Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(paiduke @ 2007 03 27, 22:23)
jei negausiai, tai gali būti ir nuo crinono
o šviežias kraujas, raudonas, ar rudai teplioja?
geriausia būtų dabar atsigulti ir pagulėti, gulėjimas geriausias vaistas, jei turi išgerk magnio diasporal, ar konjako stikliuką ir pasisteng nusiraminti(lengva pasakyti  doh.gif )
jei gausiau kraujuoja, skambink gydytojai, ji patars ką daryti, bet tokiu atvėju geriausia gulėjimas, ji tą patį pasakys

Kraujas rudai rausvas, nelabai sviezias, bet vis raudonesnis darosi, man taip ir per mm budavo, pilva irgi vis daugiau skauda, siaip jau parlekiau is darbo ir guliu.
O Magnij B6, galima isgerti?
Apsiramint kol kas neiseina, jau net eankos dreba, tikrai nesitikejau kad gali taip buti mega_shok.gif Aciu kad palaikote...
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2007 03 27, 22:30)
laukkiuk laikykis, skambink U. Laikom kumščius.


Galvuoat, taip velai galiu skambinti???
Atsakyti
gal paskambink daktarei, kaip mergaites ir pataria wub.gif laukau kumscius 4u.gif
Atsakyti
laukkiuk, būtinai skambink, bet kokiu atveju liepia skambint, kad ir naktį. O dar nevėlu.
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 27, 22:31)

Galvuoat, taip velai galiu skambinti???

jei man skambintum gal ir vėlu, bet gydytojams ir naktį pacientai skambina, skambink, ji patars ką daryti, gal pasakys važiuoti į ligoninę
Atsakyti
Laukiuk, Magnio galima gertio drąsiai, bet jis labai mažai veiksmingas. Geriau išgerk mažą taurelė konjako, mažiukui tikrai nepakenksi, o tikrai tau nuims gimdos spazmus ir nervukus truputį. Ir į lovytė, nesėdėk prie kompo. O iš pat ryto, jei nepraeis, skambink Usonienei.
Atsakyti
laukiuk, žinoma skambink, juk dėl savo vaikelio stengiesi. Nenorės, nekels.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 27, 22:38)
Laukiuk, Magnio galima gertio drąsiai, bet jis labai mažai veiksmingas. Geriau išgerk mažą taurelė konjako, mažiukui tikrai nepakenksi, o tikrai tau nuims gimdos spazmus ir nervukus truputį. Ir į lovytė, nesėdėk prie kompo. O iš pat ryto, jei nepraeis, skambink Usonienei.


Aciu, as nesedziu, kompas ant pilvo ir guliu, konjako tai isgersiu blink.gif

O U.nieko nepatare, sake galiu vaziuoti i ligonine, bet ten nieko nepadarys, tai rytoj varysiu pas ja.. verysad.gif
Tikiuosiu dar, kad issisuksiu
Aciu jums
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 27, 22:43)
Aciu, as nesedziu, kompas ant pilvo ir guliu,  konjako tai isgersiu  blink.gif

O U.nieko nepatare, sake galiu vaziuoti i ligonine, bet ten nieko nepadarys, tai rytoj varysiu pas ja..  verysad.gif
Tikiuosiu dar, kad issisuksiu
Aciu jums

kompas ant pilvo nepatartina, geriau ant kelių
į ligoninę neverta važiuoti jei ir U nepataria, nes jie nieko nedaro tokiam nėštumui, liepia gulėti ir tiek
kai aš kraujavau, man liepė padidinti crinone dozę, vieną dėtis nakčiai, kitą ryte ir gulėti, gulėti, gulėti, eiti tik į toletą, taigi pagulėk
Papildyta:
ir į darbą geriau neik, nueik pas U, jei pasakys, kad viskas super ir kraujavimas liausis, tada ir nueisi į darbą
saugok save ir savo mažiuką wub.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Laukiukas, kaip sveikatėlė šiandien? Gal aprimo kraujavimas? Nuoširdžiai tikiuosi, kad viskas susitvarkys. To ir linkiu wub.gif

Meda-1,šiandien didžioji diena Tau mirksiukas.gif Sėkmės! Lauksim žinių iš tavęs kai jau turėsi rezultatą wub.gif

Daloma, kaip tavo dienelės slenka? Visai nebedaug liko ... wub.gif

Larisa, gal aš kažką praleidau, bet kažkaip tavęs senai negirdėt čia pas mus. Kaip tavo reikaliukai? wub.gif

Atsakyti
laukkiuk, kokios naujienos?
Atsakyti
euromergele... kasdien apie Tave pagalvodavau ir labai pergyvenau... Nu blin joptvojrogės... laikykis.


QUOTE(Mirėja @ 2007 03 26, 14:27)
Aš nesikabinėju, aš... wondering... na, klausiu su nuostaba. O tai reiškia kad vieno folikulo per echo nematė, ar kad vienam folikule dvi kiaušialąstės subrendo (taip buna?)?

Tai negi nematei ekrane, kaip ten viskas atrodo? Sukioja sukioja, skaičiuoja skaičiuoja, o koks vienas folikulas už kampo pasislėpęs sėdi ir šaiposi. O ar buna vienam folikule dvi, net nežinau...

Nakviša, euromergele, aš irgi su jumis liūdinčiom pagersiu, tik Molėtuose ax.gif Man tai padeda, tegu ir paskui interviu WC reikia duoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 28 kovo 2007 - 09:01
QUOTE(Pelargonija @ 2007 03 28, 10:01)
Tai negi nematei ekrane, kaip ten viskas atrodo? Sukioja sukioja, skaičiuoja skaičiuoja, o koks vienas folikulas už kampo pasislėpęs sėdi ir šaiposi. O ar buna vienam folikule dvi, net nežinau...


Ne, nemačiau blush2.gif vienam dvi greičiausiai nebuna g.gif
Atsakyti