Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(darviena @ 2007 03 30, 11:47)
saunuole, PETI  wub.gif  4u.gif nekantrauju irasyti ir tave i sarasiuka. Duok zinot, kai suderinsit su gydytoja  4u.gif
Papildyta:



Ačiū, Darviena wub.gif
Šiandien einu pas daktarę, o vakar vyro klausiu, ką man jai sakyti (jaučiu tokią paniką), o jis sako, sakyk "laba diena" doh.gif
Vienu žodžiu, vien pagalvojus apie pradžią, jaučiu kaip žemė pradeda banguoti. O kartais jaučiu, kad tas noras turėti vaikų toks jau atbukęs, taip seniai siekiam, kad jau net atbukau, nuo to siekimo... doh.gif
Ai, kaip nors, tik neapmėtikit akmenimis... doh.gif
Darviena, pradėsiu arba balandžio pabaigoje arba gegužio (-ės) mėn. Pasipasakosiu...
Daloma, neturiu žodžių wub.gif wub.gif wub.gif

Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 04 02, 08:13)
Ačiū, Darviena wub.gif
Šiandien einu pas daktarę, o vakar vyro klausiu, ką man jai sakyti (jaučiu tokią paniką), o jis sako, sakyk "laba diena" doh.gif
Vienu žodžiu, vien pagalvojus apie pradžią, jaučiu kaip žemė pradeda banguoti. O kartais jaučiu, kad tas noras turėti vaikų toks jau atbukęs, taip seniai siekiam, kad jau net atbukau, nuo to siekimo... doh.gif
Ai, kaip nors, tik neapmėtikit akmenimis... doh.gif
Darviena, pradėsiu arba balandžio pabaigoje arba gegužio (-ės) mėn. Pasipasakosiu...
Daloma, neturiu žodžių wub.gif  wub.gif  wub.gif


PETI, viskas bus gerai wub.gif ..pamatysi mirksiukas.gif
Sekmes Tau 4u.gif
P.S. neturiu savo statistikoj nieko apie tave blush2.gif Kelinta karta darysi IVF'a?
Atsakyti
QUOTE(Planuojanti @ 2007 04 01, 23:37)
O sitam hidrosalpingsui neuztektu gimdos nuotraukos pasidaryt  blush2.gif

man užteko, pamatė nuotraukose, bet vistiek reikėjo operacijos kad jį pašalinti, o pašalino kartu su kiaušintakiais verysad.gif , bet nesant kiaušintakiams atkrinta hidrosalpingso atsinaujinimo galimybė ir negimdinio tikimybė
Atsakyti
Sveikos,

vat jums balionas dovanu 4u.gif
ash startuosiu su musu treciu. jauciu bus geguzis. biggrin.gif (jei neatkalbesit po nesekmingo pernai metu geguzio smile.gif )

Buckis visoms, mes nugalėsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
oj redute dziugu smile.gif
man pernai buvo geguze nesekminga, gal ir galeciau atkalbineti, bet neturiu teises...apie savo trecia karta, kai galvojau kad gali ispulti geguze sakiau mintyse sutiksiu taip.... "arba as geguze, arba geguze mane"

Svarbiausia sekmes daug daug daug 4u.gif wub.gif ateik ketvirtadieni i susitikima ir darviena atsitempk smile.gif


QUOTE(redute @ 2007 04 02, 16:24)
ash startuosiu su musu treciu. jauciu bus geguzis.  biggrin.gif  (jei neatkalbesit po nesekmingo pernai metu geguzio smile.gif )

Atsakyti
Daloma console.gif

Peti, redute - daug jums tikejimo ir sekmes!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkė @ 2007 04 02, 16:57)
Daloma  console.gif

Peti, redute - daug jums tikejimo ir sekmes!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif


As irgi linkiu Jums sekmes. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visoms.
Euromergele, as i susitikima atsitempsiu tokia didziule knyga - ten yra truputis embriologijos, gal noresi pasivartyti - galesiu paskolint, laikinai, nors dabar ja studijuoju del gimdymo.
Bet, del bendro tikslo, taip sakant, galiu ir kiek pakenteti - gal kazka rasi idomaus ir pritaikomo savo atvejams, nors net bijau apie tai kalbeti. unsure.gif Noriu, kad kazkiek laiko praeitu, bet kad kovotojos dvasia neuzgestu. To labiausia linkiu.
Taip pat man skauda del kiekvienos nesekmes. Ir del dalomos dabar...
Zodziu, jei nenoresi - neimsiu to vadovelio, bet radau pradmenis embriologijos, tai maniau, pasiimsiu, bet jei nereik, sakyk. Gal be reikalo cia bruku... g.gif blush2.gif

