Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Magi @ 2007 03 27, 10:51)
Tai mazdaug 5 dienu embrionas, kuris jau turi dvieju skirtingu rusiu lasteles, is kuriu vienos rushies ishsivystys vaisius, o is kitu lasteliu - placenta. Ju "ypatingumas" tas, kad IVF sekme su balstocistom yra didesne , negu su 2-3 dienu embrionais. Raso, kad naturaliai pastojus po 2-3 dienu embrionas dar yra kiaushintakyje, o IVF atveju jis jau perkeliamas i gimda, o tai nera labai naturalu t.y. kiausintakio ir gimdos aplinka skiriasi… O kai perkeliamos balstocistos ir patalpinamos gimdoje, jos yra ten, kur ir butu tokiu laiku, jeigu pastojimas butu naturalus… tik viena maza beda – tik 20-40% apsivaisinusiu embrionu ishauga iki balstocistu

Nu priveliau cia, bet gal kas aishkiau parashys  smile.gif

Tiesa, dar blastocistos uzhshaldyma-atshaldyma sunkiai pergyvena  verysad.gif


Gal kas domejosi, kokia situacija Lietuvoje su jomis...? Ar brangesne procedura - ar visai jos kol kas nedaro...?
Labai graziai parasei... mes saldyti negalim, o stimuliuojasi atrodo neblogai... tai galvoju jei apsivaisintu daug - gal rizikuoti auginti.........?

P.S. labai smagu su visom dziaugtis......... Mergaites padovanojat tikejima sekme.
Ir skaudu isgyventi nesekmes... bet kartu dovanojat kitom stiprybe. Labai aciu wub.gif
Atsakyti
Aciu labai uz atsakyma. o Vk daro IVF su blastocistom.
Atsakyti
Pernai vienos klinikos vadovė man sakė, kad jie nedaro su blastocistom dėl seimūnės Mikutėnienės pastangų, nes ji kelia intrigas, kad tai yra kažkokių įstatymų ir embrionų teisių pažeidimas.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 27, 10:27)
Pernai vienos klinikos vadovė man sakė, kad jie nedaro su blastocistom dėl seimūnės Mikutėnienės pastangų, nes ji kelia intrigas, kad tai yra kažkokių įstatymų ir embrionų teisių pažeidimas.

verysad.gif kaip gaila... as tai labai noreciau su blastocistom darytis...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 03 27, 11:27)
Pernai vienos klinikos vadovė man sakė, kad jie nedaro su blastocistom dėl seimūnės Mikutėnienės pastangų, nes ji kelia intrigas, kad tai yra kažkokių įstatymų ir embrionų teisių pažeidimas.


doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif

Nors tai man butu tik 1 IVFas, bet kazko pradejo mintys kirbet apie Latvija.. ten turbut galima...
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 03 27, 10:31)
doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Nors tai man butu tik 1 IVFas, bet kazko pradejo mintys kirbet apie Latvija.. ten turbut galima...


o as kazkodel vis apie Rusija pagalvoju... ax.gif
Atsakyti
euromergele, console.gif

Nu dabar paklausiu apie blastocistas blondiniškai blush2.gif Tai jeigu šiaip, laboratorijoj iki blastocistų tik 20-40 proc. išauga, ar didesnė tikimybė, kad embrioniukai prisitaikys gimdoj ir išaugs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 03 27, 10:37)
Nu dabar paklausiu apie blastocistas blondiniškai blush2.gif Tai jeigu šiaip, laboratorijoj iki blastocistų tik 20-40 proc. išauga, ar didesnė tikimybė, kad embrioniukai prisitaikys gimdoj ir išaugs? g.gif

man gydytojas sake, kad kadangi laboratorijos salygos vis tiek yra prastesnes ir atsiauresnes augti embrionams nei moters gimda, todel labai maza dalis embrionu uzauga iki blastocistu, ir del to auginant iki ju galima isvis nieko nebetureti ka isodint. bet jei jau isodina blastocistas, tai nestumo procentas zymiai didesnis yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 27 kovo 2007 - 10:41
Magi, o kiek tau ispunktavo, kiek apsivaisino ir kiek isaugo iki blastocistu...? a...?

Kaip suprantu siuo atveju tinka dvi teorijos:
1. embrionai, neisauge iki blastocistu, neisaugtu ir gimdoje... a ne?
2. ebrionus geriau isodinti kuo anksciau (t.y. paprastas IVF, apie 4 lasteliu) i naturalesne aplika, t.y. gimda.

Kuri teorija atrodo itikinamesne - ta ir pasirinkti.
Prisvaigau..... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babulka: 27 kovo 2007 - 10:45
embrionai, kurie neisauga iki blastocistu laboratorijoje, laisvai gali isaugti iki leliuko gimdoje. man taip aiskino.
nezinau kaip cia aiskiai isdestyt mintis...
vienu zodziu - imam 1 embriona, ir auginam iki blastocistu, tai didelis sansas, kad jis neuzaugs laboratorijoje iki tos blastocistos. bet jei ta pati embriona tarkim 4 lasteliu, isodinti i gimda, tai dar nereiskia, kad ir gimdoje bus taip pat... gimda palankesne terpe nei laboratorija... bet jei jau laboratorijoje atlaiko atsiaurias salygas, tai nestumas praktiskai garantuotas kiek suprantu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_zuikutis: 27 kovo 2007 - 10:49
QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 27, 11:45)
... bet jei jau laboratorijoje atlaiko atsiaurias salygas, tai nestumas praktiskai garantuotas kiek suprantu...


nu žinok, nebutinai mirksiukas.gif Žinau atvejų, kur ir su blastocistom nepavyko pastot verysad.gif

man gydytoja sake, kad yra viena iš sąlygų, kada galima pradėti svarstyti ar auginti iki blastocistu, ar ne. Tai yra kiausialąsčių kiekis. Jei kiaušialąsčių daug (min 7-8), tada galima rizikuot ir augint. Jei mažiau, tai gydytojai to neleis daryti, nes didelė riziką, kad neišaugs nei viena ir nebus ko įsodinti blink.gif
Atsakyti
g.gif Permečiau dar kartą visą info pas mus apie IVF, tai kiba išvis su blastocistom čia nedaro g.gif Rašo, kad įsodinimas 2-3 dienos po punkcijos g.gif
Atsakyti