Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Magi, su tortadieniu ir su burbuliuku wub.gif wub.gif

Bet kaip čia pastaruoju metu yra philipuks, magi tokie aukšti HCG, o vaikiuku po viena g.gif
na bet kokkiu atveju sekmes 4u.gif
Atsakyti
Magi, svarbu, kad turi wub.gif Daugiau meilės gaus tavo burbuliukas, kai bus vienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 04 03, 10:37)
Magi, svarbu, kad turi wub.gif Daugiau meilės gaus tavo burbuliukas, kai bus vienas ax.gif

Ash tikrai nepergyvenu, kad vienas, ash kazkaip ir galvojau, kad bus vienas mirksiukas.gif

Achiu visoms uzh sveikinimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 03, 10:34)
Larisa, kaip tu? Tau jau ant dienu punkcija?

Taip. Šiandien 5 val. Biškeli neramu.
Papildyta:
QUOTE(Magi @ 2007 04 03, 13:13)
Ash tikrai nepergyvenu, kad vienas, ash kazkaip ir galvojau, kad bus vienas  mirksiukas.gif

Achiu visoms uzh sveikinimus  ax.gif

Magi, prisidedu ir aš prie sveikinimų! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Magi su gimtadieniu 4u.gif itariu jis bus pats geriausias.

Merginos paskaiciau kalbejot apie laparoskopijas,as irgi galvoju daryt ketvirta,kol ilsiuos su IVF.Pas mane "fibrines" (atrodo taip) saaugos,kiausintakiai dar yra abu,o gal per ta laika kol kaupsim litukus pasiseks naturaliai.
Bet as girdejau kad yra kazkokie vaistai kurie suleidziami operacijos metu i vidu ir kuri laika neleidzia atsinaujint saaugom,nes jos pas mane kas puse metu atsinaujina.Gal kas jau bande ar as bereikalo cia spangstu blush2.gif Ar yra koks efektas ar cia tik vel vejais ismesti pinigeliai,kainuoja viena ampule apie 400lt
Atsakyti
larisa smile.gif nebijok...tikrai labai ramiai pramiegosi visa punkcija 4u.gif

QUOTE(larisa @ 2007 04 03, 12:30)
Taip. Šiandien 5 val. Biškeli neramu.


Magi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 04 03, 12:30)
Taip. Šiandien 5 val. Biškeli neramu.


Laikysiu kumsčius 4u.gif
Atsakyti
Mirėja, o aš jau senai noriu tavęs paklaust apie tavo seknatį bandymą su snaigutėm 4u.gif ( Juk tu dabar su snaigutėm bandysi? g.gif )
Kaip daroma ši procedūra? Visas pasiruošimas kaip pilnam (turiu omeny su punkcija) IVF'ui: slopinimas, stimuliacijos..ar ne? g.gif sorry iš anksto jei durnai nuskambėjo mano klausimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 04 03, 12:39)
Mirėja, o aš jau senai noriu tavęs paklaust apie tavo seknatį bandymą su snaigutėm  4u.gif ( Juk tu dabar su snaigutėm bandysi?  g.gif )
Kaip daroma ši procedūra? Visas pasiruošimas kaip pilnam (turiu omeny su punkcija) IVF'ui: slopinimas, stimuliacijos..ar ne?  g.gif  sorry iš anksto jei durnai nuskambėjo mano klausimas  blush2.gif


O kas per snaiguciu bandymas blush2.gif
Atsiprasa jei jau rasyta apie tai buvo, bet turbut busiu nezusekusi....
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 04 03, 12:39)
Mirėja, o aš jau senai noriu tavęs paklaust apie tavo seknatį bandymą su snaigutėm  4u.gif ( Juk tu dabar su snaigutėm bandysi?  g.gif )
Kaip daroma ši procedūra? Visas pasiruošimas kaip pilnam (turiu omeny su punkcija) IVF'ui: slopinimas, stimuliacijos..ar ne?  g.gif  sorry iš anksto jei durnai nuskambėjo mano klausimas  blush2.gif


As taip pat dariausi su snaigutem,tai isiterpsiu blush2.gif
Pliusas tas kad nereikejo badytis tik tabletikes geriau,nuo trecios(atrodo) ck dienos,kaip supratau tos tabletes gimdos gleiviniai paruost,kad butu tinkama idet embrionukus.Taip kad visas pasiruosimas paprastesnis,tik kad reikejo vienu laiku visada gert vaistukus.Nebent kiekvienai skirtingai...
Atsakyti
snaigutemis pas mus vadinami pertekliniai embrionai, kurie yra uzsaldomi 4u.gif

niekada neturejau snaiguciu....

QUOTE(Planuojanti @ 2007 04 03, 12:41)
O kas per snaiguciu bandymas  blush2.gif

Atsakyti
Darviena, gali būti visaip. Gali slopint paskui stimuliot (atseit efektyviausias būdas), gali tik stimuliuot, gali naturaliam cikle (jei vyksta ovuliacija natūraliai).

Du pirmi mano bandymai buvo, na... š... Atseit natūraliam cikle, bet kelios dienos iki O paaiškėdavo kad gleivynė prastai auga, pradėdavau ryti Estrofema dideliom dozėm, bet tik kelias dienas, paskui jį nutraukdavo doh.gif Paskui Utrogestas.
Gaudavosi nei normaliai stimulioja, nei natūraliai, žodžių š... Aš gi sveika. (suprask nieks netirta) Viskas buvo reguliuojama telefonu iš LV.

Šį kartą M nusprendė su manim elgtis kaip su visom kitom ir daryti viską pati. Pagaliau geriu Aspiriną ir tą De... kažką, kur Daiva minėjo, Estrofemą gersiu nuosekliai iki rezultato, Crionas vietoj Utrogesto. Suleido Ovidrelį. Na, viskas daroma nuosekliai ir normaliai, dėl to iš šito karto daug daugiau tikiuosi. Jei ir nepavyks, žinosiu kad viskas buvo padaryta kaip reikia. Kitą kartą, jei nepavyks šitas stimuliuos pilnai.

P.S. dar šį kartą įsodinimą darys kitas gydytojas, nei mano išvažiuoja. Iš pradžiu nusiminiau, o paskui pagalvojau gal kita ranka bus laimingėsnė. Keist, tai keist viską biggrin.gif

Planuojanti, "snaigutės" tai šaldyti embrionai, likę po pirmo IVF.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 03 balandžio 2007 - 11:59