Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

vai, Laukiuk, kaip smagu. drinks_cheers.gif kompanija atsirado. thumbup.gif saugok save labai. 4u.gif
Atsakyti
Laukiuk, thumbup.gif thumbup.gif Valio valio valio valio.... thumbup.gif
Atsakyti
laukiuk thumbup.gif valio 4u.gif
Atsakyti
Laukiuk, nu kaip smagu bigsmile.gif
Atsakyti
laukkiuk, dabar tik saugok save ir leliukas, kokia gera žinia, kad du thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 27, 20:37)
Tu teisi, labai nervina, na kita savaite ir as pas U. eisiu, tai ir paklausiu. O tau pilva skauda? Nes man vis paskauda ir pilvo apacia ir nugara...  smile.gif

Man skauda pastoviai pilva, kaip pries mm. Nugara pradeda darbe skaudeti, nes visa diena prie kompo sedziu. Gal nuo sedejimo g.gif Del crinono, tai meldziu, kad tik viskas gerai butu, o tada po poros savaiciu nebereiks jo naudoti, tai maziau ir nervu bus blush2.gif Sveikinu ir linkiu laimingai du mazulius isnesioti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Stiprybes, kantrybes ir daug, daug sekmes Darvienai kaupiantis sekanciam IVF-ui. Duok dieve, kad jis butu laimingas. smile.gif

Kuo didziausi sveikinimai Laukiukui ir jos zirniukams. Panasu, kad pakliuvai i laiminga akcija - viena perki, antras nemokamai. 4u.gif

Ar nors truputi gyva dar musu Euromergele? Labai sunku, gal nors pasikeik cia pas mus ir mes zinosime, kad tu kapstaisi. Laikykis.
Atsakyti
Laukiuk, labai džiaugiuosi už tave 4u.gif sėkmės wub.gif
Atsakyti
Laukiuk, gal pasiimk biuletenį ir būk namie, dabar tau svarbiausiai poilsis ir ramybė mirksiukas.gif
Laikykis mergyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 03 28, 18:59)
g.gif Del crinono, tai meldziu, kad tik viskas gerai butu, o tada  po poros savaiciu nebereiks jo naudoti, tai maziau ir nervu bus  blush2.gif 

o aš iki 14sav. crinoną naudosiu, taip liepė gydytojas, tik dabar naudosiu ne po dvi per dieną, bet po vieną, nu jau kai naudoju po dvi, tai kas savaitę po 240 lt išleidžiu doh.gif , bet vis dar nedrįstu tik po vieną naudoti, kai tiek laiko po dvi naudojau, labai baisu, atrodo geriau keli šimtai papildomai, bet leliukas saugus



tikiu
parašyk kaip tau sekasi, kokie planai?
Atsakyti
Euromergele,

taip tikejau, kad si karta pasiseks. Ner kaip paguost, laikykis
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2007 03 28, 21:00)
o aš iki 14sav. crinoną naudosiu, taip liepė gydytojas, tik dabar naudosiu ne po dvi per dieną, bet po vieną, nu jau kai naudoju po dvi, tai kas savaitę po 240 lt išleidžiu doh.gif , bet vis dar nedrįstu tik po vieną naudoti, kai tiek laiko po dvi naudojau, labai baisu, atrodo geriau keli šimtai papildomai, bet leliukas saugus
tikiu
parašyk kaip tau sekasi, kokie planai?

Labas,Paiduke, ačiū, kad rūpiniesi wub.gif kaip tu pati laikaisi ?
Planai tokie, kad kiekvieną vakarą užmiegu, o ryte pabundu su viena mintimi galvoje doh.gif vis galvoju ir labai noriu bandyti dar kartelį ax.gif
Galvoju kitą mėnesį nuvažiuoti su vyru į Vilnių grikiukus priduoti tyrimams, tada spręsiu ką daryti, o dabar intensyviai šeriu jį vitaminais tongue.gif
Labai bijau nesėkmės, man tai nepakeliamas skausmas, labai pergyvenu kai kažkuriai nepasiseka ir kartu viską išgyvenu verysad.gif
Dabar lipdau litą prie lito ir bandysiu arba pavasarį arba vasaros gale.

Mergaitės gal kuri žinote kada Usonienė atostogaus šią vasarą ?
Atsakyti