Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(femme @ 2007 03 23, 17:05)
euromergele, viskas su kilimu gerai, paskaičiavau su HCG kalkuliatorium, tavo hcg dvigubėja kas 42 val. wub.gif
o turint omeny, kad pregnylį leidaisi analogiškai prieš abu tyrimus, tai jis jokios įtakos skirtumui tarp abiejų rezultatų nedaro - gal ne jo būtų hcg šiek tiek mažesnis, bet čia svarbu kilimo dinamika 4u.gif

nu bet aš lygiai lygiai tą patį norėjau parašyt smile.gif

Irgi, pasiėmus kalkuliatorių, skaičiavau skaičiavau euromergelės hcg ir šypsojaus į ūsą kad dvigubėja kaip iš vadovėlio wub.gif
Atsakyti
marinuotu pomidoru biggrin.gif bet vakarienei diedas balandelius verda tourist5.gif o as didelis ligonis guliu ir seile nutusysia laukiu...pershalt sugebejau vakar Trakuose..maniau jau pavasaris..bet pasirodo dar labai ankstyvas biggrin.gif tai guliu..paracetamoli geriu.. vacation4.gif ir asharoju nuo femme...Mia zhodzhiu...

QUOTE(Fliquiti @ 2007 03 23, 18:20)
......nežinau, ko ten tau noris hihihi.gif  lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 23, 17:29)
marinuotu pomidoru  biggrin.gif 


oi kaip juokinga lotuliukas.gif

aš lygiai to paties norėjau lotuliukas.gif suvalgydavau pomidorus, o paskui marinatą dar be nieko išgerdavau lotuliukas.gif
Atsakyti
kadangi tu pomidoru niekur nera tik mano mazhutej IKI parduotuvej (jau ir ten nebera) tai as nusipirkau pomidoru zhaliu ir sukishu juos i ta marinata..kita diena jau tinkami biggrin.gif wub.gif



QUOTE(Daiva @ 2007 03 23, 18:31)
oi kaip juokinga lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 23, 17:29)
marinuotu pomidoru  biggrin.gif 


*****, nors ir nenėščia, ale irgi norėčiau essen.gif

o tau šiaip jau sakėm baigt tūsus ir lakstymus, tai kaip čia dabar suprast tuos Trakus? Ir apskritai ko ten varei, jau antra pažįstama girias, kad vakar ten buvo, nebūčiau tavęs mačius, nutirpčiau, kad tu mano klasiokė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As ir pasislepus pradejau gerti marinata, tik nuo papriku. Slepiuosi nuo vyro, nes jis aiskina, kad skrandi isgrausiu su tokiu dinamitu blink.gif Bet as negaliu, darbe jau svaigstu, kad grizus gersiu marinata. Kazkoks priepuolis uzejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Jetau, o aš seiles tik ryju ryju, vakar be reikalo marinatą išpyliau doh.gif
Nu va euromergele, įtariu prisižaidėt smile.gif
Atsakyti
euromergele, kaip gera uz tave pasidziaugti wub.gif
stiprybes ir kantybes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
euromergele, Sakiau nuojauta manęs neapgavo. Sveikinu! 4u.gif


Leta, labai labai labai gaila. Laikykis . cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 23, 18:37)
Jetau, o aš seiles tik ryju ryju, vakar be reikalo marinatą išpyliau doh.gif


g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 03 23, 19:35)

Atsakymas vienas - NE wub.gif
Atsakyti
Leta...

Euromergele, linkiu kad HCG didėtų.

Atsakyti