Įkraunama...
Įkraunama...

Tautvydukas

Aquamarine idejo sulciu ir mandarinu. smile.gif
5-adieni busiu su masina, galesiu ir daugiau patempti biggrin.gif
Nera, puiku thumbup.gif jei ryt parupinsi "kauliukus". Lauksiu tavo skambucio rytoj. wink_3.gif
Tautvydui dar gerai butu granatai. Jei rasiu Maximkoj siandien, paimsiu.
O vitaminu tikrai negalima. Paklausiu vaistinej, ka rekomenduotu mamai su skydliaukes problemom. Jei bus kazkas tinkamo - nupirksiu.
Jogurto kapsules tada sekancio vaziavimo metu butu galima nuvezti rolleyes.gif
Gal Aga tada kartu su dovanu deze gales ju nuvezti? smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Yra Juros dumbliai 5 menesiu kursas ( skirta skydliaukes pakitimams ) manau tiks ,tik kad atidaryta ( garantija dar metai ) ,ar tiks ? Kaip manote jei tinka atiduosiu su kompaktu .
Atsakyti
Renax, tai tu gal geriau ismanai apie ju tinkamuma. smile.gif
O kas per kompaktas?
Atsakyti
Sorry, kad man nepavyko nupirkt granatu, nes atrodo ka tik ju buvo pilna visose krautuvese, o kai nuejau, tai musu 'Iki' buvo vos keli sudziuve ir nususe - geda butu zmogui paduoti. Paziurejau aplink keliose kioskuose - irgi ner. Taip ir isejo, kad negavau. Gal kita karta pavyks.
Atsakyti
Nzn jie buvo mano vartojami del stumos profilaktikos ,manau tiks . O kompaktas mokytis anglu kalba pradedanciajam smile.gif
Atsakyti
Aš prabėgdama dar pažiūrėsiu, gal rasiu tų granatų unsure.gif
Atsakyti
Renax, del dumbliu teiravausi vienu mediku, sake, kad turetu tikti ( bent jau nepakenkti ) aisku, nezinant tikslios jos diagnozes sunkiau patarineti. Taip, kad manau, mamytei jie praverstu, jeigu tu sumanei atiduoti. smile.gif
O del kompakto - gera mintis is principo, tik as nezinau, ar Tautvydas tures kuo jo klausytis unsure.gif
Aquamarine, Nera, nebus granatu - ne beda.
Atsakyti
Beje, turiu skysto vitamino B+gelezi, galiojancio iki 2005.06. Pirkau dukrai, bet jai netiko. Galiu atduoti, jei tokiu reikia. 'Berubi' vadinasi.
Atsakyti
Aquamarine, o kam tie vitaminai -vaikams ar suaugusiems?
Atsakyti
QUOTE(Balanda @ 2004 12 30, 09:45)
Aquamarine, o kam tie vitaminai -vaikams ar suaugusiems?


Kiek supratau - tinka visiems, tik dozes skiriasi. Indikacijos: mazakraujyste, apetito pablogejimas, augimo sutrikimas, sveikstant po persirgtu ligu, padidejes vitaminu poreikis (taip lapelyje parasyta).
Atsakyti
Nelabai ismanau apie vitaminus sad.gif
Bet jei tinka visiems, gal mamai pastiprinimui butu gerai ( jei nera kontraindikaciju del strumos ar pan. )
Atsakyti
Kontraindikacijos: gelezies kaupimasis organizme, gelezies pasisavinimo sutrikimas. Savo mazei nustojau juos duoti, nes atsirado berimas, nors daviau tik puse paskirtos dozes. Bet mano mazei tik 2 metai.
Atsakyti