Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Kojines2 @ 2007 03 31, 08:50)
Gražios kainikės. Embrionų šaldytų laikymas 150 Lt/mėn.
Aš visada pagalvoju tokiais atvejais, kokį velnią galvoja mūsų brangi valstybė.......... Nu bet čia tema be pabaigos.

Kosmonautai rolleyes.gif Nauja klinika mano manymu juk kazkokias nuolaidas turetu suteikti, o cia vizitai vien po 120lt. pomidorai2.gif Nu nebent jie rezultatus ruosiasi pakelti iki 50proc. pvz tikimybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 04 01, 10:26)
Kosmonautai  rolleyes.gif Nauja klinika mano manymu juk kazkokias nuolaidas turetu suteikti, o cia vizitai vien po 120lt. pomidorai2.gif  Nu nebent jie rezultatus ruosiasi pakelti iki 50proc. pvz tikimybe  smile.gif


1) kad pateikt kokią nors tikimybę reikia pirmiausiai ką nors nuveikt.
2) Gražiausia yra suteikt 99% tikimybę, visada gali aiškint, kad būtent tą porą pateko į "nelaimingaji 1%".

biggrin.gif

Daloma, ar tu tikra kad čia mmm? Juk paprastai taip staigiai neprasideda unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 01 balandžio 2007 - 11:47
Mirėja 4u.gif , kaip tu laikais? kada jau ta didi diena?
Atsakyti
[quote=Mirėja,2007 04 01, 11:46]
1) kad pateikt kokią nors tikimybę reikia pirmiausiai ką nors nuveikt.
2) Gražiausia yra suteikt 99% tikimybę, visada gali aiškint, kad būtent tą porą pateko į "nelaimingaji 1%".

biggrin.gif

Butent. O ta klinika juk sviezutele, bet vaje vaje su kokiomis kainikemis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2007 04 01, 12:48)
Mirėja 4u.gif , kaip tu laikais? kada jau ta didi diena?


4u.gif Įsodinimas trečiadienį. Laukiu wub.gif

O šiandien man nusimato pirmas gyvenime Criono įdėjimas. Aišku, klinikoje paaiškino, bet...

Gal kas galėtų pasakyt, ar tai reikia daryt gulint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 04 01, 13:14)
4u.gif Įsodinimas trečiadienį. Laukiu  wub.gif

O šiandien man nusimato pirmas gyvenime Criono įdėjimas. Aišku, klinikoje paaiškino, bet...

Gal kas galėtų pasakyt, ar tai reikia daryt gulint?  g.gif


Nu viskam pirmas kartas biggrin.gif , aš tai ji dedavaudi truputi pritūpus, nu labai čia jau aiškiai parašiau biggrin.gif
Sekmės trečiadienį wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simbute @ 2007 04 01, 14:28)
Nu viskam pirmas kartas biggrin.gif , aš tai ji dedavaudi truputi pritūpus, nu labai čia jau aiškiai parašiau biggrin.gif
Sekmės trečiadienį wub.gif


Ačiū wub.gif

Kol kas kovoju su pagunda vietoj Crinono gerti Utrogestą. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 01 balandžio 2007 - 13:50
Mireja, sekmes tau treciadieni wub.gif
Ir dar, niu, niu, niu, jei liepe detis crinona ten, tai ir dekis, negerk to utrogesto. Nugi pakeisk technologija, mazu pamacys mirksiukas.gif
Simbute gana aiskiai, paaiskino, pritupk, susileisk ir eik miegoti smile.gif
Lauksim geru rezultatu 4u.gif

P.S.beje, nezinojau kad utrogesta galima gerti, as irgi ji dejausi ten tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaneta1: 01 balandžio 2007 - 14:08
Va-va, kad reikia technologiją keist sau ir sakau.

Utrogestą gert... kaifas rolleyes.gif veikia kaip stiprūs migdomieji. Miegi sau... wub.gif

Ačiū, Žaneta wub.gif
Atsakyti
Mirėja wub.gif Linkiu nestuke.gif

Nu bet ir kosmonautinės kainos toje klinikoje, o su šaldymu tai nerealiai blink.gif Po 150 per mėn. swoon.gif

Daloma, oi kaip suprantu tavo skausmą...Kaip tu console.gif Gal dar ne viskas prarasta g.gif
Atsakyti
LV šaldytų laikymas 25 litų per mėn.

Ūlla, ačiū.

Daloma, aš dar tikiuosi. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirėja: 01 balandžio 2007 - 17:54
Mirėja, laimingai!
Atsakyti