Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės ligos atveju

QUOTE(Mergiona @ 2013 09 28, 21:25)
Apie 10lt/val mano akim.  g.gif Galima suderet atskirai uz tas dienas kur po 3val- po 10lt/val, o tom ilgom dienom po 7-8lt/val, nes speju vaikai miega ne valanda ir ne dvi.


Ačiū 4u.gif Čia kaip suprantu,jei auklė pas mane namie žiūrės ir valgydins vaikus ir pati valgys.O jeigu auklė pas save žiūrėtų ir maitintų,tai kiek man reitų dar primokėt(nes jai sakė savo namuose būtų patogiau)?
Miega nuo 3 iki 5 val. per pietus namie.
Paskaičiavus darželį ir auklę,neapsimoka man grįžt po VPA net dirbt,nes gaunasi kad dar ir minuse sėdėsiu minimumą gaudama verysad.gif
Atsakyti
Nepasirasyciau variantui "ziures pas save namuose". Aisku, auklei patogu- SAVO skalbinius dziaus/lygins, dulkes valys ar dar ka darys vietoj vaiku prieziuros.

Man atrodo uz minimuma su tokiais maziukais dirbt neapsimoka- bus nedarbingumu ir nemazai, dar kelias iki darbo, ir rubai i darba, ir maistas i darba...
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 09 28, 22:33)
Nepasirasyciau variantui "ziures pas save namuose". Aisku, auklei patogu- SAVO skalbinius dziaus/lygins, dulkes valys ar dar ka darys vietoj vaiku prieziuros.

Man atrodo uz minimuma su tokiais maziukais dirbt neapsimoka- bus nedarbingumu ir nemazai, dar kelias iki darbo, ir rubai i darba, ir maistas i darba...


Ir aš taip galvoju (bet iš kitos pusės galvoju gal vaikam darželyj būtų naudingiau būti nei su mama,daugiau visko išmoktų.O ir pačiai ilgai nedirbus būtų sunkiau grįžt į darbą)
.Įlipau kaip muselė į barščius ax.gif Patikėjau pažadu kad iki Naujų atsiras geresnė vieta su didesne alga.Tai galvoju gal nuo spalio 3 dienos dar padirbt,o jei vietos neatsiras,tada vėl gryžt į VPA. Įdomu ar taip būtų įmanoma ax.gif
Biuletenį imtų tėvas ligos atveju.
Atsakyti
Man atrodo jus darbe galingai mulkina. Kaip gali siulyt "padirbet uz minimuma" jei buvo geresne alga? Paskambinkit i darbo inspekcija. Bet, siaip, atiduot 2 metuku neturinti vaika kad "daugiau kazko ismoktu" prasmes nelabai yra. Geriau uz sutaupytus pinigus i bureli koki eit nei dirbt i minusa. unsure.gif Darbas i minusa (ar nedideli pliusa) gali but tik kaip investicija i ateiti Pati metus dirbau beveik nemokamai bet atsipirko su kaupu ir aisku, ne apie minimuma kalba ejo.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 09 28, 23:42)
Man atrodo jus darbe galingai mulkina. Kaip gali siulyt "padirbet uz minimuma" jei buvo geresne alga? Paskambinkit i darbo inspekcija. Bet, siaip, atiduot 2 metuku neturinti vaika kad "daugiau kazko ismoktu" prasmes nelabai yra. Geriau uz sutaupytus pinigus i bureli koki eit nei dirbt i minusa.  unsure.gif Darbas i minusa (ar nedideli pliusa) gali but tik kaip investicija i ateiti Pati metus dirbau beveik nemokamai bet atsipirko su kaupu ir aisku, ne apie minimuma kalba ejo.


Dėl algos tai ir kitos mergaitės ten dirbančios tiek gauna.Na surizikuosiu,jei nesulauksiu žadėto pasiūlymo su didesne alga ,tada eisiu į VPA ir ieškosiu darbo su didesne alga.Nes vien iš vyro algos ,tai tik egzistavimas nusimato ax.gif
Atsakyti
poster_offtopic.gif
Labai ir mane domintų, auklė ligos atveju. Tik pas mane net ne visą netgi ligos laiką reiktų su vaiku būti, o tik tada, kai mano mama dirba,o tai gaunasi 2-3 dienas per savaitę.. Kaži ar čia realu? Kur tokios ieskoti ir kiek mokėti?
Atsakyti
skelbiu.lt, salygos priklauso nuo to, kiek vaikas serga. 6lt/val man atrodo normali kaina jei reikia dirbt retkarciais.
Atsakyti
QUOTE(Mergiona @ 2013 09 30, 22:11)
skelbiu.lt, salygos priklauso nuo to, kiek vaikas serga. 6lt/val man atrodo normali kaina jei reikia dirbt retkarciais.

Mes mokam 8lt. už valandą. Auklytė ne tik prižiuri serganti vaiką, bet ir pasakėles paskaito,pamaitina,kai temperatūra didelė,juk vaikas kaip lapelis leisgyvis guli, ji salia jo,net mintis nekyla patikrinti,vaikas labai jos laukia.Turėtume pinigėliu iki šešerių į darželį neleistume,lai ji mūsų vaikelį ugdytų. Bet taip jau yra,kad pinigėlių trūksta.Mes vedame pas auklyte tik per išeigines,kai norime kur nors išlėkti papramogauti,tada jos maitinimas,mokam dvylika litu už valandą,juk išeiginės. Labai ilgai jieškojome,kol tokia pagalbininke radom,ir savo draugams rekomenduojam,kai savaitgali nori pailsėti. :)
Atsakyti