Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

aha man irgi ta pati sake, kad gali nebuti ka isodint...
o seip Lietuvoje tai niekas ir nedaro su blastocistom...
Atsakyti
Įtariu, kad net su 7-8 kiaušialąstėm nerizikuotų auginti.

Bioetika ir yra prieš blastocistų auginimą, nes laiko tai eksperimentu su embrionais - tipo jie paliekami jiems nepalankioj terpėj.
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 03 27, 10:43)
Magi, o kiek tau ispunktavo, kiek apsivaisino ir kiek isaugo iki blastocistu...? a...?


Man ispunktavo ~ 20, apsivaisino 12, iki balstocistu ishaugo tik 3. Isodino 2 (nes Ava Peter daugiau kaip 2 nededa). O trecia balstocista jau buvo pradejus degeneruoti t.y. jau pradejo nykti lasteles, tai gi jos net neshalde.

QUOTE(darviena @ 2007 03 27, 11:10)
nu žinok, nebutinai  mirksiukas.gif Žinau atvejų, kur ir su blastocistom nepavyko pastot  verysad.gif

man gydytoja sake, kad yra viena iš sąlygų, kada galima pradėti svarstyti ar auginti iki blastocistu, ar ne. Tai yra kiausialąsčių kiekis. Jei kiaušialąsčių daug (min 7-8), tada galima rizikuot ir augint. Jei mažiau, tai gydytojai to neleis daryti, nes didelė riziką, kad neišaugs nei viena ir nebus ko įsodinti  blink.gif


Ash tas atvejis mirksiukas.gif ...man pirma karta su balstocistom nepavyko.

Ir tu visishkai teisi - turi buti daug embrionu, kad butu verta rizikuoti ir auginti iki balstocistu.
Atsakyti
Merginos dar vienas, klausimelis. Ar darant 2-ra IVF taikoma ta pati schema ir vaistai. Pirma karta buvo taikyta trumpa schema. lankausi Kaune VK. doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaB @ 2007 03 27, 11:49)
Merginos dar vienas, klausimelis. Ar darant 2-ra IVF taikoma ta pati schema ir vaistai. Pirma karta buvo taikyta trumpa schema. lankausi Kaune VK.  doctor.gif



jeigu gerai stimuliuojasi ir gaunasi nemažai kokybiškų kiaušialąsčių, paprastai shemos nekeičia.tačiau jei nepasiseka keli ivf iš eilės, gali bandyti keisti schemą.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 27, 12:51)
jeigu gerai stimuliuojasi ir gaunasi nemažai kokybiškų kiaušialąsčių, paprastai shemos nekeičia.tačiau jei nepasiseka keli ivf iš eilės, gali bandyti keisti schemą.



Pas mane gerai stimuliavosi tik su didelem dozem po 300 gonalio. Pradzioje bande po 150 gonalio ir kazkokiu pigesniu hormonu pavadinimo neatsimenu atrodo lyg is D raides, bet po savaites teko viska nutrauk nes nestimuliavo. Ispunktuota buvo 11 kiausialasciu, 9 apsivaisino.
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 03 26, 15:50)
nu labai smagu tai girdeti  wub.gif
kai tik noresi, jei noresi, duok zinot, irasysiu i gaudanciuju sarasiuka  4u.gif


Darviena wub.gif
Šiandien einu pasidaryti hormoninius tyrimus (gal per metus kokių tai negerumų atsirado doh.gif ) ir tada jau bandysiu eiti pas daktarę. Ir jau tada ką palieps greičiausiu laiku, tą ir darysiu, nes jau kelis kartus buvau pasislėpusi "po lapais" doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Leta7 @ 2007 03 26, 18:49)
Na ir malačius  thumbup.gif  Sėkmės  4u.gif


Ačiū Leta7 wub.gif
Iš tikrūjų tai aš bailė doh.gif Kitos per metus pasidaro po kelis kartus, o aš vieną kartą per metus, kaip vėžlys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PETI @ 2007 03 27, 13:25)
...Iš tikrūjų tai aš bailė doh.gif  Kitos per metus pasidaro po kelis kartus, o aš vieną kartą per metus, kaip vėžlys doh.gif


tai kad turbut ne kiekyje esme wub.gif As per 13 menesiu pasidariau tris, bet kas is to verysad.gif Laikas kauptis ketvirtam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2007 03 27, 15:23)
tai kad turbut ne kiekyje esme  wub.gif As per 13 menesiu pasidariau tris, bet kas is to  verysad.gif Laikas kauptis ketvirtam  4u.gif


Tikėkim, Darviena, kad kada nors bus pabaiga ir ji mums bus palanki wub.gif
Atsakyti
Sveikuti, zinau, kad kvailas klausimas, bet man reikia apsiraminti....
Skaiciau forume, kad dedant Crinona, buna isskyru, bet ar visiems, nes pas man nebuvo 2 savaites, o dabar atsirado... Ar taip visom buna? Kaz kaip neramu man... ax.gif
Atsakyti
laukkiuk, nesinervink, vienoms jis iškrenta, kitos išsikrapšto pačios.
Atsakyti
Ar juos buna rusvos spalvos?
Atsakyti