Paiduke, nepratekami kiausintakiai gali buti ir del kitokiu priezasciu, ne tik del hidrosalpingso, kuris yra dazniausia infekcijos pasekme.
Gali buti ir saaugos su kitais organais, kaip kad buvo mano atveju, gali buti ir kiausintakiu vidines saaugos - strikturomis vadinamos.
Gali buti kiausintakiu fimbriju (tu pirstukais vadinamu) sulipimai ir tt.
Kartais uztenka gimdos nuotraukos, taciau diagnostine ir gydomoji laparoskopija turi privalumu - jos metu padaroma ir saaugu nukarpymai bei pakoregavimai, apziurimos kiausideles, mazasis dubuo del endometriozes galimybes.
Dar - gali butu atlikta kiausintakiu chromotubacija - tai beveik panasu i gimdos ir kiausintakiu nuotrauka. Per gimdos kakleli leidziamas specialus kontrastas, matomas ultragarsu.
Ir matyti - pratekami tie kiausintakiai, ar ne.
Nors - as po 4 menesiu po tos chromotubacijos dariausi gimdos nuotrauka, tai buvo abu pratekami.
O chromotubacijos metu per kairi kiausintaki nepratekejo. Tai ir zinok - ar cia pasveikau stebuklingai, ar tiesiog nepasiseke.
AI, bet pasiseke. nestuke.gif Per ta pati kairi kiausintakeli.
Dziaugiuos, zinokit, kiekvienu krustelejimu to vaikiuko. wub.gif
Ir taip myliu...
P.S.Prasau atleist uz ilgus postus ir sentimentaluma... Uzplauke... cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 02 balandžio 2007 - 17:02
Erode, aciu uz rupesti...butinai jeigu tik gali pasiimk, as bent jau permesiu akimis ir jeigu kazka rasiu naudingo tai bent kelioms dienoms pasiskolinsiu, paskui atvesiu i bet kuria pasaulio vieta tau atiduoti wub.gif aciu wub.gif

su manim nereikia bijoti kalbeti...apie bet ka smile.gif skausmas toks dalykas...as ji pakeliu, bet su juo susitaikyti nezhadu schmoll.gif


QUOTE(Erode @ 2007 04 02, 18:01)
Euromergele, as i susitikima atsitempsiu tokia didziule knyga - ten yra truputis embriologijos, gal noresi pasivartyti - galesiu paskolint, laikinai, nors dabar ja studijuoju del gimdymo.

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 04 02, 18:20)
Erode, aciu uz rupesti...butinai jeigu tik gali pasiimk, as bent jau permesiu akimis ir jeigu kazka rasiu naudingo tai bent kelioms dienoms pasiskolinsiu, paskui atvesiu i bet kuria pasaulio vieta tau atiduoti  wub.gif  aciu  wub.gif

su manim nereikia bijoti kalbeti...apie bet ka smile.gif  skausmas toks dalykas...as ji pakeliu, bet su juo susitaikyti nezhadu  schmoll.gif

Dziaugiuos, kad tu saunuole ir stipruole. 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
ERODE, NOREJAU PAKLAUSTI JEI YRA SAAUGOS TAI AR GALI DARYTI BE OPERACIJOS IVF NES MAN JAU DVI ATLIKTOS IR JOKIU REZULTATU mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aussteja @ 2007 04 02, 18:33)
ERODE, NOREJAU PAKLAUSTI JEI YRA SAAUGOS TAI AR GALI DARYTI BE OPERACIJOS IVF NES MAN JAU DVI ATLIKTOS IR JOKIU REZULTATU mirksiukas.gif

Gali.
Man atliktos irgi 2 operacijos. Bet antroji dave rezultatus, man uzteko 5 IUI.
Taciau IVF isvis kiausintakiu nereikia, reikia sveikos hormonines sistemos bei gimdos. Sveiko mamos organizmo.
Be abejo, kiausidziu bei seklidziu, begaminanciu lytines lasteles - butu idealu, kad jos normaliai funkcionuotu.
Saaugos, beje, gali susidaryti po kiekvienos operacijos. Jei jau jos linke susidaryti - bet kokia profilaktika nepades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 02 balandžio 2007 - 17:54
nelengva buti stipriai... bet ko nepadarysi zmogau del savo svajones smile.gif

QUOTE(Erode @ 2007 04 02, 18:27)
Dziaugiuos, kad tu saunuole ir stipruole. 4u.gif  thumbup.gif

Atsakyti