Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Nuo B grupes kai kuriuos gali, kiek girdejau, berti.
Na, mes cia tuoj farmacininkiu-megeju kluba suorganizuosim megalol.gif
Atsakyti
Taigi, su Naujaisiais, mielosios!
Penktadieni, kaip ir zadejau, buvau uzlekusi pas Tautvyduka. Nuveziau Aquamarines ir Neros idetas lauktuves: vaisius, sultis, tyreles, kauliukus zaidimams. Be abejo, knyga ir dar pora lauktuviu. Mama, kaip visada, apsidziauge.
Spaude laikas, tai pabendravom gana neilgai. Tautvydas buvo gaves dovanu nuo Kaledu senelio dar viena masinele. Jauciasi neblogai, tik vaistuku leidimas kas antra diena i peti vargina - visgi l.dazni duriai, rankas skauda. Pliusiniu zaislu kruva ryskiai sumazejusi - gal kokie 2-3 zaislai like. Turbut mama kur nors juos supakuotus laiko.
Paklausiau, ar turi dulkiasiurbli- supratau, kad sena, subintuota zarna. Nieko mamai nesakiau, bet pagalvojau, gal kuri is musu zino, kas pirko nauja ir neturi kur deti senesnio, bet pakankamai gerai veikiancio siurblio? Gal butu geresnis, nei ju turimas.
Siaip mama jokiu pageidavimu neissako, taigi reikia klausinetis pacioms.


Atsakyti
Dėl siurblio aš jau seniai sakiau smile.gif
Atsakyti
As ta atsimenu, uztai ir dar karta perklausiau smile.gif
Del sterilumo, man regis, dar ne viskas, kas galima, padaryta, bet nezinau, kaip neizeidziant mamos galima duoti patarimus, kaip tvarkytis savo buste. sad.gif
Nors, jeigu Tautvydo tyrimo rodikliai geri, tai gal ir nebutina viska pedantiskai tvarkyti?

Atsakyti
Shiaip tas sterilumas ne tiek nuo tyrimu rezultatu, kiek nuo laiko priklauso. Juk jo reikia todel, kad vaiko imunine sistema beveik nuline po transplantacijos. Priesh ja imunine sistema "nuzhudoma" visishkai ir po sekmingos transplantacijos labai palengva atsistatineja. Iki daugmazh normalios ji atsistatys mazhdaug per du metus. Apie metus laiko Tautvydukui reikes neshioti ta raishti ant burnos.
O "geri tyrimai" rodo tai, kad vezhiniu lasteliu shiuo metu nerandama, kaulu chiulpai prigijo ir pamazhu gamina reikalingas lasteles, infekcijos kol kas irgi nera...
Atsakyti
Aisku, Ziuzia. Nors mama sake, kad raisti reiks nesioti apie 3 men. po operacijos.
Uzsiminiau mamai, ar Tautvydas eitu si sekmadieni i teatra, kur vyks spektaklis ir Kaledu senis su dovanelem bus ( dar negarantuotai, bet gal gauciau kvietima ), gal gedinsis buti su raisciu ir neis. Tai mama mano, kad teatre jis raisti galetu ir nusiimti. Motyvai: 1) Tautvydas teatre niekad nebuves,- l.noretu,, 2) anot jos, i teatra sergantys vaikai neina.
As tai suabejojau, ar tai butu protingas mamos sprendimas. Ziuzia, ka manai?
Atsakyti
Is savo patirties galiu pasakyt, kad sergantys vaikai i tearta dar kaip eina - maniskis po visokiu tokiu spektakliu butinai atkrisdavo, nes ziema nuolat pilna ciaudinciu, kosijanciu vaiku. Tiesiog ju tevai neima i plaucius, kad gali kitus vaikus uzkresti. Man ypac 'patikdavo', kai mamos i darzeli atvesvesdavo karsciuojanti vaika ir paduodavo aukletojai vaistus, kad ta duotu. blink.gif
Atsakyti
Nu laba diena, neis sergantys vaikai mad.gif Tai aišku, kad eis ir dar kaip.Man tai keista kad mama leidžia vaikui diktuoti sąlygas blink.gif Koks dar gali būti gėda, kai gyvybė kabo ant siūlo mad.gif Susinervavau
Atsakyti
Merginos, gal geriausia man to pakvietimo nekaulyti, o po menesio-kito ( pvz. Tautvydo gimtadienio proga kovo men ) parupinti jam su mama bilietus i vaiku spektakli?
Ka manot? Tada jo imunine sistema daugiau sustiprejusi, taigi, ir rizika mazesne?
Atsakyti
Kovo menesi buna gripo pikas
Atsakyti
Vienu zodziu, tada veliau. O siuo atveju, manau, gal ir nereikia to pakvietimo, nes is to begalinio noro eiti gali gautis blogiau, jei Tautvydas uzsimanys nusiimti kauke. sad.gif
Atsakyti
Man tikrai atrodo, kad masiniame renginyje labai didele rizika pasigauti infekcija. Vaikas tikrai turetu buti su kauke. O kadangi jis gedijasi... Nezhinau. Ash mamytes vietoje arba kietai reikalauchiau buti su kauke, arba ish viso nesiveschiau vaiko i masini rengini... Jo imunine sistema dar labai silpna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziuzia: 03 sausio 2005 - 17:20