Įkraunama...
Įkraunama...

IVF


Linasi, laikau kumščius stipriai suspaudus 4u.gif
Larisa, stiprybės ir kantrybės tau mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Jums leidus biski patrizniosiu... biggrin.gif

O normalu turbut kad kiausides skauda... a ne? man dar tik sekmadieni - pirmadieni punkcija, o jau dabar jas jauciu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 05, 09:45)
Jums leidus biski patrizniosiu...  biggrin.gif

O normalu turbut kad kiausides skauda... a ne? man dar tik sekmadieni - pirmadieni punkcija, o jau dabar jas jauciu..  ax.gif

Normalu. Man visada skaudedavo i pabaiga. Pati pagalvok, kokos jos vargshes ishsiputusios su daugybe folikulu viduje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 05, 10:45)
Jums leidus biski patrizniosiu...  biggrin.gif

O normalu turbut kad kiausides skauda... a ne? man dar tik sekmadieni - pirmadieni punkcija, o jau dabar jas jauciu..  ax.gif


gal tai nera "normalu", nes gali but hiperstimuliacija, taciau daznai merginai buna tokie pojuciai 4u.gif Juk kiausidese dabar auga folikulai, ju yra daugiau nei normaliam cikle, jie gali tempti ir del to skaudeti
Atsakyti
Aš tai per antrą IVF pergyvenau, kad neskauda kiaušidžių ax.gif Bet 2-3 dienas iki punkcijos suskaudo - labai džiaugiausi biggrin.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif

Atrodo elementarno, ale vistiek reikia praeiti visas IVF trizniojimo stadijas lotuliukas.gif
Pirma pliusa jau galiu uzsideti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 05, 10:03)
Aciu  4u.gif

Atrodo elementarno, ale vistiek reikia praeiti visas IVF trizniojimo stadijas  lotuliukas.gif
Pirma pliusa jau galiu uzsideti  biggrin.gif

lotuliukas.gif pamatysi viskas bus gerai, o be trizniojimo turbut ne viena neapsejo
Atsakyti
Larisa sekmingo tau isodinimo ir tikejimo, kanrybes laukiant wub.gif

linasi o jau teigiamo kraujo tyrimo
Atsakyti
Oi, kiek gaudanciu balandi 4u.gif Linkiu visoms ir pagauti, uz visas baisiai sergu 4u.gif Linkiu didziausios sekmes wub.gif

As grizau siandien namo po laparoskopijos, tai nezinau, sarasiuke gal reikia save pasilikti kolkas jame g.gif
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2007 04 04, 15:42)
Ačiū už palinkėjimus, linasi. Tačiau manau, kad dar ilgai čia užsibūsiu...


Sveika prisijungus , Žieminuke, 4u.gif Linkiu ilgai čia neužsibūti tongue.gif
Aš labai gerai prisimenu, kaip Daiva pasakė: "naujos ateina ir išeina, o aš jaučiuosi čia kaip iškamša", tai va aš jau tokia pradedu jausti doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Babulka @ 2007 04 05, 12:03)
Aciu  4u.gif

Atrodo elementarno, ale vistiek reikia praeiti visas IVF trizniojimo stadijas  lotuliukas.gif
Pirma pliusa jau galiu uzsideti  biggrin.gif

Babulka, aš per kiekvieną normalų ciklą galiu pasakyti kurioje kiaušidėje bręsta, nes paskaudena, bet ten bręsta tik vienas, o Tau bręsta ui ui ui kiek daug thumbup.gif Taigi nusiramink - viskas o.k.
Papildyta:
Larisa, sėkmės ir kantrybės Tau wub.gif
Linasi - kuo aukščiausio HCG wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 04 05, 11:29)
Oi, kiek gaudanciu balandi 4u.gif Linkiu visoms ir pagauti, uz visas baisiai sergu 4u.gif Linkiu didziausios sekmes wub.gif

As grizau siandien namo po laparoskopijos, tai nezinau, sarasiuke gal reikia save pasilikti kolkas jame g.gif


o kaip pasiseke laparaskopija? Gal paaikejo, kad nebereik IVF? 4u.gif
Atsakyti
mhm...ir as taip jauciuosi blush2.gif

QUOTE(PETI @ 2007 04 05, 12:17)
Aš labai gerai prisimenu, kaip Daiva pasakė: "naujos ateina ir išeina, o aš jaučiuosi čia kaip iškamša", tai va aš jau tokia pradedu jaustis doh.gif

Atsakyti