Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Daloma, neskubėk panikuoti. Gal dar neviskas prarasta.

Vakar buvau pas daktariuką. Taigi turiu 9 folikulus, antradienį punkcija.
Mergaitės, norėjau paklausti, kas lankotės M ir V klinikoje. Kaip ten viskas bus? Kažkaip truputi su baime laukiu tos dienos.
O kaip ten su vyro grikiais, ar yra ten koks kambariukas? Nes maniškis manęs vis klausinėja. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 04 01, 19:57)

O kaip ten su vyro grikiais, ar yra ten koks kambariukas? Nes maniškis manęs vis klausinėja.  blush2.gif

yra 4u.gif mano mb buvo smile.gif
Atsakyti
larisa, tikrai yra ir gan neblogas thumbup.gif
Atsakyti
Larisa, nuramink savo vyrą, ten yra labai jaukus kambarys, kaip viešbutyje, galite kartu ten būti. blush2.gif Ne taip kaip Kauno VK, kai į procedūrinį uždaro. doh.gif
Atsakyti
labas mrginos norejau paklausti kiek kliniku vilniuje daro ivf ir kas per klinikos m ir v biggrin.gif
Atsakyti
M ir V yra Motinos ir vaiko klinika Kaune 4u.gif
Atsakyti
Vilniuj turbūt daro su ta nauja 3 klinikos g.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti jei mums bus sansu darytis IVF (sakau sansu, nes su tokia mano vyro liga as dabar bent jau apie tai svajoju), ar turetu tam IVF kokios nors reiksmes mano nepratekami kiausintakiai.
Ta prasme as net nezinau ar jie pratekami ar ne... Man paskirta laparaskopijos diena, bet kai mes suzinojom apie vyro liga, tai niekur nerandu ar IVF atveju bus reikalinga gydytojam zinot ar pas mane paeinamumas geras? Ar IVF tai jokios reikesmes neturi...
Tikiuosi supratot mano klausima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Planuojanti @ 2007 04 01, 22:42)
Gal galite pasakyti jei mums bus sansu darytis IVF (sakau sansu, nes su tokia mano vyro liga as dabar bent jau apie tai svajoju), ar turetu tam IVF kokios nors reiksmes mano nepratekami kiausintakiai.
Ta prasme as net nezinau ar jie pratekami ar ne... Man paskirta laparaskopijos diena, bet kai mes suzinojom apie vyro liga, tai niekur nerandu ar IVF atveju bus reikalinga gydytojam zinot ar pas mane paeinamumas geras? Ar IVF tai jokios reikesmes neturi...
Tikiuosi supratot mano klausima  4u.gif

jeigu praeinamumas blogas, tai dažniausiai ir hidrosalpingsai susidaro, o jiems esant pastojimas negalimas, nes nėštumas jei ir prikimba, tai jis kaip ir išabortuojamas, nes hidrosalpingsas, tai įvairiuose užakusiuose tarpeliuose besikaupiantis uždegiminis skystis
taigi darant IVF reikia, kad jų nebūtų, dažniausiai tie hidrosalpingsai matosi echoskopuojant, bet nebūtinai(mano atvėju nematė)

Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 03 29, 14:40)
Pelargonija, pastaruoju metu reciau uzeinu, tai praleidau - ar ka nors dareisi / daraisi? Ar ruosiesi?

Aš irgi stengiuosi užeiti kuo rečiau, bet paskui prisimenu, kad kieno nors rezultatai turi paaiškėti, ir vėl įkišu nosį pasirgti ir kumščius palaikyti 4u.gif
Nieko aš neplanuoju. Negaliu nei pagalvoti apie naują nesėkmę, nervai neatlaikys. Bandau pamiršti šią problemą, tik kad ji kažkaip kasdien smegenyse stuksi schmoll.gif Tiesiog užsiimu kuo nors kitu ir užsimirštu g.gif

Labai už visas sergu ir pergyvenu 4u.gif Tikiu, kad visos 100 proc. pasieksime norimą tikslą.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 04 01, 23:04)
jeigu praeinamumas blogas, tai dažniausiai ir hidrosalpingsai susidaro, o jiems esant pastojimas negalimas, nes nėštumas jei ir prikimba, tai jis kaip ir išabortuojamas, nes hidrosalpingsas, tai įvairiuose užakusiuose tarpeliuose besikaupiantis uždegiminis skystis
taigi darant IVF reikia, kad jų nebūtų, dažniausiai tie hidrosalpingsai matosi echoskopuojant, bet nebūtinai(mano atvėju nematė)



O sitam hidrosalpingsui neuztektu gimdos nuotraukos pasidaryt blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas, merginos 4u.gif

Daloma
, kaip tu jautiesi? wub.gif
Atsakyti