Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Aš tai neturiu žodžių. Nu neturiu ką pasakyt, galiu pasikeikt nebent žiauriai žiauriai.
euromergele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2007 03 26, 20:06)
Aš tai neturiu žodžių. Nu neturiu ką pasakyt, galiu pasikeikt nebent žiauriai žiauriai.
euromergele wub.gif


Agut, palinksmink mus smile.gif Ot būtų krūta, jei moderatorė keliais aukštais pavarytų smile.gif


Nevaražykit merginos pagal kitas wub.gif
Atsakyti
euromergele
labai, labai liūdna verysad.gif neturiu žodžių, kabinosi leliukas, bet neišsilaikė verysad.gif liūdna, labai tikėjausi, kad viskas bus gerai
žinau, kad labai sunku, bet nenuleisk rankų, būtinai dar bandyk ir įveiksi tą "priešininką", esu tuo tikra, būk už jį stipresnė

Atsakyti

atsiprashau cray.gif ...... tik nebegalvokit kad jei man nepasiseke ir jums nepasiseks...privalot tiketi..be tikejimo mes kaip veles be vietos butumem....privalot tiket savo jegom, savo sekme, savo keliu, savo pasirinkimu...privalot tiketi savo planuojamais IVF'ais wub.gif butinai 4u.gif

QUOTE(saules_zuikutis @ 2007 03 26, 21:02)
... tylejau, bet as irgi buvau uzburusi - kad kai tau pasiseks, man irgi milijonu procentu pasiseks... mums pasiseks pamatysi!!!

Atsakyti
euromergele, tu tik neatsiprasinek 4u.gif kazkaip nepatogu dabar man, kad prisipazinau sad.gif butinai pavyks - ir tau, ir man, ir visoms. aisku, kad pavyks. tik noretus, kad tas kelias link laimes trumpesnis butu...
Atsakyti
Euromergele, aš jau plana sugalvojau, varom i Rusija, aplankysim magi su leliukais, tuo pačiu ir po eilinį IVF pasidarysim, tik su prieš implantacine diagnostika, ar su kokia donorine to ar kito, degtinės pigios su ikra ikalsim, Peterhofa aplankysim, pasikulturinsim. kaip tu į tai? mirksiukas.gif
Atsakyti
Euromergele, zinai, gerai, kad nepyksti ant viso pasaulio...Gerai, kad linki kitoms sekmes...Geros mintys gris atgal ir issipildys, tik gal rata dideli daro...Bet gris jos bumerangu.
Be to ar tikrai jau cia galutinis nuosprendis - gal dar ne?Gal klaida, gal zmogiskasis faktroius, o gal dar kas nors...
O savo planuojamais IVF'ais tikime jau ir delto, kad merginos cia pasidalina savo dziaugsmais...Forume geros naujienos itikimesnes uz gydytoju statistika.
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 03 26, 21:15)
atsiprashau  cray.gif ...... tik nebegalvokit kad jei man nepasiseke ir jums nepasiseks...privalot tiketi..be tikejimo mes kaip veles be vietos butumem....privalot tiket savo jegom, savo sekme, savo keliu, savo pasirinkimu...privalot tiketi savo planuojamais IVF'ais  wub.gif butinai  4u.gif


Tikejimas tikrai didele jega..
Mano sukis "Nustok noreti arba pradek daryti"... - Kazin kiek ilgai as juo tikesiu... Nors mano kelias nueitas link savo tikslo toks milimetrinis, kad as net nesijauciu turinti teise issakyti savo uozuojata sad.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Ech...
Kaip tikejau...
cray.gif
As neguosiu euromergeles, tik labai noriu palinketi nenuleisti ranku...
Zinoma, apie tai dabar dar ne laikas galvoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 26 kovo 2007 - 20:35
QUOTE(euromergele @ 2007 03 26, 20:06)
<...>
Nakvisa...jo....galima, liuosiai.... anasyk ant koju mane pastate seminarai ir ishsipasakojimas filmui...shykart galima ir nuo degtines pradeti...  wub.gif
<...>

Kada nori? Aš pabandysiu "susirgti", nes mane dvi dienas po degtinės tampo ir aš tada labai intymiai draugauju su WC ir Ihtiandru. lotuliukas.gif
Aš jau po ano karto planavau pasiimti "biuletenį" ir "sirgti", nes nu nežinau.. galėjau bet kam į akis šokti ir išdrąskyti. Pas mane toks būdas: aš ginuosi puldama.
Atsakyti
Tiesiog verkiu , jai mums sunku, o tai tau..... verysad.gif



QUOTE(euromergele @ 2007 03 26, 18:25)
nuejau...kad pasidziaugti kylanciu hcg....dabar "dziaugiuosi"....."zhverishkai skausmingai dziaugiuosi"...tiesiog "shirdis plyshta ish dzhiaugsmo" .....nes hcg 19,4 ......  cray.gif ... protas ir visas kunas tiesiog atsisako patiketi...atsisako.... kaip....man....juoda........

Atsakyti
Euromergele, na sunku patikėti sad.gif Bijau net guosti...
Atsakyti