Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Sveika, Žieminuke 4u.gif Na linkiu kuo greičiau patekti ir kitą nestuke.gif skyrelį...
Aš taip pat norėčiau pasakyti, kad labai daug sužinojau iš šito forumo ir todėl norėčiau padėkoti visoms forumo mergaitėms, kurios labai prisidėjo prie to žinių bagažo ir visada palaikė tiek mane, tiek vieną kitą 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už palinkėjimus, linasi. Tačiau manau, kad dar ilgai čia užsibūsiu...
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2007 04 04, 14:42)
Ačiū už palinkėjimus, linasi. Tačiau manau, kad dar ilgai čia užsibūsiu...



Žieminuke, aukščiau nosytę 4u.gif IVF tai nėra taip baisu. Juk tai šansas susilaukti mažylio. Tau jis duotas, pasinaudok juo wub.gif

Mano problemėlės labai panašios + dar mano MB reikalai nesuperiniai. Aš jau tris IVF'us turėjau, tikiuosi, kad jau greit ir man pasiseks ...gal kitą kartą, gal sekantį wub.gif bet svarbiausia, kad nesėdim rankų sudėję, bet darom kažką, kas kiekvieną kart priartina mus (aš tuo tikiu 4u.gif ) prie svajonės bent per žingsnelį...

Bet kokiu atveju, šaunuolė, kad čia parašei. Kartu mums čia daug lengviau išgyventi mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, tu teisi, darviena. Netgi skaitant buvo daug lengviau. Tik va, ne kiekvienas gali bandyti šiuos brangius būdus. Viskas remiasi į finansinę padėtį. Mes dar ilgai turėsime taupyti, kol galėsime bandyti. Bet aš tikiu, kad mums pasiseks, kitaip negali būti.
Dėkoju, kad priimate į savo ratą. Smagu, kad galiu pasibendrauti su vienodo likimo draugėmis, nes iki šiol to neteko daryti.
Atsakyti
Tai va, mergaitės, turiu du apsivaisinusius. Ačiū dievui, nors galvojau, kad nebus nei vieno. Ryt 6 val įsodinimas.
Norėjau paklausti, kas lankotės M ir V klinikoje, ar už įsodinimą reikia mokėti, ar čia viskas įeina į vieną IVF? Neradau niekur parašyta.
Atsakyti
Kainoje už IVF yra ir punkcija ir įsodinimas. Tau tik papildomai teks mokėti už ISCI.

Ir didžiulės sėkmės 4u.gif Dvigubos nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif Na stai, tu jau vienu laipteliu arciau tikslo. Sekmes!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 03, 20:15)
Gal jau ir as i sarasiuka isirasysiu  biggrin.gif
Badausi... atrodo si karta viskas normaliau, panasu kad savaitgali bus punkcija. Vis dar netikiu kad per 8 menesius siaip taip pasieksiu nors punkcija  biggrin.gif

Laikom už tave , mergaite, visus keturis kumščius wub.gif
Atsakyti
[quote=žieminukė,2007 04 04, 12:34]
Laba visoms.
zieminuke labas kai tu cia rasai as skaitydama galvojau kad tai apie mane turejau dvi tokias pat operacijas bet rezultatu nesulaukiau todel irgi atradus si skyreli ruosiuosi ivf ir gailiuosi kad to nepadariau anksciau sekmes tau ir kuo greiciau pasiekti ledkalnio virsune 4u.gif
Atsakyti
ačiū! jums taip pat visoms sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
Yra tų mūsų leliukų po ICSI, va pažiūrėkit mūsų JurgutėB. net du bambiziukus turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 04 04, 15:53)
Tai va, mergaitės, turiu du apsivaisinusius. Ačiū dievui, nors galvojau, kad nebus nei vieno. Ryt 6 val įsodinimas.
Norėjau paklausti, kas lankotės M ir V klinikoje, ar už įsodinimą reikia mokėti, ar čia viskas įeina į vieną IVF? Neradau niekur parašyta.

Oi kad tik pasisektu 4u.gif
Atsakyti