Įkraunama...
Įkraunama...

IVF



Larisa, gal aš kažką praleidau, bet kažkaip tavęs senai negirdėt čia pas mus. Kaip tavo reikaliukai? wub.gif
[/quote]

Sveikos mergaitės,
Labai atsiprašau, kad nepranešu apie save, šią savaitę labai turiu daug darbo darbe, užtai mažai lieka laiko prieiti prie interneto. Ir mano problemos kažkur lieka antrame lape, tiesiog net nėr kada pagalvoti kaip dabar jaučiuosi. Kai gydytojas paklausė kaip jaučiatės, tik tada teko pagalvoti kaip aš jaučiuosi.O jaučiuosi gerai, badausi, stimuliuojasi neblogai. Šeštad. važiuosiu 2-am vizitui ir nutarsim kada punkcija.
Ačiū jums visoms. Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2007 03 28, 21:52)
Labas,Paiduke, ačiū, kad rūpiniesi  wub.gif kaip tu pati laikaisi ?
Planai tokie, kad kiekvieną vakarą užmiegu, o ryte pabundu su viena mintimi galvoje  doh.gif  vis galvoju ir labai noriu bandyti dar kartelį ax.gif
Galvoju kitą mėnesį nuvažiuoti su vyru į Vilnių grikiukus priduoti tyrimams, tada spręsiu ką daryti, o dabar intensyviai šeriu jį vitaminais  tongue.gif
Labai bijau nesėkmės, man tai nepakeliamas skausmas, labai pergyvenu kai kažkuriai nepasiseka ir kartu viską išgyvenu  verysad.gif
Dabar lipdau litą prie lito ir bandysiu arba pavasarį arba vasaros gale.


aš tai normaliai jaučiuosi, vis dar papykina, pamaudžia pilvą, nors tris kilogramus numečiau, bet kelnės visos veržia, vienas radau kur anksčiau pirkus ir didokos buvo, tai dabar kaiptik ir dar neštukiškas vienas turiu
pas gydytoją Juršėną tik gegužės 5,o dabar tyrimus visus darausi, kraują, šlapimą, citomegalus, toksoplazmozes, sifilį, živ ir tt, nors anksčiau jie buvo daryti, bet reikia ir dabar. pasiprašiau, kad Klimas dar per tą laiką iki vizito pas J priimtų, tai eisiu kitą savaitę pas K, nes labai neramu, labai kartais pamaudžia pilvelį, į magnį jau negaliu žiūrėti, bet geriu per prievartą kasdien po vieną pakiuką

O kas nebijo nesekmės, visos labai bijo, ir aš bijojau ir dabar dar vis bijau, bet būtinai reikia bandyti dar, kol tą "priešą" kaip euromergelė įvardijo nugalėsi, būtinai reikia jį nugalėti
daryk pavasarį mirksiukas.gif
Atsakyti
larisa, linkiu sėkmės ir pagaut tą gandrą už uodegos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 28, 23:06)
larisa, linkiu sėkmės ir pagaut tą gandrą už uodegos ax.gif

Labai ačiū! Jums taip pat! 4u.gif


Laukiuk, labai labai veikinu tave! 4u.gif


Euromergele, Man labai gaila, kad taip tau nepasisekė. Nežinau nei ką tau pasakyti, tiesiog linkiu stiprybės ir optimizmo! console.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 03 28, 21:14)
Labai ačiū!  Jums taip pat!  4u.gif
Laukiuk, labai labai veikinu tave!  4u.gif
Euromergele, Man labai gaila, kad taip tau nepasisekė. Nežinau nei ką tau pasakyti, tiesiog linkiu stiprybės ir optimizmo!  console.gif


Sveikute, gal ir gerai, kad esi uzsiemusi, laikas greiciau bega, nereikia skaiciuoti dienu. Sekmes sestadieni 4u.gif
Atsakyti
[quote=larisa,2007 03 28, 22:01]
Larisa, gal aš kažką praleidau, bet kažkaip tavęs senai negirdėt čia pas mus. Kaip tavo reikaliukai? wub.gif
[/quote]

Sveikos mergaitės,
Labai atsiprašau, kad nepranešu apie save, šią savaitę labai turiu daug darbo darbe, užtai mažai lieka laiko prieiti prie interneto. Ir mano problemos kažkur lieka antrame lape, tiesiog net nėr kada pagalvoti kaip dabar jaučiuosi. Kai gydytojas paklausė kaip jaučiatės, tik tada teko pagalvoti kaip aš jaučiuosi.O jaučiuosi gerai, badausi, stimuliuojasi neblogai. Šeštad. važiuosiu 2-am vizitui ir nutarsim kada punkcija.
Ačiū jums visoms. Sėkmės! 4u.gif
[/quote]

Smagu, kad viskas gerai 4u.gif
P.S. Kadangi punkcija ir isodinimas nusimato balandi, tai perkelsiu tave i balandi gaudanciuju sarasiuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mirėja @ 2007 03 28, 15:02)
Ne, nemačiau  blush2.gif vienam dvi greičiausiai nebuna  g.gif

Kažkoks tamsus marmalas tam echoskope matosi, ir kaip daktarai ten kažką supranta g.gif Ir endometrą išmatuoja, ir folikulų dydį... Išmakaluoja visą p.... kol visus suranda pasislėpusius lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, dziaugiuosi, kad pas laukiuka viskas gerai, kad yra du zirniukai. ziauriai faina. clap_1.gif
Atsakyti
Meda-1, kaip Tau sekėsi vakar? Kokie rezultatai? 4u.gif
Atsakyti
Sekmes Larisa 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif

kazkaip senai cia nebuvau tai dideliausi ir nuosirdziausi sveikinimai kuriom pasiseke thumbup.gif thumbup.gif tapti nestuke.gif labai dziaugiuos uz visas.

Kuriom teks bandyt dar karteli,syiprybes ir daug,daug kantrybes wub.gif
Sunku bet tie sunkumai kazkada TURI baigtis ir baigsis rolleyes.gif

Ir daug daug SEKMES mergytems kurios startuoja 4u.gif bigsmile.gif

As irgi kaip dauguma ilsiuos ir taupau litukus,gal rudeniop ir istengsiu dar karteli,jei uzteks drasos ax.gif Viskas isgyvenama,baisiausia tas laikas kai lauki,o jei nepasiseks.Bet su tokiu palikymu kaip yra cia viskas isgyvenama. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2007 03 29, 10:50)
Išmakaluoja visą p.... kol visus suranda pasislėpusius  lotuliukas.gif

nu tu cia parasei lotuliukas.gif atejau tokia nu nei siokia nei tokia nuotaika, nu bet paskaiciusi tai juoktis pradejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 29 kovo 2007 - 13:23