Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 13:22)
Tai gal man atsarginius drabužius pasiimti?

Cielas dvi pamainas.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 14:20)



Linasi thumbup.gif fainumai thumbup.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 15:15)
Na profesionalumo prasme neturiu jai jokių priekaištų, bet žmogiškumo prasme -šiek tiek... Bet tiesiog gal nereikia taip jautriai reaguoti...


Aš nieko prieš ją neturiu lotuliukas.gif
Tiesiog prisimenu, kaip ji eina priekyje, o aš iš paskos klupdama iš baimės, įlipam į liftą, ji tyli... visada jaučiuosi kaip moterų kalėjime, o ji mane veda šaudyti... šiandien labai gera nuotaika, tai prisiminus labai juokinga... tikriausiai priešIFINIs sindromas prasideda.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės wub.gif

PETI, mane ji taip pat į liftą lydėjo, tik mes buvom su vyru lotuliukas.gif O kai parvedė po punkcijos - miegojau, nieko nemačiau. Prajuokinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 15:15)
Na profesionalumo prasme neturiu jai jokių priekaištų, bet žmogiškumo prasme -šiek tiek... Bet tiesiog gal nereikia taip jautriai reaguoti...

Na ka skambino gydytoja, rezultatas 170, bet labai prašau labai nesveikinkit, gerai? Tyliai tyliai, ok?

Aš taip pat tyliai tyliai sveikinu! 4u.gif
Sėkmės tau!
Papildyta:
QUOTE(Babulka @ 2007 04 05, 11:45)
Jums leidus biski patrizniosiu...  biggrin.gif

O normalu turbut kad kiausides skauda... a ne? man dar tik sekmadieni - pirmadieni punkcija, o jau dabar jas jauciu..  ax.gif

Man kiaušidžių visai neskaudėjo.
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 14:20)


Linasi, sveikinu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 15:49)
Mergaitės wub.gif

PETI, mane ji taip pat į liftą lydėjo, tik mes buvom su vyru lotuliukas.gif O kai parvedė po punkcijos - miegojau, nieko nemačiau. Prajuokinai 4u.gif

Mano vyrui be žodžiu, akių žvilgsniu liepia sėdėti palatoje, tas ir lieka prilipęs prie lovos... mirksiukas.gif doh.gif
Atsakyti
Linasi sokiai.gif assa.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
linasi, panašu, kad prisidirbai hihihi.gif
Atsakyti
Ir as noreciau prisijungti prie tyliu sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 04 05, 13:57)
Darviena, tu vedi statistiką, kaip su tuo ICSI?
Kiek laimingų pabaigų, labai jau mane tas ICSI neramina... cool.gif


kadangi statistika pildoma labai prastai, beveik nesiuncia merginos informacijos, tai pasakysiu is to ka turiu: is visu nestukiu, apie kurias turiu detalia statistika (o turiu apie puse is ju), 42% pastoja su ICSI, kitos tik su IVF
Papildyta:
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 14:15)
Na profesionalumo prasme neturiu jai jokių priekaištų, bet žmogiškumo prasme -šiek tiek... Bet tiesiog gal nereikia taip jautriai reaguoti...

Na ka skambino gydytoja, rezultatas 170, bet labai prašau labai nesveikinkit, gerai? Tyliai tyliai, ok?


linasi wub.gif nesveikinu..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tongue.gif

Linasi, kelintas cia tavo IVF'as? Pirmas?
Atsakyti
drasiau prasyk, ir ikyriau smile.gif tikrai...

QUOTE(darviena @ 2007 04 05, 15:48)
kadangi statistika pildoma labai prastai, beveik nesiuncia merginos informacijos...

Atsakyti