Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Orchidėja @ 2007 04 05, 11:55)
Labai taikliai pasakyta doh.gif
Ir aš taip pat  verysad.gif


Galvojau, kad aš viena taip jaučiuosi doh.gif Nenorėjau to žodžio iškamša priminti, o čia pasirodo daugiau tokių pamenančių doh.gif
Nu sakykit, ką norit, bet juokingai tas žodis ,,iškamša" skamba biggrin.gif Nesulaukiančių gandro iškamšų skyrelis lotuliukas.gif
Reiktų kažkaip susiimti g.gif

Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 04 05, 12:57)
Kažkaip man ta šviesi sesutė niekada nebuvo prie širdies...
Laikykis Linasi wub.gif


Na profesionalumo prasme neturiu jai jokių priekaištų, bet žmogiškumo prasme -šiek tiek... Bet tiesiog gal nereikia taip jautriai reaguoti...

Na ka skambino gydytoja, rezultatas 170, bet labai prašau labai nesveikinkit, gerai? Tyliai tyliai, ok?
Atsakyti
smile.gif nu jau ka jau cia nesveikinti.... 4u.gif geras rezultatas thumbup.gif

QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 14:15)
...rezultatas 170, bet labai prašau labai nesveikinkit, gerai?

Atsakyti
Linasi thumbup.gif Ir tu čia 11 d. po įsodinimo dareisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 04 05, 13:18)
Linasi  thumbup.gif Ir tu čia 11 d. po įsodinimo dareisi  thumbup.gif


Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 13:15)
Na profesionalumo prasme neturiu jai jokių priekaištų, bet žmogiškumo prasme -šiek tiek... Bet tiesiog gal nereikia taip jautriai reaguoti...

Na ka skambino gydytoja, rezultatas 170, bet labai prašau labai nesveikinkit, gerai? Tyliai tyliai, ok?


Nu tai turim ką šiandien per susitikimą laistyt. Apipilsim tavi no galvos iki kojų žinok.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 14:15)
Na profesionalumo prasme neturiu jai jokių priekaištų, bet žmogiškumo prasme -šiek tiek... Bet tiesiog gal nereikia taip jautriai reaguoti...

Na ka skambino gydytoja, rezultatas 170, bet labai prašau labai nesveikinkit, gerai? Tyliai tyliai, ok?


Tyliai tyliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 04 05, 13:20)
Nu tai turim ką šiandien per susitikimą laistyt. Apipilsim tavi no galvos iki kojų žinok....  4u.gif


Tai gal man atsarginius drabužius pasiimti?
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 13:15)
Na profesionalumo prasme neturiu jai jokių priekaištų, bet žmogiškumo prasme -šiek tiek... Bet tiesiog gal nereikia taip jautriai reaguoti...

Na ka skambino gydytoja, rezultatas 170, bet labai prašau labai nesveikinkit, gerai? Tyliai tyliai, ok?

tyliai tyliai sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 15:15)
Na profesionalumo prasme neturiu jai jokių priekaištų, bet žmogiškumo prasme -šiek tiek... Bet tiesiog gal nereikia taip jautriai reaguoti...

Na ka skambino gydytoja, rezultatas 170, bet labai prašau labai nesveikinkit, gerai? Tyliai tyliai, ok?


Tyliai tylutėliai wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
linasi

super thumbup.gif tyliai, tyliai sveikinu wub.gif yahoo.gif
Atsakyti
Linasi, nesveikinu - jeigu prašai, bet linkiu ir toliau sėkmės.
Atsakyti