Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

geras butu planas, bet ka gi ten diagnozuot, jeigu pas mane tik dvi lasteles buna, o apie donorus man dar anksti galvot mirksiukas.gif gal as pasilieku cia....

QUOTE(simbute @ 2007 03 26, 21:25)
Euromergele, aš jau plana sugalvojau, ....


Papildyta:
a ko man pykt? pasaulis del to nekaltas..tai mano nesekme, tai mano skausmas ir tai as privalau ishsikapstyt smile.gif galiu tik pasaulio paprashyt pagalbos...

ar tai galutinis taskas? biggrin.gif mano vyras netiki...as jam irodineju, bet jis netiki skaiciais...biski einam is proto turbut

QUOTE(Meda-1 @ 2007 03 26, 21:30)
Euromergele, zinai, gerai, kad nepyksti ant viso pasaulio.....
Be to ar tikrai jau cia galutinis nuosprendis -....

Atsakyti
euromergele console.gif
šiandien juoda, bet po kiek laiko gyvenimas vėl įgaus skonį. laikykis kaip nors wub.gif
Atsakyti
nezinau.....siandien neisheina net panoret...

QUOTE(Nakviša @ 2007 03 26, 21:37)
Kada nori? ...

Atsakyti
Leta, Orchidėja, Ulla, labai džiaugiuosi, kad gavot paramą IVF thumbup.gif
Atsakyti
Liūdnos čia pas mus naujienos ... sad.gif užjaučiu, Euromergele


Papildyta:
QUOTE(Meda-1 @ 2007 03 26, 21:00)
...
As buvau klinikoje siandien, tai kiek supratau, tiesiog bumas IVF-u sia savaite. Jeigu gerai ikirtau, tai treciadieni as jau tecia ar ketvirta sarase. ...

Na ką, Meda-1, laikysim kumštukus už tave wub.gif Sekmės! 4u.gif

QUOTE(redute @ 2007 03 26, 17:35)
Darviena, jei dar menesius paryshkintum kokia kita spalva arba boldu, ishvis butu liuks  thumbup.gif

Redute, paryškinau tik einamuosius mėnesius bo kiekvienas pribumbasas labai parašiuko vietą "suėda" tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 27 kovo 2007 - 06:39
QUOTE(simbute @ 2007 03 26, 20:25)
Euromergele, aš jau plana sugalvojau, varom i Rusija, aplankysim magi su leliukais, tuo pačiu ir po eilinį IVF pasidarysim, tik su  prieš implantacine diagnostika, ar su kokia donorine to ar kito, degtinės pigios su ikra ikalsim, Peterhofa aplankysim, pasikulturinsim.  kaip tu į tai? mirksiukas.gif

Ash uzh... ir nebutinai IVF darytis... shiaip atvazhiuokite...reikia man labai euromergele apkabinti...
Atsakyti
Euromergele wub.gif
Jokie žodžiai dabar nepadės...
Aš save raminu, kad gal tokiu skausmu mus apsaugo nuo dar didesnio skausmo...bet, jei tai netiesa, tai yra labai jau neteisinga...o šiaip tai Tu labai jau teisingai sakai, kad laikas būtų mums pakeisti priešininką...laikykis mergaite wub.gif
Atsakyti
Euromergele console.gif
Stiprybes, mergyt! Mes nugalesim! victory.gif
Atsakyti
Euromergele, liūdnuva visiška. verysad.gif bet tai, kad kabinosi lelius, juk suteikia šiokios tokios papildomos vilties, ar ne? wub.gif
Atsakyti
Nežinau ka pasakyt tau Euro wub.gif Laikykis ir tiek, paverk gerai, pyk, vaikščiok, gerk, rookyk, ka nori tik nepasiduok shirdele wub.gif

darviena vertinu tavo parasho atnaujinima, kaip labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2007 03 27, 08:44)
...
darviena vertinu tavo parasho atnaujinima, kaip labai gerai smile.gif


aciuks.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Euromergele, neturiu zodziu, turbut taves nieks nepaguos.
Laikykis sirdele console.gif
Atsakyti