Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

ne taip svarbu..svarbiau kad teisingai ir kuo skubiau i reikiama temperatura, t.y. i laboratorija. Siaip jau po punkcijos, arba punkcijos metu vyras savo darba turetu atlikti. Jeigu atliekama ICSI procedura kiausialaste turi buti apvaisinta berods per 6 valandas, bet tai nereiskia kad pries 6 reikia ir priduoti. Man po sios punkcijos embriologe pasake kad noretu si karta anksciau atlikti apvaisinima, todel vyras staigiai staigiai padare ir atveze is namu uz dirzo uzsikises (nusiklause kaip darvienos vyras daro mat, tai sake as pats as pats) kol as dar palatoj gulinejau smile.gif

QUOTE(Babulka @ 2007 04 03, 15:02)
O "grikiukus" priduoda po punkcijos, ar jau ispunktavus is karto jie turi buti paruosti...?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 03 balandžio 2007 - 14:22
Merginos, kaip manote, kas geriau ilga ar trumpa schemos? ar ryškią įtaka tai turi rezultatams?
Atsakyti
niekas tau nepasakys kas geriau, gydytojai sprendzia kiekvienu individualiu atveju kokia parinkti schema 4u.gif

QUOTE(asentra @ 2007 04 03, 15:42)
Merginos, kaip manote, kas geriau ilga ar trumpa schemos?

Atsakyti
QUOTE(milanija @ 2007 04 03, 11:33)
Sveikos mergaites,
Magi su gimtadieniu 4u.gif itariu jis bus pats geriausias.

Merginos paskaiciau kalbejot apie laparoskopijas,as irgi galvoju daryt ketvirta,kol ilsiuos su IVF.Pas mane "fibrines" (atrodo taip) saaugos,kiausintakiai dar yra abu,o gal per ta laika kol kaupsim litukus pasiseks naturaliai.
Bet as girdejau kad yra kazkokie vaistai kurie suleidziami operacijos metu i vidu ir kuri laika neleidzia atsinaujint saaugom,nes jos pas mane kas puse metu atsinaujina.Gal kas jau bande ar as bereikalo cia spangstu blush2.gif Ar yra koks efektas ar cia tik vel vejais ismesti pinigeliai,kainuoja viena ampule apie 400lt

yra kaip zele man ji kainavo 600lt geresne o jei nenori tai kazkokia vistiek man rodos duoda pati ligonine pirma karta as nepirkau bet ir po antro nieko nejauciu bent jau gal po antro nera uzake bet rezultato irgi nera
Atsakyti
QUOTE(aussteja @ 2007 04 03, 19:14)
yra kaip zele man ji kainavo 600lt geresne o jei nenori tai kazkokia vistiek man rodos duoda pati ligonine pirma karta as nepirkau bet ir po antro nieko nejauciu bent jau gal po antro nera uzake bet rezultato irgi nera


O kada ar senai antra dareisi?

O del rezultatu kaip kazkada girdejau- ginekologija yra stebuklas-o mum visom to stebuklo ir reikia ax.gif Ne karta jau girdejau kad ir po 3-4 nepavykusiu IVF pastoja moterys naturaliai... thumbup.gif
Tai as ir noriu pabandyt,o gal ,vistiek laiko iki rudens turiu,galiu ji isnaudot.O jau tada jei reikes gal startuosiu g.gif
Atsakyti
Kažin kaip Larisos rezultatai g.gif Laukiam džiugių naujienų wub.gif
Atsakyti
Gal jau ir as i sarasiuka isirasysiu biggrin.gif
Badausi... atrodo si karta viskas normaliau, panasu kad savaitgali bus punkcija. Vis dar netikiu kad per 8 menesius siaip taip pasieksiu nors punkcija biggrin.gif

Atsakyti
Oi mergaites, visoms startuojancioms SEKMES 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milanija @ 2007 04 03, 18:34)
O kada ar senai antra dareisi?

O del rezultatu kaip kazkada girdejau- ginekologija yra stebuklas-o mum visom to stebuklo ir reikia ax.gif Ne karta jau girdejau kad ir po 3-4 nepavykusiu IVF pastoja moterys naturaliai... thumbup.gif
Tai as ir noriu pabandyt,o gal ,vistiek laiko iki rudens turiu,galiu ji isnaudot.O jau tada jei reikes gal startuosiu g.gif

pries 5 metus biggrin.gif
Atsakyti
Iš Larisos taip žinių ir nesulaikėm. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 03 balandžio 2007 - 20:47
yuuuhuuu thumbup.gif Babulka, as uz tave sirgsiu labai wub.gif

QUOTE(Babulka @ 2007 04 03, 20:15)
Badausi...

Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 03, 20:15)
Gal jau ir as i sarasiuka isirasysiu  biggrin.gif
Badausi... atrodo si karta viskas normaliau, panasu kad savaitgali bus punkcija. Vis dar netikiu kad per 8 menesius siaip taip pasieksiu nors punkcija  biggrin.gif


Babulka, jau rašau tave į sąrašiuką...
Sėkmės dideliausios 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 04 balandžio 2007 - 06:33