemis??? Vilma sake, ieskos turguje, nes is rusishki vaistai dabar nebetiekiami.
Atsakyti
Valeriono tabletes jau parduoda vaistinese. Neseniai pirkau. Jau sutvarke ju sertifikavima.
Atsakyti
Pieno mineralus aš savo mergaitei duodu, bet turbūt irgi vaikiškus, nes tikrai jos ten su skoniu smile.gif Tai jei tokie tiktų galiu nupirkti ax.gif
Ziuzia paklausk mamos ar tokie pieno mineralai tinka, būk gera, gal mama su tavim atviresnė ax.gif
Atsakyti
Pieno mineralai - tai vaikishkas kalcis+magnis. Tai ne jogurto kapsules. Del jogurto kapsuliu tai dzhiaugesi, kad mamytes atvezhe ir kad dabar kuriam laikui ju uzhteks smile.gif O del pieno mineralu, tai ji man sake, kad pirko vaikishkus su apelsinu skoniu. Ir kad Tautvyduka dar reikia tramdyt, kad i juos neisisuktu smile.gif Skanus jie ir jam noretusi daugiau, nei paskirta laugh.gif Itariu, kad Neros dukryte vartoja tuos pachius ar bent jau panashius smile.gif
Atsakyti
Gavau Tautvydo mamos zinute,kad valerijono tableciu rado - rupintis nereikia.
Gal tu pieno mineralu tada nupirkti sekanciam kartui?
As dar misliju, gal medus Tautvydo sirdele pastiprintu, jei razinu nevalgo?
Del gudobeles klausiau, sake, kad kvapas panasus i valerijona, tai greiciausia negers.
Tai tiek ziniu. Labanakt. smile.gif
Atsakyti
Na ką tada aš nupirksiu pieno mineralų, tikiuosi, kad tokie patys, nors kaina skiriasi stipriai.Arba čia aš permokėjau ax.gif Kas ruošiatės važiuoti ir kada?
Atsakyti