Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Leta, širdele, žinau , kad nėra tokių žodžių kurie galėtų paguosti, bet iš visos širdies linkiu stiprybės console.gif

Euromergele, 4u.gif Nu privalo viskas būt gerai, nes turiu toki prietarą ax.gif Jei tau pasiseka, tai ir man pasiseks, tai kad viskas bus thumbup.gif wub.gif
Magi, sekmės 4u.gif
Atsakyti
Tikrai įdomu kaip Magi? Nu nuojauta mano, kad turi būti viskas gerai. To ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Ji lyg testuką žadėjo daryt šiandien vakare g.gif
Atsakyti
mergaites, dar gal nesisveikinkim...dar nezinia kaip viskas pasibaigs 4u.gif as marinuotus pomidorus ir siaip nuo vaikystes megstu..kaip ir viska, kad rugshtu biggrin.gif

QUOTE(larisa @ 2007 03 23, 19:46)
... Sveikinu!  4u.gif


simbute wub.gif vat tai nustebinai biggrin.gif tada del taves privalau islaikyti kylanti rezultata smile.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 23, 22:15)
mergaites, dar gal nesisveikinkim...dar nezinia kaip viskas pasibaigs  4u.gif  as marinuotus pomidorus ir siaip nuo vaikystes megstu..kaip ir viska, kad rugshtu  biggrin.gif
simbute  wub.gif  vat tai nustebinai  biggrin.gif  tada del taves privalau islaikyti kylanti rezultata  smile.gif


ai, as dar nesveikinsiu, euromergele, bet laikysiu kumstukus. thumbup.gif
Ligi pirmadienio. Bet manau, kad tu pati tikrai tikesi, tai bigsmile.gif
Lauksiu pirmadienio. wub.gif
Kad tik viskas butu thumbup.gif ...
Atsakyti
Euomergele, mes ir toliau laikom visas galunes suspaude smile.gif wub.gif

Leta wub.gif
Atsakyti
Euromergele, viskas bus GERAI, supratai, stipri motera, baik panikuoti, o leliukai pabėgs, taigi tyliai džiaugiuosi ir kol kas nesveikinu, kaip norėjai smile.gif

Paiduke, o tu pavemk, tikrai reikia pajusti tą maloniumą smile.gif))))))))))))))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viltė: 23 kovo 2007 - 22:20
aciu visoms, kurios tiki wub.gif


Magi......as jau nuo 8 siandien nemiegu, o vyras skanduoja 100....100.... smile.gif labai laukiu geru ziniu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 24 kovo 2007 - 09:33
QUOTE(euromergele @ 2007 03 24, 07:33)
aciu visoms, kurios tiki  wub.gif
Magi......as jau nuo 8 siandien nemiegu, o vyras skanduoja 100....100....  smile.gif  labai laukiu geru ziniu  4u.gif

tongue.gif prisidedu prie skandavimo biggrin.gif , tuoj palaikymo komanda rinsis SM-o tai paskanduosim choru biggrin.gif -100..100
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2007 03 24, 09:35)
tongue.gif prisidedu prie skandavimo biggrin.gif , tuoj palaikymo komanda rinsis SM-o tai paskanduosim choru  biggrin.gif -100..100



Ir aš prie Jūsų 4u.gif Manau tuiriu tinkamą balsą skandavimui biggrin.gif
Atsakyti
o tu sirdele, privalai mest rukyt, mest dar nepradejus stimuliaciju...ar supranti? tai svarbu labai 4u.gif Kada mesi? turi ryzhtis tam neatideliotinai cool.gif

Magi....Magi....100....100 lithuania.gif

QUOTE(Medeina @ 2007 03 24, 10:35)
tongue.gif prisidedu prie skandavimo biggrin.gif , .....

Atsakyti
QUOTE(Shakira @ 2007 03 24, 07:42)
Ir aš prie Jūsų 4u.gif  Manau tuiriu tinkamą balsą skandavimui biggrin.gif

thumbup.gif
Shakira, širdele wub.gif , kaip tavęs pasiilgau blush2.gif ..gal jau ką planuoji rolleyes.gif ?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina: 24 kovo 2007 - 09:47