Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(euromergele @ 2007 04 03, 12:52)
snaigutemis pas mus vadinami pertekliniai embrionai, kurie yra uzsaldomi  4u.gif

niekada neturejau snaiguciu....



Kodel,sory uz klausima blush2.gif ar manai kad neverta,ar tiesiog neliko
man po antro IVF tai neliko...
Atsakyti
sorintis tikrai nereikia smile.gif visa verta isbandyti vardan to tikslo, bet pas mus nelikdavo niekad, tai tik todel ir neturejau snaiguciu 4u.gif


QUOTE(milanija @ 2007 04 03, 12:58)
ar manai kad neverta,ar tiesiog neliko

Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 04 03, 11:30)
Taip. Šiandien 5 val. Biškeli neramu.
Papildyta:



Nusiramink, pamatysi viskas bus gerai wub.gif Saldžiai pamiegosi ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(milanija @ 2007 04 03, 12:33)
Sveikos mergaites,
Magi su gimtadieniu 4u.gif itariu jis bus pats geriausias.

Merginos paskaiciau kalbejot apie laparoskopijas,as irgi galvoju daryt ketvirta,kol ilsiuos su IVF.Pas mane "fibrines" (atrodo taip) saaugos,kiausintakiai dar yra abu,o gal per ta laika kol kaupsim litukus pasiseks naturaliai.
Bet as girdejau kad yra kazkokie vaistai kurie suleidziami operacijos metu i vidu ir kuri laika neleidzia atsinaujint saaugom,nes jos pas mane kas puse metu atsinaujina.Gal kas jau bande ar as bereikalo cia spangstu blush2.gif Ar yra koks efektas ar cia tik vel vejais ismesti pinigeliai,kainuoja viena ampule apie 400lt

Kai man dare laparaskopija gyditoja taip pat minejo apie ta skysti bet nepanaudojo nes tuo metu neturejo doh.gif ,ji sake kad tai veiksminga. Manau kad man vel bus reikalinga laparaskopija tai reikalausiu to skyscio surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 04 03, 12:55)
Darviena, gali būti visaip. Gali slopint paskui stimuliot (atseit efektyviausias būdas), gali tik stimuliuot, gali naturaliam cikle (jei vyksta ovuliacija natūraliai).
.....
Šį kartą M nusprendė su manim elgtis kaip su visom kitom ir daryti viską pati. Pagaliau geriu Aspiriną ir tą De... kažką, kur Daiva minėjo, Estrofemą gersiu nuosekliai iki rezultato, Crionas vietoj Utrogesto. Suleido Ovidrelį. Na, viskas daroma nuosekliai ir normaliai, dėl to iš šito karto daug daugiau tikiuosi. Jei ir nepavyks, žinosiu kad viskas buvo padaryta kaip reikia. Kitą kartą, jei nepavyks šitas stimuliuos pilnai.
...


eik tu sau, kokia rimta cia procedura tau greasia doh.gif 4u.gif ..
O as galvojau, sudeda, nu paskui utrogest'as arba crinone'as ir laukiam. O cia matai kaip tongue.gif

Nu SEKMES tau, Mirėja! wub.gif Šitiek pastangu, turi pasisekti! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 03 balandžio 2007 - 12:51
Ačiū, Darviena wub.gif

P.S. man kaip tik atrodo kad nerimta čia viskas palyginus su tuo kaip jūs ten vaistus leidžiatės, punktuojatės, tt. Man- išgeri porą tablėčių ir tiek ax.gif Net Ovidrelį seselė suleido, nespasakiau kad į pilvą pati darytis bijau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 03, 14:25)
Nusiramink, pamatysi viskas bus gerai wub.gif Saldžiai pamiegosi ir tiek mirksiukas.gif

O kiek laiko maždauk trunka punkcija?
Atsakyti
Ilgai netruks. Pusvalandzio begyje tave, Larisa, jau parves atgal i palata. Sekmes! Nesibaimink! 4u.gif

Magi, sveikinu su gimtadieniu ir tokia puikia dovanele! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Larisa 4u.gif 4u.gif 4u.gif Linkiu nestuke.gif

Pas ką daraisi IVF? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 04 03, 12:39)
Mirėja, o aš jau senai noriu tavęs paklaust apie tavo seknatį bandymą su snaigutėm  4u.gif ( Juk tu dabar su snaigutėm bandysi?  g.gif )
Kaip daroma ši procedūra? Visas pasiruošimas kaip pilnam (turiu omeny su punkcija) IVF'ui: slopinimas, stimuliacijos..ar ne?  g.gif  sorry iš anksto jei durnai nuskambėjo mano klausimas  blush2.gif


Matyt visoms skirtingai daro, ash kai dariau su snaugutėmis, viskas buvo daugiau nei paprasta. Viskas vyko naturaliam cikle. Pora kartu pastebejom kaip auga folikulas ir gleivine. Viskas buvo OK. Palaukem ovuliacijos ir po ovuliacijos kelios dienos idėjo. viso su idejimu buvo 3 vizitai rodos. Prieš įdėjimą 1 dieną pradėjau naudoti Crinone. Viskas smile.gif jokiu adatu biggrin.gif Bet matyt, jei kazkokios problemos su O arba su gleivine butu, darytu kitaip cool.gif
Papildyta:
QUOTE(larisa @ 2007 04 03, 14:01)
O kiek laiko maždauk trunka punkcija?

Larisa, tikiuosi nepamiršai, kad tau negalima išvis valgyti šiandien prieš Punkciją? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 04 03, 15:20)
Larisa  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Linkiu  nestuke.gif

Pas ką daraisi IVF?  smile.gif

Pas Žėba.

Papildyta:
QUOTE(redute @ 2007 04 03, 15:27)
Matyt visoms skirtingai daro, ash kai dariau su snaugutėmis, viskas buvo daugiau nei paprasta. Viskas vyko naturaliam cikle. Pora kartu pastebejom kaip auga folikulas ir gleivine. Viskas buvo OK. Palaukem ovuliacijos ir po ovuliacijos kelios dienos idėjo. viso su idejimu buvo 3 vizitai rodos. Prieš įdėjimą 1 dieną pradėjau naudoti Crinone. Viskas  smile.gif  jokiu adatu  biggrin.gif Bet matyt, jei kazkokios problemos su O arba su gleivine butu, darytu kitaip cool.gif
Papildyta:

Larisa, tikiuosi nepamiršai, kad tau negalima išvis valgyti šiandien prieš Punkciją?  ax.gif

Man sakė 5 val. prieš punkcija. Beje valgiau tik ryte kavos ir sumuštinį. Gal nieko baisaus?
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2007 04 03, 13:27)

Larisa, tikiuosi nepamiršai, kad tau negalima išvis valgyti šiandien prieš Punkciją?  ax.gif


lotuliukas.gif Prisiminiau, kaip kažkas (puikiai pamenu kas biggrin.gif ) prieš pukciją privalgė ir dar kavos atsigėrė lotuliukas.gif
Atsakyti