Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

As vaziuociau, jeigu kas nors dar prisijungtu, nes turiu siek tiek lauktuviu prikaupusi wink.gif
Atsakyti
As dar tiksliai nezinau, greiciausiai galesiu 5-adieni.
O AGA +ARVIRA savo ispudingos dezes su zaislais ar nezada vezti?
Atsakyti
As BUTINAI turiu nuvaziuoti pas ji wub.gif vakarais galiu,nuo koku 19 val. o kada jus?
Atsakyti
As 5-i galiu tik apie 16.30. sad.gif
Apie 18 tureciau buti namie.

Atsakyti
Siaip ta deze palikau Agai,nes kazkoks sutapimas keistas kai as galiu tada iskyla visokiu kliuciu -tai jis isvaziuoja tikrintis, tai darbas trukdo ...O man dar iki kauno reikia atvaziuot kazkaip,as vakarais nelabai noriu.Kol kas man paciai sveikata suslubavo - buvo akmenliges priepuolis , kol kas prastai jauciuosi sad.gif Mergaites jums vietoj arciau , gal as galiu tik pinigeliais prisidet ? Skaiciau del siurblio pirkimo, as sutinku duot pinigu .
Atsakyti
Arvira, rupinkis savo sveikata, gydykis ir sveik greiciau. O tavo dovanas kaip nors perduosim. smile.gif
Atsakyti
Mamos, Tautvydukas jusu jau labai pasiilgo smile.gif Kalbejau shiandien su Vilma. Girdzhiu tik, kaip vaikas per visa kambari shaukia: "Paklausk, kada mamos ateis!!! " smile.gif Nuobodu gi vaikui:) Niekur jie neisheina ir pas juos niekas neateina... Kita savaite vel vazhiuos i Santarishkes. Shi karta jau turetu paguldyti ilgesniam laikui: padaryti tomografija, ishimti kateteri, jei viskas gerai... smile.gif
Atsakyti
Aciu, Ziuzia, uz signala. Bandysim reaguoti. Tik va, su paviesejimu man gali nekas gautis. As rytoj galesiu l.trumpam vakarop uzlekti - kol vyras masinoj palauks.
Labai striuka su laiku. O savaitgali - vel dirbu. sad.gif
Gal mergickos, kuri gales daugiau laiko Tautvydukui siom dienom skirti?


Atsakyti
Jeigu dar kas ilgiau pasiliktu, tai ir as noreciau ax.gif Kazkaip vienai nelabai drasu unsure.gif
Atsakyti
Fukuotuk, galim vaziuoti kartu, susipazinsi, pamatysi, kad be reikalo nerimauji.
Taigi, as pvz. abu kartus viena buvau. Nagi, kokia valandziuke pabutum - nepajausi, kaip besisnekant laikas praeis.
Na? smile.gif
Atsakyti
Panos paiimkit ta deze masinu is Agos,nes ji uzimta naujam darbe,tai kada suras laisvo laiko neaisku ax.gif
Atsakyti
O kur Aga ja laiko?
Atsakyti