Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Būna, nes gali dirginti gleivinę. Gali pakraujuoti net nuo jo.
Atsakyti
Aga, aciu uz atsakyma, nes as pas gydytoja, tik kita savaite, o jau 3-cia diena tas rudumas eina, o siandien net jau rausvumas atsirado... unsure.gif
Atsakyti
Euromergele, be žodžių cray.gif cray.gif ir velnias čia mane nešė į tą SM šiandien doh.gif
nekirpk kasų, ką wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 27, 18:50)
Aga, aciu uz atsakyma, nes as pas gydytoja, tik kita savaite, o jau 3-cia diena tas rudumas eina, o siandien net jau rausvumas atsirado...  unsure.gif

laukiuk nesinervuok, cia mūsų Sidabrei irgi rausvai tepliojo, tik nežinau kiek ilgai, tai tu su ja susisiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 27, 18:37)
Sveikuti, zinau, kad kvailas klausimas, bet man reikia apsiraminti....
Skaiciau forume, kad dedant Crinona, buna isskyru, bet ar visiems, nes pas man nebuvo 2 savaites, o dabar atsirado... Ar taip visom buna? Kaz kaip neramu man...  ax.gif

Laukiuk, man irgi tas crinonas gyvenima trumpina, is pradziu krito baltas, paskui pasidare rusvas, pries savaite kelias dienas krito pilkos zemes spalvos, toks kaip sausa zeme, dabar vel krenta baltas. Kaip pradejo man pilkas kristi as nulekiau nelaukdama vizito pas gydytoja echoskopuotis. Na, viskas buvo tvarkoje. Dabar laukiu vizito pas U. kita savaite, tai paklausiu, kodel taip berysio tas crinonas keicia spalvas. Svarbiausia, kad tik viskas gerai butu, o juk spalva nebe taip ir svarbi 4u.gif Tik nervina blush2.gif
Atsakyti
euromergele, wub.gif wub.gif nėra žodžių verysad.gif
Atsakyti
Tu teisi, labai nervina, na kita savaite ir as pas U. eisiu, tai ir paklausiu. O tau pilva skauda? Nes man vis paskauda ir pilvo apacia ir nugara... smile.gif


QUOTE(philipuks @ 2007 03 27, 20:14)
Laukiuk, man irgi tas crinonas gyvenima trumpina, is pradziu krito baltas, paskui pasidare rusvas, pries savaite kelias dienas krito pilkos zemes spalvos, toks kaip sausa zeme, dabar vel krenta baltas. Kaip pradejo man pilkas kristi as nulekiau nelaukdama vizito pas gydytoja echoskopuotis. Na, viskas buvo tvarkoje. Dabar laukiu vizito pas U. kita savaite, tai paklausiu, kodel taip berysio tas crinonas keicia spalvas. Svarbiausia, kad tik viskas gerai butu, o juk spalva nebe taip ir svarbi  4u.gif Tik nervina  blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 03 27, 16:10)
Tikėkim, Darviena, kad kada nors bus pabaiga ir ji mums bus palanki wub.gif


nu jo, pabaiga tikrai bus 4u.gif
Atsakyti
Mergaites padekit, as jau panikoj, pradejau kraujoti, nestipriai dar, bet pilva maudzia, nugara ir baisiai skauda. Ar cia tikrai gali buti nu crinono, ar kas baisiau... Net nezinau, KA DARYTI????? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 27, 21:14)
Mergaites padekit, as jau panikoj, pradejau kraujoti, nestipriai dar, bet pilva maudzia, nugara ir baisiai skauda. Ar cia tikrai gali buti nu crinono, ar kas baisiau... Net nezinau, KA DARYTI????? verysad.gif

Atsiprasau, kad kisuosi, bet tavo vietoje vaziuociau i Antakalni, bei bandyciau susisiekti su U... Jei nuspresi vaziuoti i Antakalni reikalauk kuo didesnes apziuros, nes jie ten megejai nieko nedaryti, jei nestumas nedidelis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akva: 27 kovo 2007 - 21:19
QUOTE(laukiukas @ 2007 03 27, 22:14)
Mergaites padekit, as jau panikoj, pradejau kraujoti, nestipriai dar, bet pilva maudzia, nugara ir baisiai skauda. Ar cia tikrai gali buti nu crinono, ar kas baisiau... Net nezinau, KA DARYTI????? verysad.gif

jei negausiai, tai gali būti ir nuo crinono
o šviežias kraujas, raudonas, ar rudai teplioja?
geriausia būtų dabar atsigulti ir pagulėti, gulėjimas geriausias vaistas, jei turi išgerk magnio diasporal, ar konjako stikliuką ir pasisteng nusiraminti(lengva pasakyti doh.gif )
jei gausiau kraujuoja, skambink gydytojai, ji patars ką daryti, bet tokiu atvėju geriausia gulėjimas, ji tą patį pasakys
Atsakyti
laukkiuk laikykis, skambink U. Laikom kumščius.
Atsakyti