Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(darviena @ 2007 04 05, 09:17)
o kaip pasiseke laparaskopija? Gal paaikejo, kad nebereik IVF?  4u.gif

Gali būti, kad nebereikės rolleyes.gif Viską parašiau laparoskopijos skyrely, čia nenorėjau baisiai apie tai plėstis blush2.gif Bet kadangi, gali būti, kad jos reikės, tai užtai paparašysiu bent kolkas nebraukti manęs iš sąrašiuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 05, 12:19)
mhm...ir as taip jauciuosi  blush2.gif


merginos, mes jau trys
....ir as taip jauciuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 04 05, 11:21)
merginos, mes jau trys
....ir as taip jauciuosi  wub.gif

...ir as blush2.gif
Atsakyti
Aš labai gerai prisimenu, kaip Daiva pasakė: "naujos ateina ir išeina, o aš jaučiuosi čia kaip iškamša", tai va aš jau tokia pradedu jaustis


As irgi, deja, taip jauciuosi. O labiausiai man svieciasi, kad taip ir paliksiu as jusu buri budama tik iskamsa. verysad.gif


Atsakyti
QUOTE(JustaZ @ 2007 04 05, 11:28)
Aš labai gerai prisimenu, kaip Daiva pasakė: "naujos ateina ir išeina, o aš jaučiuosi čia kaip iškamša", tai va aš jau tokia pradedu jaustis 
As irgi, deja, taip jauciuosi. O labiausiai man svieciasi, kad taip ir paliksiu as jusu buri budama tik iskamsa. verysad.gif

Labai taikliai pasakyta doh.gif
Ir aš taip pat verysad.gif
Atsakyti
Nu blin, baikit protest.gif
Jei pradėjot apie Daivą, tai nepamirškit, kad jai pasisekė clap.gif
Pasiseks visoms, tiek niekas termino nepasako g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 05 balandžio 2007 - 12:01
na tikrai, merginos, užlenkėt čia kaip reikalas. doh.gif aišku buvo laikas, kai ir aš taip galvojau, bet tas laikas vieną dieną baigėsi. baigsis ir jums. 4u.gif laikykitės ir nepasiduokit. wub.gif
Atsakyti
Laikausi laikausi, bet nu kartais nebeturiu jegu. Nebezinau nei ka daryti nei ka galvoti...
Atsakyti
Jokios jus iskamsos! tongue.gif Baikit, merginos! Ne visoms juk is pirmo karto pasiseka...
Cia neseniai ma-ma.ru viena moteris uzdave klausima internetu konsultuojanciam gydytojui, kuris prasidejo mazdaug taip: "Dariau 10 ivf dviejose skirtingose klinikose. Sakykit, kiek dar galiu ju darytis ir ar nevertetu man pakeisti klinika vel?". doh.gif Vat turint tokia patirti gal (pabreziu, gal!) ir gali pasijausti iskamsa... nors ir tai ta moteris visai neskambejo kaip save nurasiusi!!!). O cia jus vos po keliu nepavykusiu bandymu iskamsomis pasijutot... doh.gif
Viskas pas mus, panos, bus gerai! mirksiukas.gif

Linasi, Babulka, Larisa, dideliausios jums sekmes!!! Tikimes, nudziuginsit ir save, ir mus savo rezultatais!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nekalbėkit taip, negalima nono.gif

O aš pasiskambinau į VK ir likau apšalus, sesutė (šviesioji) pasakė, kad nieko ji nesakys ir nekomentuos (na man nereikia komentarų, man tik tegul skaičiuką pasako), kad gydytoja man pati paskambins ir pasakys... Čia tokia VK tvarka? g.gif Tai ką sėdžiu ir laukiu gydytojos skambučio...
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 13:38)
Nekalbėkit taip, negalima nono.gif

O aš pasiskambinau į VK ir likau apšalus, sesutė (šviesioji) pasakė, kad nieko ji nesakys ir nekomentuos (na man nereikia komentarų, man tik tegul skaičiuką pasako), kad gydytoja man pati paskambins ir pasakys... Čia tokia VK tvarka? g.gif Tai ką sėdžiu ir laukiu gydytojos skambučio...



Linasi, dar truputėlį kantrybės, ir viskas paaiškės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 05, 13:19)
mhm...ir as taip jauciuosi  blush2.gif


Guodžia tik tai, kad vos tik taip pasakė, greit patapo NEBE "iškamša" g.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Vilkė @ 2007 04 05, 14:22)
Jokios jus iskamsos!  tongue.gif Baikit, merginos! Ne visoms juk is pirmo karto pasiseka...
Cia neseniai ma-ma.ru viena moteris uzdave klausima internetu konsultuojanciam gydytojui, kuris prasidejo mazdaug taip: "Dariau 10 ivf dviejose skirtingose klinikose. Sakykit, kiek dar galiu ju darytis ir ar nevertetu man pakeisti klinika vel?". doh.gif  Vat turint tokia patirti gal (pabreziu, gal!) ir gali pasijausti iskamsa... nors ir tai ta moteris visai neskambejo kaip save nurasiusi!!!). O cia jus vos po keliu nepavykusiu bandymu iskamsomis pasijutot... doh.gif
Viskas pas mus, panos, bus gerai! mirksiukas.gif 

Linasi, Babulka, Larisa, dideliausios jums sekmes!!! Tikimes, nudziuginsit ir save, ir mus savo rezultatais!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū už paguoda 4u.gif
Gal čia kokia Naujoji Rusė pasakė "ridendama rubinus tarp pirštų" lotuliukas.gif
O mūsų tik keli kartai.... thumbup.gif Bet jaučiuosi, kaip musė uždaryta stiklinėje.
Bet Svajukės atvejis jau taip įkvepia thumbup.gif wub.gif

Darviena, tu vedi statistiką, kaip su tuo ICSI?
Kiek laimingų pabaigų, labai jau mane tas ICSI neramina... cool.gif



Papildyta:
Oho wub.gif
O čia "iškamšų" visai grąžus būrelis mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Gal šie metai bus geri mums wub.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Taip susijaudinau nuo tokio skaičiaus, kad net gražu su nosine parašiau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(linasi @ 2007 04 05, 14:38)
Nekalbėkit taip, negalima nono.gif

O aš pasiskambinau į VK ir likau apšalus, sesutė (šviesioji) pasakė, kad nieko ji nesakys ir nekomentuos (na man nereikia komentarų, man tik tegul skaičiuką pasako), kad gydytoja man pati paskambins ir pasakys... Čia tokia VK tvarka? g.gif Tai ką sėdžiu ir laukiu gydytojos skambučio...

Kažkaip man ta šviesi sesutė niekada nebuvo prie širdies...
Laikykis Linasi wub.gif
Atsakyti