Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Erode @ 2007 04 02, 17:52)
Gali.
Man atliktos irgi 2 operacijos. Bet antroji dave rezultatus, man uzteko 5 IUI.
Taciau IVF isvis kiausintakiu nereikia, reikia sveikos hormonines sistemos bei gimdos. Sveiko mamos organizmo.
Be abejo, kiausidziu bei seklidziu, begaminanciu lytines lasteles - butu idealu, kad jos normaliai funkcionuotu.
Saaugos, beje, gali susidaryti po kiekvienos operacijos. Jei jau jos linke susidaryti - bet kokia profilaktika nepades.

TU SAKAI DAVE REZULTATUS PO ANTROSIOS IR MAN GIMDOS NUOTRAUKA DARANT RODO KAD PRAEINAMUMAS YRA BET GYDYTOJA ISSKYRUS IVF DAUGIAU NIEKO NESIULO TAI AS TAM IR PASIRYZAU O IUI MAN NIEKADA NEDARE IR NESIULE
Atsakyti
QUOTE(aussteja @ 2007 04 02, 19:13)
TU SAKAI DAVE REZULTATUS PO ANTROSIOS IR MAN GIMDOS NUOTRAUKA DARANT RODO KAD PRAEINAMUMAS YRA BET GYDYTOJA ISSKYRUS IVF DAUGIAU NIEKO NESIULO TAI AS TAM IR PASIRYZAU O IUI MAN NIEKADA NEDARE IR NESIULE


Tai galbut yra vyro grikiukai blogi?
O kodel nepasidarius IUI? Paklausk jos, kodel nesiulo?
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 02, 18:17)
Tai galbut yra vyro grikiukai blogi?
O kodel nepasidarius IUI? Paklausk jos, kodel nesiulo?

BANDYSIU KLAUST O SU VYRU VISKAS GERAI JAU ISTYREM
Papildyta:
QUOTE(Erode @ 2007 04 02, 18:17)
Tai galbut yra vyro grikiukai blogi?
O kodel nepasidarius IUI? Paklausk jos, kodel nesiulo?

DAR NOREJAU PAKLAUSTI OPERACIJAS AR NE KLIM ATLIKO JEI NE TAI PAS KA DAREI, NES CIA PRISISKAICIAU KAD JIS PIRMAS DARYDAMAS OPERACIJAS BANDE SU DIRBT KIAUSINT IR TAS NEPASITEISINO IR GALVOJU AR AS NEBUVAU JO BANDUOMUOJU TRIUSIU TAI DEL TO GYDYTOJA PAMACIUS OPERACIJOS APRASYMA NIEKO NEBESIULO
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aussteja: 02 balandžio 2007 - 18:28
QUOTE(aussteja @ 2007 04 02, 19:21)
BANDYSIU KLAUST O SU VYRU VISKAS GERAI JAU ISTYREM
Papildyta:

DAR NOREJAU PAKLAUSTI OPERACIJAS AR NE KLIM ATLIKO JEI NE TAI PAS KA DAREI, NES CIA PRISISKAICIAU KAD JIS PIRMAS DARYDAMAS OPERACIJAS BANDE SU DIRBT KIAUSINT IR TAS NEPASITEISINO IR GALVOJU AR AS NEBUVAU JO BANDUOMUOJU TRIUSIU TAI DEL TO GYDYTOJA PAMACIUS OPERACIJOS APRASYMA NIEKO NEBESIULO

Ne, dariausi pas kita gydytoja. Pakankamai patikima (man).
Atsakyti
aussteja...isjunk Caps Lock mygtuka del bendros tvarkos, bus lengviau skaityti 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2007 04 02, 17:24)
Sveikos,

vat jums balionas dovanu  4u.gif
ash startuosiu su musu treciu. jauciu bus geguzis.  biggrin.gif  (jei neatkalbesit po nesekmingo pernai metu geguzio smile.gif )

Buckis visoms, mes nugalėsim  drinks_cheers.gif


Sveikute, Redute, ir man nepasisekė gegužę. Ir iš tikro tai tą pernykščią nelemtą gegužę nepasisekė NIEKAM. Nepaisant to, aš vėl "įvairuoju" į gegužę. Tik raminu save, kad gal rezultatai persivers į birželį. O pernai birželis buvo l.netikėtai sėkmingas. Pastojo moterys labai jau baisiom bėdom.
Nežinau, ar tikiu ....jau minėjau, kad mano troškimas taip atbukęs, kad net bijau savęs...
Devina wub.gif ar Tu dar niekam nepadovanojai Suprecure wub.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2007 04 02, 16:24)
Sveikos,

vat jums balionas dovanu  4u.gif
ash startuosiu su musu treciu. jauciu bus geguzis.  biggrin.gif  (jei neatkalbesit po nesekmingo pernai metu geguzio smile.gif )

Buckis visoms, mes nugalėsim  drinks_cheers.gif


skubu papildyt sarasiuka 4u.gif
Atsakyti
Ar aš praleidau, ar jau Magi skelbė kiek vienetų vaikų laukiasi? bigsmile.gif
Atsakyti
Larisa, kaip tu? Tau jau ant dienu punkcija?
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2007 04 03, 09:19)
Ar aš praleidau, ar jau Magi skelbė kiek vienetų vaikų laukiasi?  bigsmile.gif



Man rodos Magi siandien savo vaikiukus skaiciuos biggrin.gif
Gal klystu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 04 03, 08:40)
Sveikute, Redute, ir man nepasisekė gegužę. Ir iš tikro tai tą pernykščią nelemtą gegužę nepasisekė NIEKAM. Nepaisant to, aš vėl "įvairuoju" į gegužę. Tik raminu save, kad gal rezultatai persivers į birželį. O pernai birželis buvo l.netikėtai sėkmingas. Pastojo moterys labai jau baisiom bėdom.
Nežinau, ar tikiu ....jau minėjau, kad mano troškimas taip atbukęs, kad net bijau savęs...
Devina wub.gif ar Tu dar niekam nepadovanojai Suprecure wub.gif  tongue.gif


Man pasisekė pastoti Peti 4u.gif Tik paskui nekaip baigėsi verysad.gif

O tu neimk į galvą mirksiukas.gif . Aš išbandžiau beveik visus metų laikus ir galiu tiklsiai pasakyti, kad nėra jokio skirtumo kokį mėnesį darai biggrin.gif O atbukimas, tai čia tik tokia proto reakcija. Jau išanksto bijo nesėkmės, tai ir nepuola euforiškai džiaugtis, kad paskui būtų lengviau. Svarbiausia kiek įmanoma ramiau ir be panikos praleisti šitą laukimo laikotarpį smile.gif o ten jau ir nestuke.gif
Papildyta:
Magi su gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, ka tik grizhau ish "vaiku skaichiavimo'. Turiu viena burbuliuka. Kol kas viskas gerai. Po savaites eisiu shirdutes plakimo zhiureti, nes shiandien nesimate. Tai tiek.

Atsakyti