Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Vilkė @ 2007 04 03, 15:10)
Ilgai netruks. Pusvalandzio begyje tave, Larisa, jau parves atgal i palata. Sekmes! Nesibaimink! 4u.gif




O tai man dar ir palatą skirs? g.gif
Atsakyti
jeigu sake 5 val. tai matyt zino ka sako..velai punkcija tai gal ir nieko..as nevalgydavau nuo vakaro (bo ir ant lapelio parasyta budavo 12 val. nevalgyt ir negert....nei lashiuko..tik savom seilem drekint burna nuo jaudulio biggrin.gif ) ryte net valant dantis spjaudydavausi ilgai kad tik vandens nenuryt biggrin.gif

QUOTE(larisa @ 2007 04 03, 14:30)
Man sakė 5 val. prieš punkcija. Beje valgiau tik ryte kavos ir sumuštinį. Gal nieko baisaus?


Papildyta:
aha..pagulinesi biski po punkcijos..kavos atsigersi, persirengsi ir namo 4u.gif

QUOTE(larisa @ 2007 04 03, 14:32)
O tai man dar ir palatą skirs?  g.gif

Atsakyti
QUOTE(redute @ 2007 04 03, 13:27)

Larisa, tikiuosi nepamiršai, kad tau negalima išvis valgyti šiandien prieš Punkciją?  ax.gif

Man idomu pasidare...kodel punkcija taip velai (tik 17 val.)...Vargshe Larisa - visa diena nevalgyti ir negerti. Tai gi kaip sunku...nu nevalgyti tai dar tiek to, bet negerti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 04 03, 14:32)
O tai man dar ir palatą skirs?  g.gif


VK trumpam isskiria palata, o kaip MirV klinikoj nezinau, bet speju duos pagulet ir atsigaut po narkozes, kad kur nenubludytum... lotuliukas.gif Tu tik nesigasdink! mirksiukas.gif
Atsakyti
Magi wub.gif Tavo avataras thumbup.gif Net seilės ištyso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 04 03, 13:39)
Magi  wub.gif Tavo avataras  thumbup.gif Net seilės ištyso  doh.gif


Ash taip noriu brashkiu, ka net silpna... nusipirkau vakar - tai jos tokio popieriaus skonio- tfu bjaurastis, o ne brashkes schmoll.gif Tai galvoju bent paveiksliuku pasidzhiaugsiu biggrin.gif
Atsakyti
Labai ačiū , mergaitės, už informacija! 4u.gif
Atsakyti
visos klinikos turi tokias palatas pasigulinejimui po punkcijos...kitaip neapseisi be ju 4u.gif

QUOTE(Vilkė @ 2007 04 03, 14:38)
VK trumpam isskiria palata, o kaip MirV klinikoj nezinau, ...

Atsakyti
O "grikiukus" priduoda po punkcijos, ar jau ispunktavus is karto jie turi buti paruosti...?
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2007 04 03, 11:30)
Man pasisekė pastoti Peti  4u.gif Tik paskui nekaip baigėsi  verysad.gif

O tu neimk į galvą  mirksiukas.gif . Aš išbandžiau beveik visus metų laikus ir galiu tiklsiai pasakyti, kad nėra jokio skirtumo kokį mėnesį darai  biggrin.gif  O atbukimas, tai čia tik tokia proto reakcija. Jau išanksto bijo nesėkmės, tai ir nepuola euforiškai džiaugtis, kad paskui būtų lengviau. Svarbiausia kiek įmanoma ramiau ir be panikos praleisti šitą laukimo laikotarpį  smile.gif  o ten jau ir  nestuke.gif
Papildyta:
Magi su gimtadieniu  4u.gif


Leta7 wub.gif
Tu ilgiau pabuvai nestuke.gif , o aš tik 2 dienas...
Gal Tu ir teisi - ar gegužė ar ne gegužė, koks skirtumas. Ačiū už paguodą wub.gif
Šį kartą sakiau, kad nepergyvensiu, darysiu bendra eiga, net labai nesigilinsiu. Tik lengviau pasakyti nei padaryti. Jau vien pagalvojus žemė pradeda siūbuoti. reiks susiimti - pradėsiu po balandžio 20, ir norėčiau pabaigti kitą vasarį tongue.gif

Larisa sėkmės Tau dideliausios wub.gif
Magi su braškiniu gimtadieniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 03, 14:02)
O "grikiukus" priduoda po punkcijos, ar jau ispunktavus is karto jie turi buti paruosti...?


Kiek pamenu, aš grįžau į palatą po punkcijos, tai tik tada MB smaginosi į indelį. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 03, 16:02)
O "grikiukus" priduoda po punkcijos, ar jau ispunktavus is karto jie turi buti paruosti...?


Man atrodo, kad MB neleidžia "pasimaloninti", kol neaišku, kokios kiaušialąstės tongue.gif
Pirmą kartą pas mane nieko neišpunktavo, tai ir MB liko nepešęs blush2.gif
Atsakyti